Hodnocení hráčů

Arsenal 2:0 Basilej –

Lehce impotentní jatka dnes předvedl Arsenal proti Basileji – krom zmíněné impotence toho tedy není moc co vytknout…

Brankář


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 7,5

    Moc toho na práci neměl, v podstatě dvě tři šance Basileje zlikvidoval. Dobře si vybíhal pro centry a také kvalitně rozehrával, viz přihrávka na Thea. Potvrdil dobrý výkon z minulého zápasu.

Obrana


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 7,0

    Dnes to bylo v podstatě jen o útočení, v obraně předvedl ze začátku jeden dobrý zákrok a následně již ani neměl co bránit. Centry se mu zas tolik nedařily a průniků tolik neměl, do kombinací a útočných akcí se ale zapojoval aktivně. Párkrát odevzdal míč soupeři a snažil se o střely z dálky, které byly zblokovány. Celkově však odehrál kvalitní zápas.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 7,0

    Musel se jednou protáhnout pro centr, jednou ho oběhl útočník a jednou špatně vystoupil a nechal hráče soupeře jít samotného na Ospinu. Mimo to není co vytknout.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 7,5

    Stejné co stoperský kolega, jen bez dvou chyb, tedy o něco lepší. Vypadá, že s Laurentem začínají tvořit pevnou dvojici.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 7,5

    Když už Basilej útočila, bylo to přes jeho stranu, téměř se vším se ale vypořádal. Nechal se obejít při nebezpečné střele soupeře, na druhou stranu bych vypíchl parádní přihrávku za obranu na Sancheze. Stejně jako Hector se i Nacho aktivně zapojoval do kombinací a pokoušel netradičně o zakončení - ze začátku měl velmi dobrou šanci a následně taky zkusil vystřelit z dálky, neúspěšně. Velmi solidní výkon.

Záloha


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 7,0

    Dnes nebyl tolik výrazný. Párkrát hloupě ztratil balón, na druhou stranu když už byla potřeba, poctivě bránil a předvedl i pár ze svých hezkých dlouhých přihrávek, na jeho poměr ale méně, než obvykle. Celá záloha ale fungovala jako celek skvěle a i on měl podíl na perfektním pressingu.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 8,0

    Výraznější než Xhaka, měl prsty v hodně útocích, spolehlivě rozehrával akce (i když i on se dopustil pár špatných přihrávek) a kombinoval. Zahrané rohy nic moc a už by se také mohl trefit i z přímáku, nebo klidně i ze hry. Díky absenci Coqa se musel také více soustředit na obranu a předvedl čtyři tackles (o tři více než Granit).


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 7,0

    Dnes to byl pro celý útok velmi podivný zápas z pohledu rolí hráčů. Mesut se často snažil zabíhat za obranu a tvorbu šancí nechal hlavně na Alexisovi, bohužel jeho náběhy buď skončily offsidem nebo spálenou tutovkou. Jeho centry a přihrávky ve vápně dnes nenacházely adresáty tak spolehlivě, jako jindy. Naběhal a odedřel toho ale moc a také se podílel na vražedném pressingu. Navíc klasicky krásně kombinoval s ostatními a tvořil oku lahodící akce.

Útok


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 7,5

    Opět nezklamal. Krásné narážečky, přímočaré akce a i nějaká ta efektní klička. Má skvělý tah na bránu a pokud jde akce přes něj, je přechod do útoku o dost rychlejší a efektivnější. Vícekrát ale zbytečně ztratil balón - což se vzhledem k jeho stylu hry musí tolerovat - a celkově se nechal zastínit Walcottem a Alexisem (to ale dnes není žádná potupa) a byl správně vystřídán.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 8,5

    Na číselné hodnocení se zde nemá cenu ani dívat, protože pro někoho božský výkon mohl být pro jiného propadák, záleží na úhlu pohledu. Alexis dnes jako vždy příkladně makal (opět si vytvořil šancí tím, že donutil obránce udělat chybu), měl mnohem více přihrávek za obranu, než obvykle - a velmi úspěšných, hlavně na Thea (dvě asistence) a na Mesuta. Byl prakticky u všeho a je určitě nejvýraznější hráč dnešního zápasu. Jenže nedal gól. A že jich měl dát moc. Zakončení mu dnes jednoduše jako jediná věc nevycházela. Jenže to je u hrotového útočníka kritické.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 9,0

    MAN OF THE MATCH

    Jeden z nejlepších výkonů Thea, co si pamatuju. Góly byly krásné, ale to nebylo vše. Ještě totiž svými neúnavnými náběhy tvořil šance pro ostatní, příkladně se vracel, což začal dělat až poslední dobou, a jediná škoda je, že nestihl zkompletovat hattrick. Parádní výkon a zasloužený muž zápasu, i když ne tak výrazný, jako Alexis.

Střídající


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 5,5

    Nebylo ho vůbec vidět do doby, než pokazil téměř jistý gól, kdy prováhal přihrávku, když byl gólman venku z brány.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 6,5

    Neurazil, ani nenadchl. Přinesl čerstvé síly k držení skóre a to se povedlo.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 6,5

    Vše co si měl splnit, si splnil.

Jak jsem již zmínil, výkon celého týmu to byl parádní, až na tu alarmující gólovou impotenci. Basilej si dnes měla odvézt slušný ranec. Záloha fungovala jako celek, všichni se poctivě vraceli a napadali. I přes to, že Alexis neskóroval, ukázal, že svou tvořivostí a energií dává ostatním spoluhráčům z postu hrotového útočníka úplně jiné možnosti, než Olivier. Neodhlavičkuje a nezklepne tolik balónů, zato dokáže jen svou bojovností vytvořit nebezpečí a poslat spoluhráče (i sám sebe) do tutovky, z čehož dnes těžil Theo a mohl těžit i Mesut. Bude zajímavé sledovat složení útoku v dalších zápasech.

/yxcvbnm256/

Komentáře

  1. Chronic (karma: 1864) #1

    To co poslední zápasy predvadime je naprosta paráda. Člověk se modlí aby se zápas hrál na 180 min a ne jen na 90. Doufám že si hráči uvědomili ceho jsou schopni a pojedou jak pily. Myslím že jim to ukázala i včerejší atmosféra na stadionu ktera už dlouho nebyla tak skvělá. Už se těším na další zápas a doufám že to zas bude koncert v našem podání.

    |
    • Avatar photo
      pa3q_15 (karma: 66) #1

      Presne ten pocit som mal aj ja, . Aj s Chelsea aj včera. Prečo sa to hrá len 90 minút? Skvelé!! Takú radosť z našej hry som nemal už dááááávno.

      |
  2. Avatar photo
    Avp (karma: 2597) #1

    Je nejaky duvod k tomu naprosto zbytecne oznacovat vcerejsi vykon za impotentni? Ano, Basilej si mohla odvezt mnohem vetsi ranec, ale neodvezla, my jsme naopak zvladli zapas po takticke strance naprosto skvele, navic v podstate treninkovem tempu a vzhledem k tomu, ze sestava se od vikendu v podstate nezmenila je to docela pochopitelne. Usetrene sily, stejne jako naprostou dominanci pocas celeho zapasu staci prenest do tech nasledujicich a nemuset zcela zbytecne ten takrka perfektni tymovy vykon shazovat. Mozna i proto, ze se kluci vcera opet zapsali do historie poctem faulu. Za cely zapas z nasi strany doslo jen ke ctyrem zakrokum, coz je hodne nevidane cislo.

    |
    • Jan Pawlus (karma: 94) #1

      Nepromenovani sanci je vec, co by se mela vytknout. To, ze jsme hrali paradne neznamena, ze by se to melo jen tak prejit. 🙂

      |
  3. killerhammer (karma: 6980) #1

    To nevadí, že Alexis si vytvoril alebo sa dostal do šancí a nepremenil.
    To sa stáva.
    Hral úžasne.
    Premení tie, čo prídu v ďalšom zápase 😉

    |
    • Zbyna (karma: 2721) #1

      Já si ale myslím, že to vadí. A hlavně na to co nedal, by neměl mít 8. Ano hrál super, o tom žádná, ale ty šance prostě byly gólové a to se popřít nedá.
      Navíc mám dojem, že dost často se při HH používá dvojí metr, viz třeba dnes Ospina vs. Čech a Alexis vs. Giroud. Oba druzí zmínění, by při podobných „věcech“ na hřišti dostali odlišné známky.

      |
  4. mc1897 (karma: 877) #1

    Posledne vykony okrem PSG, teda Watford (1.p.), Hull, Forest, ropa, Basel su absolutne vynikajuce. Z mojho pohladu to ma viacero dovodov:
    .
    1. Mustafi je este lepsi ako som cakal, nebojim sa povedat druhy Kos,
    2. Alexis ako CF,
    3. fungujuce dvojice CM+DM (Santi, Xhaka, Coq, El) nech uz to hral ktokolvek,
    4. proaktivna taktika – pressing a konecne pass and move miesto minulorocneho pass and stay
    .
    K Mustafimu: viete ze som dlhodobo kritizoval Pera ako posledny nekvalitny clanok v nasej zostave (povedzme top 18 hracov AFC). Dnes je vidno ten rozdiel, ked vytvarame tlak na hraca prijimacieho loptu miesto toho aby sme ho riskantne predskakovali bez navratu alebo este horsie alibisticky cuvali 3-5m za obrannu liniu a hrali „na libera“ ako zvykol Per robievat. Tieto nadeje som mal uz u Gabriela, ale Mustafi je o level vyssie ako Gabs (komunikacia a technika na lopte) a o dva leveli vyssie ako Per (vo vsetkom).
    .
    K Alexisovi ako CF. Skusali sme to castejsie v minulosti, ale nefungovalo to velmi – podla mna hlavne preto, ze ostatni hraci neprisposobovali hru k faktu, ze tam nie je Oli, ale Alexis a oni hrali nanho casto lopty do nohy a do suboja, miesto do pohybu. Takisto chybajuci press zo strany ostatnych Alexisa hodne demotivoval. Dnes to uz funguje. Navyse boli nazory ze Alexis nevie hrat CF. Ktokolvek kto videl hrat za posledne 3-4 roky reprezentaciu Chile, si musel pri tomto tukat na celo. On tam totiz dlhodobo hrava CF tak ako teraz u nas. Len mu treba priposobit hru, a neposielat mu vysoke lopty a chodit si do narazaciek, zbiehat dnu ked vybieha von a podobne. Alexis na CF je teraz lespi ako Alexis na LW (kde hral stereotypne, aj ked casto dobre).
    .
    k CM+DM: minuly rok sme mali Santiho, Coqa, Flamstra, Mikela (a Jacka ktory bol cely rok out). Ako vieme, vsetko fungovalo Ok az do zapasu (uz neviem ktory to bol Norwich, WBA ?) ked sa dlhodobo zranili Coq a Santi. To bol koniec sezony – duplovane ked vypadol Alexis. Pri vsetkej ucte k Flamstrovi a Mikelovi, ale obaja boli v 2016 uz za zenitom, aj ked Flamster bol pouzitelny aspon na rozbijanie (a ako vieme, to na trofeje nestaci).
    .
    Proaktivna hra, teda pressing a minimalizovanie hry dio sirky je podla mna najvacsia takticka zmena oproti minulej sezone. Ti hraci, ktori teraz hravaju, hraju ovela viac na jeden dotyk a v zasade dopredu. Asi tomu vyznamne pomaha Alex Iwobi, aj ked som bol menej nadseny jeho hrou oproti ostatnym ludom, ale zjavne to boli len mladicke navyky v muzskej hre. Ide kazdym zapasom hore, a aj vcera, aj ked nebol tolko v hre (lebo Alexis a Theo ovladli hru), mal fantasticke vstupy do kombinacie. Tu priamociarejsiu hry prisudzujem aj jemu a schopnosti nasich CM+DM+CB rychlo a presne posunut loptu Mesutovi, Iwobimu, Alexisovi medzi linie supera.

    |
  5. mc1897 (karma: 877) #1

    Este jedna vec. Obavam sa momentalne len jedneho. Ak budeme pokracovat v tejto absolutne famoznej hre, tak skor ci neskor niekto v PL nasadi jediny mozny recept na tuto hru – zakernosti ako tomu bolo v 2007/2008. Len dufam, ze dnes je uz asociacia dalej a rozhodcovia to nedopustia – klop, klop, klop na drevo.

    |
    • Zbyna (karma: 2721) #1

      Nebyl bych tak přehnaně paranoidní. Asi nejsem tak úzkoprsý, ale nepamatuji si, že by nějaký tým (nemyslím teď jednotlivce, to je individuální selhání) hrál vyloženě zákeřně. Tvrdě Ok, ale zákeřně asi ne.

      |
      • mc1897 (karma: 877) #1

        Namatkou z nedavnej minulosti si spominam na Chelsea. Ten zapas ked sa Wenger klbcil s Mourkom – vtedy pri nestastnych okolnostiach kludne mohli Alexisovi zlomit nohu pri aute na polke ihriska.
        https://www.youtube.com/watch?v=UkDWEp32QrA
        .
        ManU – paddymcnair vs Jackie… tomu sa to aj podarilo. to bol vyslovene zapas, kde manu bol kvalitativne uplne mimo, a zmrDean im dovolil nas dokopat a doslovne zlikvidovat (JW10). To tiez nebola nahoda ale takticky zamer.
        https://www.youtube.com/watch?v=SmwbDiR04Gg
        .
        Dalej si spominam na Stoke ked sme prehrali 3:2 a v 10-ich sme ich doma trapili, tam Adam vyslovene poloval po nasich, spomenies si mozno na to ako doslovne visel Alexisovi okolo krku (velmi nebezpecne).
        https://www.youtube.com/watch?v=zmquu4G9nu4
        .
        Chcem tym povedat, ze niektore tie zapasy boli tak zamerne takticky vedene – zastrasit nas, a fungovalo to. Ale dufam ze to tak tentoraz nebude. Predsa len Xhaka, Kos, Mustafi sa nedaju len tak natriet na chlebik.

        |
        • mc1897 (karma: 877) #1

          Sorry za duplicitny dlhy prispevok (#16 a #17 dolu), ale nejak mi to blblo. Nedal sa pridat prispevok – ja som ho videl ked som bol prihlaseny, ale ked som sa odhlasil tak tu nebol, a nakoniec tu skoncil 2x 🙁

          |
        • Zbyna (karma: 2721) #1

          Já jsem psal, že zkraty jedinců, OK. Ale jako tým celkově si to nemyslím. Někdy to je věc osobního pohledu a zde to právě každý vidíme asi jinak. Nechci se o tom přít a tvůj názor respektuji.

          |
        • Zbyna (karma: 2721) #1

          Já jsem to viděl. Ale zase dokážu objektivně říct, že zákeřnost vypadá jinak.
          A ano, nejsem fans Slepic, ManU ani Chelski a nezastávám se jich.

          |
          • mc1897 (karma: 877) #1

            Namatkou z nedavnej minulosti si spominam na Chelsea. Ten zapas ked sa Wenger klbcil s Mourkom – vtedy pri nestastnych okolnostiach kludne mohli Alexisovi zlomit nohu pri aute na polke ihriska.
            https://www.youtube.com/watch?v=UkDWEp32QrA
            .
            ManU – paddymcnair vs Jackie… tomu sa to aj podarilo. to bol vyslovene zapas, kde manu bol kvalitativne uplne mimo, a zmrDean im dovolil nas dokopat a doslovne zlikvidovat (JW10). To tiez nebola nahoda ale takticky zamer.
            https://www.youtube.com/watch?v=SmwbDiR04Gg
            .
            Dalej si spominam na Stoke ked sme prehrali 3:2 a v 10-ich sme ich doma trapili, tam Adam vyslovene poloval po nasich, spomenies si mozno na to ako doslovne visel Alexisovi okolo krku (velmi nebezpecne).
            https://www.youtube.com/watch?v=zmquu4G9nu4
            .
            Chcem tym povedat, ze niektore tie zapasy boli tak zamerne takticky vedene – zastrasit nas, a fungovalo to. Ale dufam ze to tak tentoraz nebude. Predsa len Xhaka, Kos, Mustafi sa nedaju len tak natriet na chlebik.

            |
  6. Avatar photo
    Reebosh (karma: 633) #1

    Pro mě MOTM Alexis o parník.. to co předváděl celý match jsem dlouho u žádného hráče neviděl. Fantastické krytí balónu, přechody přes hráče, neuvěřitelné pasy, neustálý press a neodfláknuté návraty do obrany. Výkon se hodnotí hlavně podle přínosu pro tým a ten měl včera Alexis suverénně nejvyšší. Jinak jsem samozřejmě hrozně rád za Thea!

    |
    • Avatar photo
      Tommy909 (karma: 886) #1

      Ja s MOTM suhlasim, Theo tie sance, kt. mal premenil na dolezite dva goly, vracal sa pressoval, mohol mat aj asistenciu ak by Alexis dal. Ale na rovnaku uroven by som dal aj Alexisa, naozaj hral skvelo, dve krasne asistencie na tie dolezite Theove goly. A treti skvely vykon predviedol nas stoper cislo 20 : )). No treba povedat, ze cely team hral impozantne a super sa na to pozeralo 🙂 Vdaka chlapci! :))

      |
      • Zbyna (karma: 2721) #1

        Ano, Alexis hrál skvěle a budu rád, když v tom bude pokračovat. Ale někde se to proměňování šancí musí promítnout. A to ještě v druhé půli zazdil jeden nebo dva brejky špatnou přihrávkou, jednou myslím právě na Thea.
        Oba hráli skvěle, Alexis možná o něco lépe, ale Theo nám to rozhodnul, když dal oba góly, takže MOTM je jasný.

        |
  7. Marek (karma: 3614) #1

    neviete nahodou prečo sme včera hrali vo vonkajšich žltych dresoch basel hral v bielom tak nechapem prečo sme nehrali tradične doma v červenom nie že by natom extra zaležalo len ma to zaujma

    |
    • mc1897 (karma: 877) #1

      Niekde som cital, ze sa nasi bali bielych rukavov. Trenky rovnake, rukavy rovnake. Ale kludne mohlo ist o marketing z nasej strany…

      |
      • Gunner_Pav (karma: 10981) #1

        Bylo to narizeni od UEFA, ktere se zdalo, ze nase bile rukavy by se pletli s bilou (venkovni) barvou Basileje a zaroven domaci barvy basileje jsou cerveno-modre a to by se taky pletlo. Basilej treti sadu nema, my ano a proto jsme si ji museli vzit

        |
  8. killerhammer (karma: 6980) #1

    Absolútne súhlasím, že posledné zápasy sme odohrali brilantne.
    Vždy hovorím, že základ futbalu je stred zálohy, tá začala fungovať a hra vyzerá inak (navyše tu má Wenger veľké možnosti variácií a zdá sa, že je jedno koho tam postaví, vždy to funguje 🙂 ).
    Súhlasím aj s ostatnými názormi, napr. Mustafi veľmi pomohol našej hre (v rozohrávke) + fantasticky bráni atď.

    Na druhej strane si ale musíme objektívne priznať, že súperi ktorých sme prevalcovali nepredstavujú najvyššiu kvalitu.
    Chelsea to mala byť ale ich už doma prehrával Liverpool, sú na zostupnej krivke formy a zápas u nás im absolútne nevyšiel (samozrejme hlavne kvôli našemu výkonu).

    Preto si asi budeme musieť počkať až na zápasy proti sliepkam a na Old Trafford a uvidíme reálne našu silu.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.