Hodnocení hráčů

Arsenal 1:0 Doncaster

Předem se omlouvám, ale zápas jsem viděl až od 17.minuty. O to nejlepší jsem podle všeho přišel, tak se nezlobte, kdyby něco nesedělo.

Brankář

• 6,0

David dnes neměl příliš práce, ale když bylo potřeba, tak působil velmi jistě. Líbila se mi dnes jeho rozehrávka.

Obrana

• Calum Chambers

5,5

Ideální zápas na rozehraní pro Caluma. Během svého pobytu na hřišti neměl moc práce, spíše se snažil o rozhrávku. Přeju mu víc šancí v A-týmu a ať mu zdraví vydrží. Po 45 minutách byl vystřídán.

• 6,0

Náš nejzkušenější hráč na hřišti odvedl svůj standart. Občas svým nebojácným pohybem zahrával na nervy fanouškům ale nakonec vše dobře dopadlo. V největší šanci soupeře nezvládl hlavičkový souboj, naštěstí balón skončil pouze na brankové konstrukci.

• 5,5

V prvním poločase hodně neviditelný, občas se dopouštěl hodně zbytečných faulů. Postupem času se rozehrával a věřil si i na vyvážení míčů. Podle mého názoru se ještě neotrkal z debaklu na Anfieldu.

Záloha

• Reiss Nelson

5,0

Byl jsem hodně zvědavý na toho talentovaného mladíka, ale hned po té co jsem ho viděl na wing backovi kleslo moje očekávání. Jak jsem předpokládal zápas mu vůbec nevyšel, na své neobvyklé pozici napáchal i pár velmi hrubých chyb, které museli hasit jeho spoluhráči. Jeho špatný výkon jde ale spíš na vrub Arsena, protože Nelson je ofenzivní hráč a nemohl tak naplnit svůj potenciál. Doufám, že příště dostane příležitost na své pozici, kde podává skvělé výkony v U23.

• Mohamed Elneny

6,0

Klasický standard Elnenyho. Vetšinou přenechával rozehrávku Jackovi. Občas se pokusoušel o přenesení hry. Parkrát zkusil vystřelit, ale bez úspěchu.

• 7,0

MAN OF THE MATCH

V první půli dominoval na hřišti a byl nejlepším hráčem na hřišti. Na začátku zápasu krásně vybídl Girouda k nůžkám, které bohužel skončili jen na břevně. Líbí se mi jeho přímočarost, která nám v hodně zápasech schází. V druhém poločase trošku ztrácel sílu, ale i tak jeho výkon hodnotím velmi pozitivně. Je krásné vidět ho odehrát 90 minut po tak dlouhé pauze. MOTM

• 5,5

Víceméně stejné hodnocení jak u Nelsona, ale s tím rozdílem, že svou rychlostí dokázal napravit jak své chyby tak chybu Nelsona po rohovém kopu.

Útok

• 5,5

Nemůžu si pomoct, ale začínám žít v přesvědčení, že tento hráč už nemá kvality na to, aby hrál za Arsenal. Nebýt toho gólu, označím ho za největší propadák zápasu. Během svého pobytu na hřišti ztrácel balóny jak na běžícím páse. Do kombinace je víceméně úplně nepoužitelný. Abych jen nekritizoval, tak při gólovém momenty ukázal skvělý náběh, zpracování i zakončení.

• 6,0

Olivier se dnes snažil, měl několik gólových příležitostí, za zmínku stojí hlavně jeho akrobatické zakončení, které bohužel skončilo pouze na břevně. V 16 soupeře to měl velmi těžké, protože byl po většinu času zdvojován obránci soupeře. Přesto se k několika hlavičkovým zakončení dostal.

• 6,0

V prvním poločase kromě krásné asistence byl hodně neviditelný a ztrácel míče. Přišlo mi, jak kdyby byl uražený, že musí hrát. V druhém poločase byl už aktivnější a měl z našich hráčů nejvíce balón u nohy. V zápase jsem byl alergický na jeho rozhazování rukama, pokaždé když někdo něco zkazil. Místo toho, aby mladíky podržel jakožto nejlepší hráč na hřišti, tak působil chvílemi dost arogantně.

Střídající

• 5,5

Josh Dasilva - Nahradil Chamberse ve druhém poločase. Na svůj nizký věk (18let) působil docela vyrovnaně. Z svůj výkon se nemusí stydět.

• 5,5

Nahradil nevýrazného Walcotta v 76.minutě. Pokusil se o 2-3 brajky, bohužel pokaždé selhal ve finální fázi.

• -

V 84.minutě nahradil Nelsona. Během 10 minut na hřišti toho moc nestihl, Snad dostane prostor příště.