Hodnocení hráčů

Arsenal 1:1 Crystal Palace

Další se ze série zápasů ve stylu desetinásobné převahy střel a držení míče s komickým výsledkem.

Brankář

 • 5,0

  Jediný důležitý moment nezvládl a pustil gól. Střela byla skvěle umístěna, ale dle mě chytatelná. Jinak neměl zrovna plné rukavice práce.

Obrana

 • 5,5

  Dvakrát za sebou nechal velkou díru, z čehož těžil hrdina Bolasie. Vzhledem k ne zrovna heroickému ofenzivnímu výkonu Palace jinak neměl co na práci a jeho centry dnes nenacházely své cíle.

 • 5,5

  Ke konci pustil Zahu do velké šance. Na druhou stranu jezdili po zadku a snažil se hasit, co se dalo. Jenže ono toho na hašení tolik nebylo.

 • 5,5

  Při jediném obdrženém gólu si zahrál roli nečinného diváka, což následně vyžehlil při šanci Zahy. Kromě toho měl jednu šanci z rohu, kterou poslal přímo do Henneseyho náruče. Po šňůře ne zcela jistých výkonů bych na jeho místě viděl raději Caluma.

 • 6,0

  O prsa nejlepší obránce dneška. Nic moc nepokazil a nic moc nevytvořil.

Záloha

 • Mohamed Elneny

  7,0

  Opět motorem zálohy - byl všude a u všeho, bránil, kombinoval s ostantími a zpětně je úsměvné a zároveň smutné, že za něj šel zrovna Theo - jeho poněkud nešťastné střídání ovoce nepřineslo a bylo to zřejmé hlavně ke konci, kdy záloha v podstatě neexistovala. I díky tomu Crystal Palace závěr uhráli v suchém triku.

 • 6,0

  V úvodu zápasu kazil i jednoduché přihrávky a jak jsem již zmínil, působí hodně odevzdaně (čím Arsenal více ztrácí na čelo ligy, tím více je znát jeho frustrace). Bohužel tato vlastnost se už nezmění a musíme se smířit s tím, že Mesut bude ve formě až když bude ve formě celý tým. V průběhu klání se o něco zlepšil a v konečném důsledku to nebyl tak špatný výkon. Nicméně už by se mohl trefit z přímáku.

 • 6,0

  Rozporuplný výkon. Neubránil Bolasieho, pokazil na konci pár slibných přihrávek, na druhou stranu ale v prvním poločase s Elnenym drželi Palace na uzdě. Každopádně makal a to, že mu dnes hvězdy úplně nepřály, bych mu prominul.

Útok

 • 7,5

  MAN OF THE MATCH

  Dnes dal vzpomenout na jeho fazónu z minulé sezóny. Byl neustálou hrozbou pro soupeře a mít víc štěstí, klidně mohl přidat další góly. Je na něm vidět, že chce vzít všechno na sebe (to ostatně celou dobu, co je v Arsenalu) a tím pádem se nevyvaroval pár zbytečných a očividných ztrát. Na rozdíl od Mesuta nepůsobí odevzdaně a za to ho samozřejmě všichni máme rádi.

 • 6,0

  Jak se jeho gólovost z čista jasna zjevila, tak se vzápětí odebrala na dovolenou. Každopádně pěkně našel Alexise a dostal se k těžkému zakončení, které našlo pouze velšské tělo Henneseye. V házenkářském obléhání šestnáctky Palace se téměř k ničemu nedostal, na druhou stranu byly vidět jeho přednosti, když se hra po poločase trochu otevřela a Danny měl více možností hrát z kraje, nabíhat si a utíkat protihráčům. Myslím, že do betonu by se mohl zkusit rozehrát spíše Olivier.

 • 5,5

  Na jeho poměry dost neviditelný. Ukázal pár hezkých průniků a kombinací, ale byl správně vystřídán. Snaží se, ale vzhledem k jeho věku se od něj nemůžou každý zápas očekávat zázraky.

Střídající

 • 5,0

  Zkoušel ty své patičky, fintičky a další, což ale neodpoutalo pozornost od absence kontstruktivnějšího držení míče a rozehrávky. Třeba by se pak objevilo i něco, co by vzdáleně připomínalo nějaký tlak vedoucí k šanci.

 • 5,0

  Býval efektivní jako žolík z lavičky, teď už to ale nějakou dobu neplatí. Je pravdou, že se mu podpory ze strany zálohy nedostalo, kazil ovšem přihrávky a neubránil si hráče při rohu ke konci.

 • -

  Slabé střídání. Možná i kvůli tomu, že naprosto zbytečně zabírá místo Joelovi, jelikož jeho "průniky" zastavené se stoprocentní úspěšností prvním protihráčem už mi začínají lézt na nervy.

Popravdě jsem otrávený celou dobu, co píši toto hodnocení, takže bych to shrnul tak, že kdo viděl, toho je mi líto, a kdo neviděl, ten nemusí smutnit nad permanentně rozlitým mlékem v podobě výkonů v druhé části ligy. Totiž neustále dokola opakující se písnička v podobě naprosto zoufalého "zvládnutí" konce sezóny už se člověku lehce ohraje. Přiznejme si, že je Crystal Palace aktuálně jeden z nejtragičtějších týmů soutěže a tím pádem totální střelecká impotence a absence vyburcování týmu ke konci zápasu k nějakému otočení výsledku je značně vyčerpávající.

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.