Hodnocení hráčů

Arsenal 3 – 1 Tottenham –

Nord London is RED.

Po dlouhé době velice dobrý výkon, hráči dřeli, napadali, Auba dokonce vyhrál několik hlaviček a jeho oslava gólu alá Titi neměla chybu.

Brankář

• Aaron Ramsdale

9,0

MAN OF THE MATCH

Super výkon, až na jedno malé zaváhání při rozehrávce, ze které ale nakonec padnul náš gól. Sáhnul si i na střelu Sona. Škoda, další vychytaná nula by mu slušela. To jak žije s týmem, hecuje spoluhráče je famózní. Bernd Leno musí mít teď špatné spaní.

Obrana

• Takehiro Tomiyasu

8,5

Ohromný sympaťák. Na to jak je vysoký, tak je neskutečně mrštný a rychlý a má rychlé reflexy. U všech odražených míčů byl dřív než soupeř a ke konci tím zachránil možnosti skórování. Kdyby to bylo 3-2, tak by mohl být závěr ještě hodně napínavý. Defenzivně snad není co vytknout, do ofenzívy má prostor pro zlepšení, ale to už bych asi chtěl moc.

• Ben White

6,5

Nejhorší z našich obránců, ale v celku dobrý výkon. Když tomu byla situace příznivá, tak konstruktivně rozehrál, když byl pod tlakem, tak se nebál míč poslat na tribunu. Zatrnulo mi při jeho zákroku na Kanea a v prvním poločase nechal Kanea hlavičkovat těsně vedle po rohu soupeře. V tom se musí zlepšit.

• Gabriel Magalhães

8,5

Pevný jako skála. Navazuje na dosavadní dobré výkony. Náš nejlepší stoper od dob Koscielnyho. Jen tak dál.

• Kieran Tierney

8,0

Dneska se mu nedařilo tolik do ofenzívy, ale v obraně neměl chybu. Snad jen jednou se mi zdálo, že nechal svoji stranu otevřenou víc než by bylo zdrávo. Jinak velice dobrý výkon.

Záloha

• Thomas Partey

8,5

Motor, spojka a plyn v jednom. Dominantní výkon. Škoda, že jeho dobrou střelu Lloris chytil. Když si vzpomenu jak vloni pálil z dálky 30 m nad bránu, tak je vidět, že na tom zapracoval.

• 8,0

Já ho mám víc a víc rád. Byly doby, kdy jsem mu nemohl přijít na jméno, ale poslední rok ukazuje, jak je pro tým důležitý. Měl štěstí při špatné rozehrávce Ramsdalea. Dnes byl tvrdý tak akorát, neuhnul z žádného souboje a dnes dával i míč rychleji od nohy, hlavně v prvním poločase. Ve druhém se mi líbilo, že hlavně díky němu jsme přerušili pasáž, kdy jsme jen běhali bez míče a on pomohl uklidnit naší hru. Byl střídán, doufejme, že jeho zranění nebude vážné.

• Emile Smith-Rowe

8,5

Nádherný gól a asistence. Ve druhém poločase už toho měl plné zuby, ale přesto se snažil presovat. Za první poločas bych mu dal snad i 10, ale ve druhém šel jeho výkon dolů.

• Bukayo Saka

8,0

Gól a asistence. Budu se opakovat, ale zahrál velice podobně jako ESR, ve druhém poločase šel jeho výkon také dolů. V prvním byl ESR o něco lepší ve druhém bych je hodnotil stejně. U gólu měl trochu štěstí, že mu míč nechtěně posunul Kane, ale odvážnému štěstí přeje.

• Martin Ødegaard

8,0

Klidná síla a elegance. Dnes nebyl tak výrazný, ale to bylo spíš tím, že dobře hrál celý tým, nejen on. Jen tak dál.

Útok

• 8,5

Velice bojovný výkon, dokonce vyhrál několik hlaviček, což jsem u něj už dlouho neviděl. Dobře a aktivně napadal a dnes po dlouhé době předvedl výkon hodný kapitána. Jeho oslava gólu - na originál sice nemá, ale od něj to beru.