Hodnocení hráčů

: Arsenal 2:1 Fulham

Hodně důležitá výhra. Strašně se mi líbilo, že tým táhl za jeden provaz a přestože ne všichni podali dobrý výkon, tak to vůlí urvali. Jsem rád za Gabriela, že se mu podařilo tu hrubku napravit. 4 kola, 4 výhry – co víc si přát? Snad jen tak dál.

Brankář

 • Aaron Ramsdale

  8,5

  Má velkou zásluhu na výhře. Chytil 2 tutovky, sestřelil Mitroviče, dominantní při výbězích na centry. S obdrženým gólem nic dělat nemohl.

Obrana

 • Ben White

  7,0

  Solidní výkon na to, že hraje mimo svou pozici. S odehranými zápasy mi přijde jistější než na začátku sezóny. Několikrát na soupeře vyzrál svou chytrostí a přerušil akci soupeře.

 • William Saliba

  7,5

  Opět velice dobrý výkon. Je absolutně klidný a dovolil si i parádičku při špatné přihrávce a poradil si s tím perfektně. Proti Mitrovičovi to měl těžké, ale zvládl to.

 • Gabriel Magalhães

  7,5

  Se známkou jsem trochu váhal, ale nakonec jsem mu půl bodu přidal. Hrubka byla kardinální a nebyla jeho první, ale bylo na něm strašně vidět, jak to chce odčinit a nakonec se mu to podařilo a vstřelil vítězný gól.

 • Kieran Tierney

  6,0

  Po zranění to zatím není ono. Díky zranění Zinchenka se dostal do základní sestavy, ale pokud by byl Zinchenko zdravý, tak se bude muset Kieran hodně zlepšit, aby Zinchenka vytlačil ze sestavy. Ale věřím, že se do toho Kieran dostane. Byl správně střídán.

Záloha

 • Mohamed Elneny

  6,5

  Méně viditelný, ale odehrál solidně. Hrál jednoduše a účelně. Spoustu toho odběhal a zapojoval se do presingu.

 • 7,0

  Granit se mi od druhé poloviny loňské sezóny líbí. Škoda, že měl volej na pravačku, levačkou by to byl asi gól. Vytvořil dobrou šanci pro Jesuse a celkově hrál dobře. Poradil si i s rolí levého obránce, když střídal Kieran a přišel Edie.

 • Martin Ødegaard

  9,0

  Výborný výkon našeho kapitána. Zavelel k obratu, příkladně se vracel a poctivě bránil, předváděl nádherné pasy alá Özil. Gól dal trochu štastně, ale byl nesmírně důležitý. Předtím jednu velkou šanci trochu zbabral, když měl střílet a ne hledat Saku. Za mě MOTM.

Útok

 • Bukayo Saka

  6,0

  Je z formy. Proti Robinsonovi se mu vůbec nedařilo. Odskakovali mu míče a tuto sezónu to zatím není ono. I tak má asistenci na první gól. Ale očekávám od něj víc a doufám, že se do toho co nejdříve dostane. Očekávám, že mu ještě přibyde konkurence na křídle ve formě nového hráče. Kdo to bude, netuším.

 • Gabriel Martinelli

  7,0

  Byl určitě nebezpečnější než Saka a přestože dneska jeho rohy nebyly moc povedené (až na pár výjimek), tak má asistenci z rohu na vítězný gól. Tete mu nedal moc prostoru, ale po vystřídání si s ním Mbabu vůbec nevěděl rady. Škoda, že některý z průniků nedopadl lépe.

 • Gabriel Jesus

  7,0

  Dneska gól nedal, ale dostal se do pár dobrých šancí a soupeře párkrát solidně povodil. Přestože není vysoký, tak se nebojí jít do hlaviček, má cit pro načasování výskoku a díky tomu není v hlavičkových soubojích jen do počtu. Svou největší šanci ve druhém poločase trochu zadrbal a sám asi ví, že s ní měl naložit lépe.

Střídající

 • Edward Nketiah

  7,0

  Sice gól nedal, ale svůj úkol svým způsobem splnil. Přinesl nový vítr do našeho útoku a dostal se do dobrých šancí. Škoda, že u své největší to trochu prováhal.

 • Takehiro Tomiyasu

  -

  Bez hodnocení. Odehrál pár minut, ale vypadal solidně. Těším se, že bude nastupovat do základu a jsem zvědav, jak to Arteta vyřeší na stoperu mezi Gabrielem, Williamem a Benem.

 • Rob Holding

  -

  Bez hodnocení.