Hodnocení hráčů

Arsenal 0:0 Hull City –

Těžko hodnotit takový výkon – obrana téměř nic nepustila a útok téměř nic nevymyslel, tak by se dal shrnout celý zápas.

Brankář

 • 6,0

  Vychytal jednu nebezpečnou šanci ke konci zápasu. U jednoho centru povyběhl a zůstal stát, vznikl tak zmatek ve vápně. Nic víc ale u něj po dnešním výkonu Hullu hodnotit nejde.

Obrana

 • Calum Chambers

  7,0

  Potvrdil dobré záblesky z minulých zápasů a byl jedním z nejlepších na hřišti. Stále u něj nevím, kde je jeho pozice, jelikož umí tak nějak všechno a zároveň v ničem úplně nevyniká. Má fotbalové myšlení a umí obejít hráče, do útoku tedy něco přinesl. Podle mě se na něj měla pískat na konci zápasu jasná penalta.

 • 6,5

  Celá obrana dnes neměla vlastně absolutně nic na práci. Mohl bych napsat nějakou obecnou charakterizaci Perovy hry, ale všichni jej už známe jako své boty. Takže není třeba nic víc psát.

 • 7,0

  Nepředvedl žádný hrozný kiks, jak poslední dobou občas dělá. Hraje riskantěji a efektněji, než jeho německý kolega, a může být rád, že zápas dohrál. Při šanci Hullu na konci zápasu se nestihl vrátit. Na druhou stranu je fotbalově jinde, než Per, a občas pomohl s rozehrávkou a vyvezl míč. V druhém poločase působil velmi dominantně.

 • 6,5

  Kraj si hlídal dobře, nic moc přes něj nešlo. Dopředu byl ale o něco míň platnější, než Calum.

Záloha

 • 5,5

  Klasický výkon od Mathieua. Nemá výběr místa a přehled o hře jako Francis, vzhledem ke kře Hullu to ale moc nevadilo. Od gólů do sítě Tottenhamu si hodně nabíhá do vápna, jenže jeho útočné schopnosti nejsou úplně špičkové, takže to nepřináší kýžené ovoce. V pohodě výkon na náhradníka.

 • Mohamed Elneny

  6,5

  Agresivita a fyzické aspekty Anglie mu dělají zatím trochu problém - někdy se nechá obejít nebo přetlačit, organizoval ale zálohu docela slušně. Rozumí si s míčem a hodí se do kombinace, umí vytvořit šanci pro spoluhráče. Na základ v Arsenalu na středního záložníka to ale ještě není.

 • 5,5

  Dnes na svůj standard moc nepředvedl. Umí projít přes hráče a vymyslet něco zajímavého, do plných to ale ani pro něj není nic jednoduchého. Měl nebezpečnou tečovanou střelu, která skončila jen těsně vedle tyče. Škoda, že jej dnes nemohl vystřídat Rosický.

Útok

 • 5,0

  Ani nevím, co k němu napsat. Dnes se mu nedařilo a většinu věcí vyřešil prostě špatně. Mizivý přínos pro hru.

 • 7,0

  MAN OF THE MATCH

  Vysoká známka na to, že nedal gól, ale mě se prostě líbil a na to, že je po dlouhém zranění, vypadá hodně dobře. Snažil se kombinovat, vytvářet místo a šance pro spoluhráče a docela se mu to dařilo. Slušnou tečovanou střelu mu zneškodnil gólman. Ukázal, že má dobrou techniku a fotbalové myšlení. Zaslouží si tedy malou hvězdu zápasu.

 • 6,0

  Po nějaké době zpět v základu a nebylo to tak skvělé, jako dřív - chyběla mu kreativita. Měl krásný přímák, ze kterého skoro padnul gól.

Střídající

 • 6,0

  Trochu hru oživil. Snažil se sklepávat míče a tvořit šance, jako například pro Oxe.

 • 5,0

  Vůbec se mu nedaří. Střílí úplně mimo bránu a jediné, co mu zůstalo, je bojovnost, za což ho ale oceňuji - vážně to chce vzít na sebe a rozhodnout. Minulý rok měl ve stejném období asi měsíc podobných výkonů, snad se do toho brzy dostane, idálně proti jeho bývalému klubu v úterý.

 • 5,0

  Jeho trápení dále pokračuje. Je frustrovaný a dělá školákovské chyby. Určitě bych ho nezatracoval, jako někteří - má na mnohem víc a jsem si téměř jistý, že se dostane do formy. Bohužel už si nejsem jistý tím, kdy se to stane.

Netřeba se vymouvat na Deana, jak špatným sudím je (minimálně jednu jasnou penaltu nepískl), i když je to pravda - Arsenal si vůbec nedokázal vytvářet dobré šance. Jediný, komu se něco podařilo, byl Welbeck a později Giroud. Nevím, jestli to bylo celým týmem, nebo absencí Özila, každopádně takto se prostě o hattrick FA Cupu nehraje. Nejsmutnější na tom je, že ani po příchodu stálic ze základu se hra o moc nezlepšila - to je pro mě největší ostuda, ne to, že hráči širšího kádru nepodali top výkon. Na Barcelonu tohle určitě stačit nebude.

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.