Hodnocení hráčů

Arsenal 2:0 Hull –

Zdravím všechny příznivce Arsenalu,

po výsledkových nezdarech jsme dnes na domácím stadionu napravovali reputaci se zachraňujícím se Hullem. Přes místy dosti utrápený výkon, nakonec naštěstí zůstaly všechny body v Londýně. Pojďme se tedy podívat, jak se dnes dařilo našim jednotlivcům.

 

Brankář

 • 6,0

  Dnes nás několika kvalitními zákroky podržel. Zejména při vychytání hlavičky tuším Niasse z prvního poločasu. Poté si připsal několik těžších i lehčích zákroků. Dost mi však lezou na nervy jeho velice pomalé odkopy v případě malé domů, jednou se mu to vymstí a my dostaneme opět potupný gól. Zadruhé, jeho přesnost výkopů není také nikterak kvalitní. Myslím si, že dnes měl i přes jeho dobrý výkon dostat přednost Ospina, aby si Petr uvědomil, že zadarmo jedničku v Arsenalu opravdu dělat nemůže.

Obrana

 • 5,5

  Dnes se příliš v akci neobjevoval. V 15. minutě však nádherně vykombinoval situaci s Oxem, bohužel po vzoru Ebouého zakončil 3 metry mimo branku z vynikající pozice. V průběhu zejména prvního poločasu ještě několikrát podpořil útok, avšak jeho kombinace byly často nepřesné, nebo neúspěšné. V defenzivní činnosti měl dnes relativně klid, ovšem trochu mě trápí jeho velká slabina, a to hlavičkové souboje. Myslím, že obránce by neměl být tak slabý v hlavičkových soubojích, ke konci zápasu jsme za to opět mohli být potrestáni.

 • 6,5

  Dnes prakticky bez práce, bez větší akce. Jednou se připomněl útočnou hlavičkou vedle. V průběhu zápasu jako obvykle zajišťoval Laurenta, který toho za sebe moc nepustil. Co se týče jeho často diskutované rozehrávky, dnes docela ubral a dával míče více na jistotu.

 • 6,5

  Laurent opět vyhrával většinu svých osobních soubojů, byl silný i v hlavičkových soubojích. Dnes jsem u něho zaznamenal dvě chybky, jednou se nechal snadno obehrát Markovičem, v druhém případě prohrál hlavičkový souboj před záchranným zákrokem Gibbse. V závěru, kdy jsme se dostali docela pod slušný tlak, zvládali stopeři větší množství centrů, rohů a standartek velmi slušně.

 • 5,0

  Dnes lajnu příliš nebrousil a když už se odhodlal podpořit útok, míč často ztratil. Jeho jediný větší ofenzivní přínos byla dorážka před Alexisovým gólem a dlouhá rozehrávka na Mesuta. Myslím tedy, že podal poměrně slabý ofenzivní výkon. V defenzivní činnosti měl jeden velký problém jménem Markovič, který si ho několikrát namazal na chleba. Z práce Markoviče pramenila víceméně veškerá ofenzivní aktivita Hullu a jsem toho názoru, že jeho bránění měl dnes Kieran zvládnout lépe.

Záloha

 • 6,5

  Francis už jiný nebude. Opět odvedl, troufám si tvrdit, vysoký standart své černé práce. Je bojovný, chodí do soubojů, rve se se soupeřem. Opravdu je hráč na správném místě. Sem tam u něj postrádám větší zapálenost pro hru, kterou předváděl po návratu z Charltonu, ale i tak musím říct, že opět předvedl dobrý výkon. Škoda jeho střely z úvodu zápasu, už by i on mohl rozvlnit síť.

 • 7,0

  MAN OF THE MATCH

  Jeví se asi zatím jako nejlepší alternativa na pozici Santiho Cazorly. Celý svůj pobyt ve středu hřiště předváděl velmi dobrý výkon. Dokáže velice slušně držet pozici, nežene se nikam zbytečně dopředu. Rozdával opravdu skvělé dlouhé přihrávky, zaskakoval za obránce při defenzivních pracích. Předvedl několik hodně hezkých a troufalých úniků. Vytvořil velké šance pro Bellerina a Walcotta. Opravdu se mi na této pozici velmi líbí. Jedinou výtku mám, že se místy pohyboval při naší rozehrávce dost vysoko a dokud si nezběhl on nebo Mesut pro přihrávku, míč se potuloval pouze po ose Gibbs-Kos-Mustafi-Héctor. Po chvíli zvažování se odhodlám a dám mu za jeho skvělou práci titul MOTM na úkor dvou golového Alexise.

 • 6,0

  Mesutovi to dnes příliš nešlo. Ačkoliv měl relativně velkou chuť a chtěl opravdu předvádět hezký fotbal, často se mu zamýšlené situace nedařilo zrealizovat. Chyběla mu větší přesnost při finálních přihrávkách, krok k zastavení míče, dva metry ke vstřelení branky. Pohyboval se dnes po hřišti velice vitálně, vymýšlel, bohužel nebyl příliš přesný. Chválím ho za jeho kombinaci s Iwobim před prvním gólem.

Útok

 • 5,5

  Snaha Theovi nelze upřít, ale nijak oslnivý výkon nepředvedl. V úvodu to zkusil hezky individuálně. Produkoval dostatečné množství náběhů, ale často nebyl vysunut ani do těch nejjasnějších pozic. Když už se v jedné takové objevil, slabě poslal míč do náruče brankáře Hullu. Jeho frustrace gradovala při pošťuchované z úvodu druhého poločasu. V bránění mám pocit, že jednou zaspal, a to ve 14. minutě. Jinak není moc co dodat, na zápase dnes Theo žádnou výraznou stopu nezanechal.

 • 7,0

  Ačkoliv dnes nebyl v zápase nějak extrémně úspěšný, co se týče svých akcí, zakončení a kombinací - dal dva góly. Skvěle našel Mesuta při jeho šanci, skvěle a nesobecky posílal míč na Peréze, který hlavičkoval do prázdné brány, velice bojovně zajistil první gól a pohodlně proměnil ten druhý penaltový. V dalších šancích míjel bránu nebo byly jeho střely zblokovány. Jediné, co mi vadí je jeho místy přespříliš dlouhé držení míče. I tak jeho výkon hodnotím pozitivně a nebýt mého nadšení z Oxe byl by dnes on hráčem zápasu.

 • 6,0

  V prvním poločase nebyl příliš vidět, jednou to zkoušel individuálně, poté vykombinovali s Mesutem situaci před prvním gólem. Ještě předtím stihl děsivě ztratit míč a poslat Hull asi do největší šance zápasu. V druhém poločase působil živějším dojmem, slušně kombinoval. Měl jít však dolů dříve a přenechat prostor jinému spoluhráči.

Střídající

 • Mohamed Elneny

  5,5

  Dvacet minut pro Mohameda po návratu z Afrického poháru. Průměrný výkon, žádnou chybu neudělal, ničím neoslnil.

 • -

  Příliš malá porce minut pro vždy s nadšením hrajícího Dannyho. Škoda, čekal jsem, že dostane více prostoru. Škoda jeho zakončení v závěru.

 • -

  To samé v bledě modrém jako v případě Dannyho. Natož, jakým je po svém příchodu na hřiště v současné době pravidelně velkým přínosem pro hru, dostává Lucaz žalostně málo prostoru. Gólovou hlavičku vytahoval soupeř z brankové čáry rukou.

Co dodat na závěr? Mám pár myšlenek, které bych rád poslal do světa. Jak je možné, že po velmi nevýrazném výkonu od velké většiny hráčů na Stamford Brigde dostane příležitost téměř na chlup stejná sestava. Nijak nehaním výkony dnešní základní jedenáctky, ovšem pokud se vcítím do kůže střídajících hráčů, musí to být značně demotivující fakt, že i po dost zpackaném zápase zůstane vše při starém. Daleko větší prostor by si zasloužil nejen Danny a Lucaz, ale dnes úplně opomenutý Olivier, který svou jedinou šancí v zápase s Chelsea upravil skóre na přijatelnější úroveň.

Druhá věc? Ox, není to tak dlouho, co jsem zde četl článek, že Arséne vidí budoucnost Oxe ve středu hřiště. Proč ho tedy v dosti zásadní fázi zápasu pošle na úkor Mohameda na kraj hřiště. Opět nijak nehaním výkon Mohameda, ale nemohl jsem si nevšimnout jistého zmatku v naší hře po jeho přesunutí. Ztratili jsme schopnost udržet míč, konstruktivně rozehrát. Navíc Ox za svůj pobyt na kraji hřiště působil velmi nemastným a neslaným dojmem. Docela mě to mrzí, Ox konečně nakousl šanci probít se trvaleji do základní sestavy, byla pro něj nalezena zdá se dobrá pozice, z které profituje celý tým. Proto mě zaráží, že byl z této pozice odsunut. Jsem zvědavý, jak se bude sestava vyvíjet v dalších zápasech.

Třetí? Ospina měl dostat příležitost, byť jen na jeden zápas. Opět to teď vyznělo tak, že vlastně neexistuje v Arsenalu boj o pozici brankáře číslo 1.

A jak by dodal na závěr Tenista, See ya

Brbci

Komentáře

 1. jirka (karma: 2736) #1

  Rychle hodnoceni 😀 hodnoceni mesuta 6 a oxe 7 to je hodne mimo. Ozil tak 3. Jinak taky nechapu stazeni oxe ze stredu na kraj to bylo uplne mimo. Cekal jsem kdyz jde elneny ze pujde treba coq. Toto stridani my pripadalo jako bysme chteli branit stav 1:0 vystridat ofenzivniho za spise defenzivniho. Jinak druhy polocas nuda a bida.

 2. kucka (karma: 1328) #1

  Dobré postřehy na konci HH. Gibbs byl vlastně jediný hráč, který dostal šanci se ukázat proti zápasu na Chelsea. Předvedl ale slabý výkon (kromě výtek v hodnocení přidám ještě zbourání Markoviće z pozice posledního hráče, tento faul si říkal o červenou), takže na nějakou dobu zase čekám na levé lajně Monreala.

 3. Japanas (karma: 3639) #1

  Něco k dnešnímu zápasu a něco obecně.
  Ano, Petrovi se letos ne vše úplně povedlo, ale zrovna dnes to byl dle mě kvalitní výkoní. Šance na něj byly, chytil je, rozehrával na obránce přesně, já nevím, ale zrovna dnes mi přišel spolehlivý a jistý.
  Co se týká LB. Kdo by si loni řekl (kdy Nacho hrál velmi kvalitně), že tento post bude slabina a upřímně : letos je to loterie u obou, Nacha i Kierana, jejich výkony jsou ruská ruleta….
  Oxova nová pozice je asi vysvobozením pro všechny. Pro něj, protože mu to tam jde, pro Arséna, protože mu nemusí hledat složitě pozici,
  pro tým, protože nehraje o chlapa míň, což byla někdy při pobytu Oxe na hřišti realita.
  Mesut…Mesut…spojte fotbalovou genialitu s frustrací, nadání od Boha se zmarem….a v řadě zápasů vám vyjde..Mesut. Na koho jiného se daly psát po geniálních zápasech hodinové ódy ? U koho jiného kroutí fans ve spoustě utkání opakovaně nevěřícně hlavou nebo ho hledají dlouhé minuty na hřišti ? Vnímám to tak : je to naprosto geniální hráč…ale to samo nestačí. Top hráč (včetně platu) by měl být hráč, který je téměř zápas co zápas ten top hráč na trávníku (pro mě Alexis), jenž má jen občas výpadek. U Mesuta to vnímám opačně, škoda.
  Proč jde Theo poslední zápasy spíš dolů než nahoru ? Odpověď je právě v tom, na co se ptám dlouhodobě. Proč si téměř každý v týmu udrží dobrou formu maximálně týdny, výjimečně měsíce, celou sezónu nikdy ?? (čest Alexisovi a Laurentovi). Projeďte si hráče po hráči a řekněte, jestli to tak není. Až se toto posune, potom snad se posune vše.
  Jinak, tři body jsou fajn v bitvě o LM, o konfrontaci s evropskou špičkou. Za pár dnů uvidíme, jak na tom teď opravdu jsme, jestli bojujeme o vyrovnané zápasy se špičkou….nebo opět jen formálně o skupinu s Anderlechtem a Curychem a milióny za postup ze skupiny….

  • Zbyna (karma: 2033) #1

   Pekne postrehy. K Mesutovi: jak se tu uz jednou psalo, Mesut je hrac, ktery vynika hlavne kdyz ostatni hraci jsou v pohybu a dari se jim. Ale neni to hrac, typu Alexis, Ronaldo, Messi, kteri dokazi zapas sami zvratit v prospech tymu. A nikdy jim nebyl a ani nebude…
   Me spis zarazi, ze jej AW nedokaze v zapase vystridat.

 4. dexxa123 (karma: 968) #1

  Skvěle napsaný závěr. Troufám si konstatovat, že tyto otázky a myšlenky má většina fans. Opět základ sestaven podle oblíbenosti(platu) ostatní se můžou přetrhnout a stejně nic. „Náhradníci“ roznesou svaté 5:0 výkonem hodným Arsenalu a v dalších 3 zápasech si téměř nekopnou. K zápasu – na začátku bylo vidět, že na hráčích leží deka, pak se zvedli, hráli obstojně, do toho nesmyslného přesunu Oxe, to pak byla jedna tragédie. Bylo jen štěstí, že nevyrovnali. Bel a Theo by měli mít asi stejně jako Gibbo 5, Mesut max. 4

 5. Jakub Vlček (karma: 1338) #1

  Opravdu nechápu nasazování našich hráčů do zápasů. Po zápase s chelsea zasloužil přísnější měřítko pouze Ox a světě div se, dneska hrála uplně stejná sestava vyjma Nacha. Sám jsem fotbal na vrcholový úrovni hrál (samozřejmě ne na takhle vrcholový), ale dokážu se přesně vcítit do hráčů jako je Olivier, Lucas a Danny. Je neskutečně ubíjející na každým tréninku makat, když vlastně všichni vědí, že i kdyby se roztrhali, tak šanci od začátku prostě nedostanou. Dneska jsem opravdu upřímně čekal, že místo křídel Iwobi Theo nastoupí Lucas s Dannym a ono nic.
  Jinak k dnešnímu zápasu opět jsme si to zkomplikovali sami, v prvním poločase jsme měli několik 1000% šancí jak dát gól. Místo toho jsme se díky nepochopitelnýmu střídání Theo–>Elneny dostali pod naprosto zbytečnej tlak a koledovali si o další ztrátu bodů. V druhým poločase ten výkon opět nebyl dobrej. Je zajímavý, že Kieran po dlouhý době dostane šanci v základu a místo toho aby zabojoval o fleka v základu, tka podá takovejhle nemastnej výkon. Levej obránce Hullu byl 3krát tak lepší jak on.
  K pozici Oxe uprostřed zálohy: Já opravdu doufam a doufam, že to vidí i Arsen z tribuny, že výkon ve středu pole v podání Oxe je daleko lepší než kdyby tam hrál Ramsey. Bohužel si myslím, že po uzdravení Aarona bude Ox opět pouze na lavičce.
  K výkonu a ohodnocení Mesuta známkou 6 snad jen to, že já ani nevěděl že je na hřišti. Opravdu bídnej výkon a hlavičkový souboje v podání Mesuta to je něco příšernýho.
  Opravdu jsem zvědavej na zápas s Bayernem, protože ani bayern nemá zrovna teď nějakou super formu. Bohužel s našim přístupem a laxností mám obavu z propadáku.

  • rudyks (karma: 248) #1

   Podepisuju ti to. prostě Wenger neuznává něco jako aktuální forma. Taky nevím, proč dostává Iwobi tolik příležitostí zahrát si v základu. Jasně, Iwobi je obrovský talent a roste z něj skvělý hráč, ale myslím si, že na tomto postu máme přece jenom vyzrálejší a zkušenější hráče (Welbeck, Pérez). Dnes to určitě nebyl ten případ, s Iwobim v dnešní sestavě problém nemám, konec konců jsme vyhráli 😀

  • mc1897 (karma: 175) #1

   @ lavicka a ich frustracia: Danny a Lucas Ok, ale ze by Olivier nedostal sancu od zaciatku zapasu – to je tak trocha dost nezmysel, minimalne od decembra. V januari hral v zaklade vo vsetkych zapasoch s vynimkou Southamptonu – a na ten sa urcite nikto stazovat nebude..
   Druha vec ze taky Iwobi by si zasluzil sem tam sadnut, tiez Theo je marny posledne dva zapasy.
   Ale na dne je dnes nielen Mesut, ale napriklad aj Alexis. Akurat tam buchol dve penalty a dnesnu dorazku. Avsak podstatne je, ze ak nie je frustrovany timom, tak maka za dvoch. A teda on si miesto vzdy zastane, aj ked niekedy timu niekedy ked to nejde vozenim lopty a prilisnym zobranim zodpovednosti na seba, nevedomky skodi.

 6. mc1897 (karma: 175) #1

  Este jedna vec, osobne si myslim, ze prichodom Granita sa kohezia v time zlepsi. A som zvedavy na dvojku Xhaka + Ox v strede. Na papieri by to mohlo proti timom mimo TOP6 fungovat velmi dobre. Uvidime.
  .
  BTW: dnes som videl v zapasoch mimo AFC asi tri zakroky (take po ktorych isiel Xhaka s redkou dole) – 1x bez karty len faul, a 2x zlta.

 7. Boby (karma: 860) #1

  Po dvoch prehrách,sa deka na psychike tímu,dá pochopiť,ale ak by som mal nejak tomu pomôcť,tak by to bolo nasadením hráčov,týmto neduhom nezaťažených…ak by sme dnes hrali s Dannym a Lucasom vpredu,a s Iwobim na „desiatke“,tak by to určite vyzeralo oveľa lepšie…áno,Mesut dnes nemal hrať,a veď v podstate,akoby ani nehral,potrebuje psychickú očistu,veď tá frustrácia,ktorá ho ovláda,bije do očí z každého jeho pohybu…veď on sa má futbalom baviť,a pritom byť kreatívnym kúzelníkom ofenzívy…škoda,jeho prínos veľmi tímu chýba…najviac asi Theovi, ktorý sa nevie dostať tam,kde bol pred zranením,ale on k svojej hre ,práve Mesuta vo forme veľmi potrebuje…
  Napriek tomu všetkému,Hull pokračuje vo výrazne zlepšených výkonoch,a pre niektorých chcem pripomenúť ich posledné výsledky…na Chelski síce prehrali 2:0,ale hrali vyrovnanú partiu a za stavu 1:0 mali kopať regulérnu penaltu,na OT s ManU uhrali bezgólovú remízu,a s Poolom vyhrali 2:0 !!!…apropó,pre niektorých „Kloppa uctievajúcich“…Pool to dnes zahral výborne,ale v PL to bola prvá výhra tohto roku-1V,3R,2P / v pohároch-1V,1R,3P…to len tak na okraj,k tej jeho „aure“…
  Ja tie dnešné nemastné-neslané tri body po tomto všetkom,a doma pred nespokojnými fans,v pohode beriem…očistcom môžu byť nastávajúce 4 zápasy,ktoré hráme všetky vonku,takže tlak bude o niečo miernejší,a ak ich chlapci uhrajú,tak im fans vrátia dôveru…

  • Martin (karma: 0) #1

   Me treba se nelibi hlavne projev, kterej je opravdu mizernej a rok od roku horsi. Mesuta si popsal naprosto skvele. Snad se nevraci ke svemu lajdackemu stylu z Realu….Theo to je kapitola sama pro sebe. Za ty prachy bysme misto neho mohli mit uplne jiny delo. Ale on zase pred koncem smlouvy zahraje zivotni sezonu a zase bude vydirat ,,svoji rodinu,, jmenem Arsenal. Opet se dostavame do situace, kdy ,,B tym,, rozseka Southampton i kdyz oni taky nemeli prim na place, ale i presto si ti sami hraci v naasledujicich zapasech necuchnou i kdyz jsou temer vzdy viditelne lepsi nez stalice a mnoheme prospesnejsi s chuti hrajici. To je souboj o zaklad jako prase. Pro nas to znamena, ze se do konce sezony jeste tym rozlozi diky nechuti zpusobenou Wengerovym pristupem….ja zmenu uvitam uz kvuli tomu, ze chci videt jak hraci budou hrat, reagovat, pristupovat k zapasum. Jak se zmeni styl. Tenhle stereotyp je hrozne ubijejici…. A jeste ke Kloppovi. Evidentne ho moc nemusis a zrejme sis ho nepral na nase misto. Zkus se treba podivat na to jak dlouho je u nas Wenger a jak dlouho je u Poolu Klopp a pak mrkni na tabulku. Ja tam moc rozdil nevidim. To ze oni ztratili na zacatku tohoto roku znamena, ze my ztratili o to vic v roce minulem. Podivej se na ty hrace s kterym disponuje on a my. At se na me zlobi kdo chce, dle me ma nas tym jednoznacne nejlepsi potencial a nasi hraci jsou oproti ostatnim tymu na jednotlivych postech minimalne z 90% silnejsi…

     • mc1897 (karma: 175) #1

      Ano, povodne som to preferoval aj ja, ale potom mi doslo, ze by pod takymi podmienkami asi prisiel iba niekto menej neskuseny a mlady – co nemusi byt na skodu veci, ale aka je sanca ze nase vedenie, co 20 rokov nevyberalo managera, terafi na prvy raz – asi tak 5%.

      Cize musi ist o trefu na prvy raz. Inak pojdeme cestou ManU – v lepsom pripade ak netrafia spravneho managera.

      |
 8. Balbs (karma: 200) #1

  Hodnotenie – súhlas s miernymi odchýlkami, ale berie, nebol tam žiaden extra úlet. Môj pohľad na vec:
  Brankár-Peter podal spoľahlivý výkon, vychytal hlavičku na začiatku a v druhom polčase strelu toho čierneho(neviem mu prísť na meno) z približne 12 metrov. Dosť dôležité zákroky. Ale napriek tomu si tiež myslím, že máme dvoch veľmi dobrých gólmanov a Dávid si nezaslúži chytať len cca 10 zápasov za sezónu. Vrchol bude ak ho nepostaví ani proti Bayernu. A mám dosť silný pocit, že bude znova chytať Peter ešte aj v LM.
  Obrana-už som to písal aj pri live článku, máme kvalitného pravého beka, máme skvelú stopérsku dvojicu, ale stále nám horí ľavá strana. Nehovorím, aj Hector mal zápasy, keď mu to nešlo najlepšie, ale ľavá strana podá kvalitný výkon v 1 z 10 zápasov, inak to je šedý priemer. Ak sa nikto nezraní na dlhodobo a ani nikto v lete neodíjde ,tak ostáva už len táto pozícia, ktorú treba urgentne vyriešiť. Aby sme doplnili ďalší kúsok do skladačky, ktorú skladáme už niekoľko rokov neúspešne.
  Záloha-Ox vynikajúco(už 3 zápas po sebe). Ja mam z neho pocit, že ak je na tejto pozícii, tak je na neho menší tlak súvisiaci s potrebou byť koncovým hráčom a tým pádom hrá uvoľnenejšie. Veď dobre vieme, že dokázal spraviť hráčov a stále zlyhával v koncovej prihrávke, či zakončení. Teraz túto „ťarchu“ prenáša na iných hráčov a on si hraje svoje. Videl som dokonca aj obranný skĺz, vynesenie lopty a hlavne je to silný chlap, ktorého len tak nikto neodhodí (príklad situácia pred Theovou strkanicou, keď sa ho snažil hráč ťahaním držaním dať dole, ale on nespadol a radšej pokračoval v hre aj keď na ňom protihráč doslova visel). Je rýchly, technický vybavený a dokonca mám pocit, že dokáže rozohrať lopty rýchlo od nohy, či už na krátko, vonkajškom, preniesť hru, je tam tá správna variabilita. Na krídle nezahral 3 zápasy po sebe dobre snáď nikdy a tu mu to vyšlo hneď. Len ma mrzí, že je to obetný baránok, ktorý ide stále medzi prvými dole ak dôjde na striedanie. Coq – Vynikajúco s menšími problémami, ale zastal si svoju pozíciu. Ale niekedy mi mrzne krv v žilách keď vidím jeho pozíciu v súbojoch, koleno po sebou, salto vzduchom a podobne. Otázkou zostáva čo ďalej? Máme späť Elnenyho a Xhaku a čoskoro sa pridám aj Aaron. Na Bayern podľa mňa by mali ísť Coq a Ox. Prípadne neskôr prestriedať podľa potreby Elnenyho. Ale osobne by som Granita do toho zápasu po 4 zápasoch stopky nedal. A keď budú všetci 5ti ready, otázkou zostáva ktorí 3 dostanú čierneho Petra.
  Útok – Alexis- maká ako stále ale znova si nedokážem pomôcť, že aj na ňom, je vidieť to sklamanie celého tímu, no napriek tomu podáva kvalitný výkon, aj keď mi trochu chýbalo to jeho typické nadšenie. Theo a Iwobi – buď sme dnes nehrali to čom im vyhovuje, alebo ich súper dobre vykrýval, ale jednoducho to dnes nebolo úplne ono. Podobne ako mnohí z Vás aj ja volám po minimálne jednej zmene od začiatku proti Bayernu, buď Danny alebo Lucas musia byť v základe, inak je to už prúser. A čo Oli? Pôjde na hrot a vyjdeme na Bayern s Alexisom na krídle plus k nemu jeden z dvojice Welbs/Lucas? Aj keď nám to nejde v poslednej dobe na stredu sa neskutočne teším a verím, že konečne prelomíme tú 8-finálovú kliatbu. COYG

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.