Hodnocení hráčů Wolves 0- 2 Arsenal FC

Hodnocení dnešního ligového zápasu proti Wolves v podání Cubana a DANa…………

V dnešním zápase na Moulineuxu nebylo až tak důležité jakým výkonem se budeme prezentovat, ale kolik bodů získáme, abychom udrželi přijatelnou ztrátu na vedoucí  Chelsea. Mise dopadla nadmíru úspěšně, vezeme si tři body, ale kdybychom proměnili některou z našich šancí, nemuseli jsme zápas nechat dojít až do nervózní koncovky. Naštěstí to nedopadlo jako v Sunderlandu, ale musím pochválit výkon Wolves, kteří nás především v koncovce zápasu pořádně mleli.

   9    Fabianski  je jako den a noc. V nedělním zápase proti NUFC nás jeho chyba stála body, dneska nám svým výkonem  tři body vychytal. V prvním poločase musel především vyřešit Squillaciho nepovedený odkop, který směřoval na palici Hunta. V druhém poločase vychytal Doyla a především v úplném závěru Berru. Překvapivě jistý ve výbězích, především při rozích Wolves to měl hodně obtížné.  Svou přihrávkou začal akci, která skončila druhým gólem v síti Hannemana. V dnešním zápase jasný MOTM.

  6,5   Opět solidní Bacary. Na jeho straně hrál nepříjemný Hunt, kterého v pohodě ubránil. Pressing Wolves mu nedovolil, aby se příliš často zapojoval do podpory naší ofenzívy. Ale obránce je především od toho, aby kvalitně bránil.

7  Pan Nenápadný. Takhle na mně Squillaci v každém zápase působí, ale je na něm vidět, že už toho má hodně odkopáno. Spolehlivě dirigoval celou přetíženou obranu, souboje, které měl, vyhrál. Když se dostal pod tlak, volil dlouhou přihrávku nebo odkop do zámezí. Povedená letní posila.

6  V zápase proti City to byla tragedie, CC proti NUFC  to snad bylo ještě horší. Ale proti Donětsku a především dneska na Johanovi bylo vidět, že jeho forma jde nahoru. Vyhrál většinu hlavičkových soubojů, přidal i solidní rozehrávku. Mohl zápas rozhodnout, ale je střela skončila na tyči. Dalo by se mu vyčíst, že dvakrát špatně pokryl Doyla, který toho okamžitě využil hlavičkou nad a střelou, kterou fantasticky chytil Fabianski, ale když se nacházíte pod takovým tlakem, občas nějakou chybičku uděláte. Pořád věřím, že Djourou půjde výkonnostně nahoru a popere se o své místo na slunci. Za dnešní výkon se nemusí stydět.

  6,5   Podobný zápas jako pro Sagnu s tím rozdílem, že na jeho straně hrál rychlonohý Jarvis. Rychlý, dynamický a neunavný.

6   Naběhal spousty kilometrů, svedl spoustu vítězných soubojů. V takovým obtížných venkovních zápasech je post defenzivního záložníka jedním z klíčových. Alex si svoje úkoly splnil na „dvojku“. K defenzivní práci přidal i gólovou asistencí parádním centrem na palici Chamakha. I když mám pořád u něj pocit, že náhle objevení jeho ofenzivních vloh, poznamenalo jeho defenzivní činnost.Jeho výkony v minulé sezóně se mi líbili mnohem více.

6  Pomerne tichý zápas pre Jacka. Taká tá základná ponuka, za viac by sme si asi museli priplatiť. Niečo pokazil, niektoré veci mu vyšli, učebnicová priemerná 6

 5,5  Stále nevyzerá na hráča svetovej extratriedy, ktorý by mal podobným zápasom dominovať. Nemohol sa dostať do zápasu, nájsť svoj rytmus. Akoby nebol vo svojej koži, stále komentoval výkon rozhodcu, nepremenil tutovku. Defenzívne úlohy si plnil, ale nejaký ten nadštandard (až na asistenciu pri druhom góle) chýbal. Aj keď sme hrali vonku, záloha by podľa mňa mala loptu podržať viac, vrátane Cesca, potom by sme sa možno nemuseli toľko strachovať až do konca. No a to ešte mohol byť El Capitan rád, že zápas vôbec dohral. Za podobné zákroky sa v tejto sezóne viackrát červenalo.

  7,5 Klasická lesná zmes na ktorú sme si už zvykli. V slovníku definíciu takéhoto výkonu nájdeme pod písmenom A – Arshavin, to vystihuje všetko. V jednej chvíli stratí loptu ako malé decko a „založí“ protiútok Wolves a v druhej nastrelí po skvelej akcii tyč. Mal viacero šancí, no skórovať sa mu nepodarilo. Bol živší ako normálne, viac toho asi ešte v tejto sezóne nenabehal. 

  7 Veľmi dobrý výkon hlavne v prvom polčase, ale vysoký štandard dokázal udržať po celý zápas. Veľa energie – spraviť pohyb, dostať loptu, vrátiť ju, zase spraviť pohyb. Typický Rosa a dnes ho bolo celé ihrisko. Prsty v prvom góle, odkop z bránkovej čiary. Nadpriemer

  8 Po skvelom štarte do sezóny to bolo v posledných zápasoch poslabšie, no dnes sa opäť vytiahol. Dva góly (to, že vie hlavičkovať už vieme, o to viac ma potešilo zakončenie 1 na 1 na konci.) Dôležitý moment – sú to jeho prvé ligové away góly. Inak klasický bojovný výkon, poriadny kus roboty. Niekto mu stále môže vyčítať málo priamočiarosti, ale pre mňa je hlavné, že to čo robí, robí veľmi efektívne. A proti dvom gólom sa veľa namietať naozaj nedá.
 
 
  N/A Na ihrisko sa dostal v 68. minúte a tak som sa tešil, že mu aj napíšem nejaké to pekné hodnotenie. Ale veľmi veľa na hodnotenie toho teda nebolo. Čakal som, že po jeho príchode budeme stred poľa kontrolovať lepšie a on sám bude hrať viac. Celkovo sa mi stred zálohy dnes veľmi nepáčil. Okrem tej zbytočnej žltej karty bol prakticky neviditeľný.

    N/A Nemá cenu hodnotit, odehráli minutu.


Away Fans Gunners
10   Obrovský rozdíl mezi atmosférou, která panuje na Emirates Stadium a při venkovních špilech v sektoru hostí…….

 Poz autorů: Dnešní hodnocení může být ovlivněno nekvalitním internetovým přenosem. Především v prvním poločase se na to nedalo koukat 🙂