Hodnocení hráčů

Arsenal 0:2 Southampton –

Zdravím všechny příznivce Arsenalu,

v dnešním zápase jsme na Emirates přivítali Southampton, abychom se vzájemně poprali o postupové místo v semifinále Ligového poháru. Zápas jsem bohužel nesledoval z časových důvodů příliš důkladně, tak dnes jen velmi stručně. Celkově lze říci, že nám zápas prohrál nepovedený první poločas, v tom druhém jsme nad všechnu snahu nedokázali s výsledkem již nic udělat.

Brankář


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 6,0

    Góly byly až nešťastně dobře umístěny a Damien neměl velké šance uspět. V několika zákrocích nás podržel, zejména při chybné rozehře Coquelina v závěru. Dnes mu velmi nepomáhali jeho spoluhráči a nechali ho několikrát pěkně vykoupat.

Obrana


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 3,5

    Špatné, dva góly z jeho strany, navíc ten druhý po jeho evidentní ztrátě. Celý zápas dost nestíhal, ztrácel míče a špatně pracoval ve stísněném prostoru. Očekával bych s jeho herní zkušeností více klidu. Každopádně i Jeffův pobyt na hřišti mu dnes zápas příliš neusnadnil. Celkově za mě velmi špatný výkon.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 5,5

    Myslím, že u stoperů to bylo v pořádku. Stopeři svoji úlohu docela zvládali, ovšem nezvládali napravovat chyby kolegů kolem. Gabriel několikrát obětavě zastavil rozvíjející se šance, při útočných hlavičkách se bohužel dnes vůbec neprosadil.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 6,0

    MAN OF THE MATCH

    To příjemnější překvapení dnešního zápasu. V defenzivě zvládal svoji práci docela pohodlně. V průběhu zápasu na mě působil sympatickým dravým dojmem. Nebál se po vzoru Laurenta nastartovat tým svojí ofenzivní snahou. Při útočných standarkách byl tím, který se dostával nejvíce ke slovu. Dnes za poctivost a statečnost MOTM.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 5,0

    Kieran předvedl svůj standart, v defenzivě docela jistý a pozičně dobrý. V ofenzivě téměř celý zápas nepříliš viditelný. V závěru se osměloval více a více, škoda, že žádné z jeho zakončení nedošlo alespoň k brankáři. Každopádně mám pocit, že jsme nastoupili ke druhému zápasu s Kieranem jako kapitánem a ani jednou nám to nešlo. Asi se mu příště bude kapitánská páska navlékat těžko.

Záloha


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 5,0

    Právě on s Elnenym chyběli několikrát v druhé vlně střílejících hráčů Southamtonu. Dnes to nebyl žádný slavný výkon, vzadu spoustu volného místa, málo vyhraných soubojů, velké množství nezastavených protiútoků. Nečekaně se však dostával do útočných akcí a opravdu se snažil s výsledkem něco udělat, bohužel on žádný velký střelec není.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 4,5

    Asi mu to příliš s Coqem nesedí. Těžko říct, ale dnes mu to nešlo. Měl být, troufám si tvrdit, tím ofenzivnějším, bohužel ničím výrazným nepřispěl. Nutno podotknout, že pohyb našeho týmu byl v prvním poločase přímo žalostný. Společně s Coqem však měli být schopni zastavit více protiútoků.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 4,0

    Velmi nepovedený zápas. V prvním poločase vypadal, že vůbec nepochopil, co po něm Arséne chce. Pohyboval se utopený kdesi na úrovni Lucase bez vetší snahy dojít si pro míč a bez reálné šance najít si místo pro obdržení přihrávky. V poločase druhém se začal více stahovat pro míče, více se zapojil do kombinace, ale nepřispěl téměř k ničemu. Mám pocit, že špatně vyhodnocuje situace. V okamžiku, kdy byla šance na rychlé zaútočení míč zasekl a vrátil, v jiném okamžiku se snažil o polonereálnou přihrávku. Při kontaktech s míčem mi přišel nesvůj, míč mu odskakoval, střely byly tradičně nepřesné. Za mě hodně nepovedený výkon.

Útok


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 4,5

    Pamatuji si, jak jsem jej minule chválil. Dnes se vůbec nepředvedl, ztrácel dost míčů, nevěděl kam přihrát. Bohužel opět musím podotknout, že často to byl nadlidský výkon najít pohyblivého spoluhráče jinde než za sebou v podobě stoperů.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 4,0

    Dlouho nehrál a bylo to vidět, po jeho čtvrté nepřesné přihrávce začal být netrpělivý i celý stadion. Měl to těžké, Southampton bránil v bloku, nebylo skoro žádné místo se prosadit. Sporadicky se zapojoval do kombinace a nebyl pro soupeře příliš nebezpečný.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 5,5

    Z Alexe mám pocit, že dnes opravdu chtěl a snažil se. Bral to na sebe, stahoval se pro míče a vymýšlel na úkor Aarona. Opět se nevyvaroval naivním pokusům projit 5 hráčů, nebo nepřesnostem. Byl však nejodvážnějším a nejsnaživějším ofenzivním hráčem. Bohužel je v současné době dost mimo formu, navíc kombinace s Alexisem a Mesutem je přeci jen jiná než s Jeffem a Aaronem či Lucasem. Často prováhal nejvhodnější okamžiky akci zakončit nebo přihrát.

Střídající


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 5,5

    Granit pár vteřin po příchodu ukázal svoji sílu v kolmých průnikových přihrávkách. Problém byl v tom, že hráči jeho přihrávku, kterou překonali první obranný val Southamptonu nedokázali využít a vždy nechali zase zpátky zacouvat všechny hráče až ke svému vápnu. Granit měl pěkné přihrávky, má lví podíl na našem o mnoho lepším výkonu v druhém poločase, místy na mě však působil trošku lajdáckým dojmem v defenzivě. Bohužel, to není hráč, který by nám dnešní zápas vyhrál. Chyběl nám Olie a to dnes opravdu hodně.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 5,0

    Přicházel jako velká naděje, ale neprosadil se. Rohy kopal obstojně a nebezpečně, ovšem ve veliké šanci, která ještě mohla zamíchat kartami opět selhal a poslal míč metr nad bránu. Dostal se k jednomu centru a pár kombinacím, nic slavného však nepředvedl.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 5,0

    Přišel za žalostného Carla, čekal jsem, že se více zapojí do ofenzívy. V defenzívě si svoje odehrál.

Co na závěr tohoto "odfláknutého" hodnocení? Dnes se nám to krutě nepovedlo a ukázalo, jak obrovský může nastat problém, kdyby se nedej bože zranil Mesut i Santi zároveň. Nastal by opravdový chaos v naší ofenzivní hře a na gól bychom se nadřeli ještě víc, než v současnosti. Aaron není rozhodně typem hráče, který by tyto dva ve vytváření gólových akcí mohl nahradit.

Jak jsem byl o víkendu nadšený, dnes jsem zklamán. Ještě jednou se omlouvám, že stručné hodnocení a za nedostatek času při psaní a sledování. Nicméně, jsem rád, že jsem si našel čas pro Vás hodnocení napsat a nenechat po něm jen prázdnou díru.

Brbci

 

Komentáře

  1. Zbyna (karma: 2721) #1

    Diky za hodnoceni. Velmi vystizne, bohuzel.
    Nejak mi prijde, ze ten nas kadr neni tak siroky, jak jsem si myslel, ze je…

    |
  2. Avatar photo
    maxtej (karma: 265) #1

    Jediné pozitivum je, že oproti Arsenalu z několika let zpátky tohle není naše základní sestava do ligy. Myslím nadneseně – jakým kádrem jsme disponovali tehdy, kdy za nás hráli mladíci a neznámí hráči, oproti současnosti. Doufám, že to bude znát i na umístění v tabulce na konci roku…

    |
  3. Avatar photo
    maxtej (karma: 265) #1

    Jinak si troufám spekulovat, že Čech by ty góly nepustil, ale to je celkem jedno. Na této soutěži mi nijak zvlášť nezáleží…

    |
    • Cesky Lev (karma: 0) #1

      Čech je pan golman, ale s tím prvním gólem nešlo nic dělat, možná s druhým by to někdo s dobrým odhadem vyškrábl, ale spíš se mi nelíbilo, jaké problémy mu dělaly střely z dálky, které golman soupeře doslova lepil na rukavice, ale Martinezovi to dost často vypadávalo a celkově na mě nepůsobil jistě. Aaron, pořád dokola, není forma, takže absolutně zbytečný hráč, jen to brzdí. Xhaka se mi opět líbil a Céčko co měl Gibbs bych mu urval z ruky a dal to právě Granitovi, on toho lídra v sobě má. Zbytek nemá cenu moc komentovat, vše už padlo…

      |
  4. traged (karma: 5476) #1

    Videl jsem jenom kousky, po minulým pohárovým zápase jsem říkal že máme nejsilnější béčko za několik let – proto hodně velký zklamání. Jinak k Jenkovi – od jeho památného prvního zápasu za Arsenal (prohra 8:2 s ManU kdy ho Nani vykoupal asi 20krat) mu nevěřím a asi se to nikdy nezmění. Bohužel

    |
  5. zajo69 (karma: 605) #1

    Tento zápas ukázal jasne kto momentálne má na základ a kto nie.Momentálne mimo formu úplne Jenko a Aaron.Aj keď musím priznať že posledná pol hodina bola v celku vydarená,chýbali len goly.Prečo se s takým tempom nehrali od začiatku.Nemôžem sa zbaviť pocitu že Aaron brzdí našu hru.Každá druhá jeho nahrávka ide dozadu.Keď sme to rozbehali tak mal Soton celkom problém s bránením.Ale keď Ramsey vystrelí zo šestnástky silou ako žiačik a Ox zasa nad tak potom ťažko dáme gól.Nevadí,treba v sobotu vyhrať!!!!

    |
  6. Jakub Kraus (karma: 0) #1

    Nechápu,jak se vám může líbit Xhaka.Dlouhý centry,mu absolutně nejdou,což měla být jeho přednost.Rohový kop dokopne maximálně k první tyči.Zkazil spoustu přihrávek.Jako DM neni zdaleka tak dobrej,jako Conquelin a jako CM nesahá Santimu po kotníky.Momentálně je tak na úrovni Elnenyho a to mu fandim.Hodnotíte jeho výkon podle 10 přihrávek na metru kolem půlící čáry? Mě teda rozhodně zatím nepřesvědčil.Navíc na mě působí dost lajdácky.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.