Hodnocení hráčů

Arsenal 2:0 Leicester

Vynikající výsledek, důležité 3 body, další čisté konto, Lacazette se trefil, 5 výher v řadě, VAR zafungoval, 6 bodů náskok na Tottenham + zápas dobru. Prostě SUPER SUNDAY.

Jedinou kaňkou na dnešním výkonu je druhá polovina prvního poločasu, kde jsme hráli hrozně pasivně a nechali jsme se zatlačit. Leicester měl několik šancí, naštěstí si Ramsdale vzpomněl jaké to je ničit střelce Leicesteru a i Brendan Rodgers musel uznale pokývat hlavou nad jeho super zákrokem. Naštěstí jsme se ve druhém poločase vrátili ke své hře a zaslouženě vyhráli.

Brankář

 • Aaron Ramsdale

  8,5

  Kromě druhé poloviny prvního poločasu neměl moc práce. Ale když jsme ho potřebovali, tak byl na místě a znovu znechutil hráčům Leicesteru zápas. Bůh ví jak by se zápas vyvíjel, kdyby Leicester vyrovnal. Myslím, že reprezentace Anglie má novou jedničku.

Obrana

 • Cedric Soares

  6,5

  Sice nejslabší v naší sestavě, ale na jeho poměry předvedl slušný výkon. Leicester to hodně zkoušel hlavně přes něj a párkrát Cedric nestíhal. Tlak Leicesteru začal právě krásným pasem, který Cedric úplně nezachytil a zachraňoval Ramsdale. I když ten pas byl luxusní a Cedric alespoň napomohl vytlačit hráče Leicesteru do těžkého úhlu. Také největší šance Leicesteru ve druhé půli přišla přes Cedrica. Naštěstí zachránil razantním odkopem Kieran.

 • Ben White

  9,0

  Super výkon. Naprosto famózní skluz při šanci Maddisona. Skvěle dirigoval obranu, skvěle rozehrával, dostal se i do šance, kterou chtěl vyřešit technicky. WELL DONE.

 • Gabriel Magalhães

  8,5

  Naše stoperská dvojice funguje na jedničku. Doufejme, že jim to vydrží i proti Liverpoolu. GOOD JOB.

 • Kieran Tierney

  8,0

  Důležitý razantní odkop ve druhé půli. Dobrá spolupráce s Martinellim. Poslední dobou se mi zdá, že se drží víc zpátky a útočí míň než dřív. Ale pokud to bude znamenat další čistá konta, tak nemám nic proti.

Záloha

 • 7,5

  Poslední zápasy hraje poměrně ofenzivně. Sice gól nedal, ale jeho výkon se mi líbil. Dokonce ani kartu nedostal :-) Naše záloha i díky němu jasně přehrála zálohu soupeře.

 • Thomas Partey

  9,5

  MAN OF THE MATCH

  Gól, penalta po jeho hlavičce, spojnice tyče a břevna. Jeho zatím nejpovedenější zápas. Už se těším, až mu to tam konečně spadne z nějaké střely z dálky. Blíží se to. Dnes jsem se dlouho rozhodoval jestli dát MOTM jemu nebo MØ. Nakonec jsem vybral právě Thomase - MOTM.

 • Martin Ødegaard

  9,5

  Těsně mu unikl MOTM, ale opravdu těsně. Myslím, že už teď si v Realu rvou vlasy, že nám ho prodali a že nám ho prodali pod cenou. Hraje teď v neskutečné pohodě a moc hezky se na to kouká. Pokud bych ho mohl k někomu přirovnat, tak bych asi zvolil "pracovitější Mesut Özil zkřížený s Denisem Bergkampem.

Útok

 • Gabriel Martinelli

  8,0

  Asistence z rohu. Několikrát mi přišlo, že zbytečně dlouho drží míč a zamotá se do toho nebo vystřelí pozdě do bloku, hlavně v první půli. Ve druhé to zjednodušil a povedl se mu nádherný průnik a skoro z toho byl gól. Má před sebou velkou budoucnost.

 • Bukayo Saka

  8,0

  Podobně jako Martinelli, občas prováhá správný okamžik, ale je neustálou hrozbou pro soupeře. Škoda, že mu míč nesedl při šanci po Martinelliho průniku. Nechal vyniknout Smeichela. Také má před sebou zářnou budoucnost, možná bych ho trochu víc rotoval s Pepém.

 • 8,5

  Za posledních 11 zápasů se podílel na 10 gólech. Je dobře, že se trefil. Hraje výborně a hodně dobře se zapojuje do rozehrávky a rozumí si dobře s MØ. Já bych mu smlouvu ještě nabídnul, ale uvidíme jak to dopadne. Spíš počítám s jeho odchodem.

Střídající

 • Emile Smith-Rowe

  0,0

  Dostal se do jedné šance, ale neměl moc času se ukázat. Je dobře, že je po zranění zpět.

 • 0,0

  Není co hodnotit. Měl málo času.

 • Edward Nketiah

  0,0

  Není co hodnotit. Měl málo času.