Hodnocení hráčů

: Arsenal – Aston Villa 0:3

Depresivní podzimní večer se vším všudy.

Brankář

 • 6,0

  S góly nemohl nic dělat a připsal si několik dobrých zákroků. Téměř jediný, co snese nějaké měřítko.

Obrana

 • 2,5

  Katastrofa. Byl namočen snad ve všem, co bylo od Villy nebezpečný. Nebyl schopen zastavit soupeře 1 na 1, je zoufale pomalý, takže když se vysunul, tak se nestíhal vrátit. Dvakrát podběhl nákop a několikrát za něj musel hasit Gabriel. Trhací kalendář. A to je ten problém. U Roba je to jak na houpačce. Buď zahraje solidně a dám nám tak naději, že u něj dochází nějakému progresu a nebo totálně hoří. Bohužel, k žádnému progresu nedochází. Je to stále stejné a jen záleží na tom, zdali soupeř využívá jeho slabin nebo ne.

 • Gabriel Magalhães

  5,0

  Jde za ním částečně 3. gól, protože nestihl vystoupit a Watkins tak mohl pokračovat proti Lenovi. Nicméně, opět mu Rob moc nepomohl, protože vystoupil tak, že útočícího hráče vůbec neomezil v možnosti průniku ani nahrávky. Mimo tento okamžik celej zápas držel naši obranu nad vodou. A jak jsem již zmínil, často hasil za Holdinga.

 • Kieran Tierney

  4,5

  Měl pár dobrých momentů, ale taktéž byl namočen v jednom gólu Villy, ač odhlavičkovat míč téměř z čáry, když Watkins nabíhal proti centru bylo hodně složitý. Za mě jeden z mnoha nesmyslných tahů z Artetovy strany, kdy z top fullbacka dělá průměrného stopera. Zaslouží pochvalu za dokonalý centr na Lacazetta.

Záloha

 • 4,5

  Směrem dopředu dnes jeden z nejaktivnějších, směrem dozadu to už bylo horší. Grealishe mnohdy nezvládal.

 • Thomas Partey

  6,5

  MAN OF THE MATCH

  V první půli náš nejlepší hráč. Zvládl brilantně vybruslit s několika situací pod tlakem, snažil se dirigovat hru, rozdával míče, snažil se i o průnikovky. Díky svému pressingu málem vstřelil šťastný gól. Děsím se obou variant. Pokud šel dolů kvůli zranění a prokázalo by se jako dlouhodobější - Chraň nás bůh. Pokud šel dolů s taktickým záměrem Artety - Chraň nás bůh. MOTM mu dám, protože za druhou půli nezasloužil za cokoliv pochválit nikdo.

 • Mohamed Elneny

  5,5

  Nebyl to tak vydařený výkon jako na Old Trafford, ale svoje si odehrál. Opět velice často v pohybu, chtěl hrát a jako jeden z mála byl přínosem.

 • Bukayo Saka

  4,0

  Tohle nebyl zápas našeho supertalenta. Směrem dopředu byl až na pár výjimek nevýrazný a vstřelil si vlastenec, kdy zaspal při náběhu Trezegueta.

Útok

 • 3,0

  Jak jsem psal před týdnem. Nechápu, jak s těmito výkony může hrát týden co týden v základu. Podobný případ jako Lacazette. Nulový přínos pro ofenzívu a zahodil vyloženou šanci. Narozdíl od Lacazetta se alespoň sem tam zapojil do kombinace tak, aby balón neztratil nebo akci nezpomalil.

 • 2,0

  Absolutní utopie. Zde se musím trochu rozepsat, protože se zde pár lidí čertilo, když jsem prohlásil, že se nám na hrotu rotují dva průměrní hráči. Beru zpět, průměrným se dal nazvat minulou sezónu, tuto sezónu je v měřítku Premier league podprůměrný. Kdyby nedal dva absolutně náhodné a šťastné góly v první 3 kolech, byl by jeho přínos pro náš tým totální nula. Srovnání s top hroty by v jeho případě bylo opravdu groteskní. Laca, bohužel, už neobstojí ale ani ve srovnání s útočníky průměrných či podprůměrných týmů. Teď se nebavme o jeho totální gólové impotenci, kdy OPĚT zahodil 100% šanci a z malého vápna hlavou za stavu 0:1 přestřelil branku. Jsem aktuálně v karanténě a tak jsem sledoval všechny utkání PL tohoto víkendu. Chci řešit pouze přínos pro tým. Laca je neskutečně neschopný najít si místo ve vápně. Můžete poslat balón kamokoliv a máte 90% jistotu, že Laca nebude ve volném prostoru, kde by měl být. Kde Auba absolutně ví, jak se dostat. Je to o těch 2-3 rychlých krocích, kterými se dostanete do prostoru, kde vás obránci velice těžko pokryjí. Dále je Laca totálně statický. Nedělá prostor svým spoluhráčům náběhy za obranu, necukne si proti míči, aby se odpoutal od obránců. Vždy se na obránce zavěsí, vyloženě čeká na jeho kontakt a pak se začne pomalu sesouvat k zemi a čeká faul. Neudělá jedinou "one,two" narážečku. Představa, že by přebral balón, potáhl ho přes bránící hráče, to je totální unreal. Není schopen se uvolnit sám a ani pomoct k uvolnění spoluhráčům svým pohybem. Bylo absolutně do očí bijící srovnání s Watkinsem, který dnes dal 2 branky, neustále zaměstnával naše obránce s míčem i bez něj. Watkins hraje v Premier Leaguje PRVNÍ ROK, proboha!!! Teď nemluvím o střílení gólů ale o VŠECH aspektech herních prvků hrota - náběhy, hra zády k bráně, hlavičkové souboje, kombinační hra, rychlost etc. A můžu s absolutním klidem říct, že ve všech těchto aspektech jsou Calvert-Lewin, Bamford, Ings, Wilson, Zaha, Maupay a nebo právě třeba Watkins lepší než Laca. A my se chceme rovnat s topkama? JAK?! Závěrem bych chtěl podotknout, že Lacův přestup k nám jsem si vymodlil, dlouho jsem se ho zastával, i když nedával potřebný počet branek. Byly tam benefity, které týmu přinášel, ale ty už jsou taktéž pryč. Není to věcí formy a podobné nesmysly. Hraje na nedostatečné úrovni už cca rok a půl a je třeba si připustit, že je prostě za zenitem. Některé hráče to prostě potká ještě před 30kou, kterou má na krku. Není první ani poslední, ale je třeba to řešit. Okamžitým návratem Auby na hrot a nebo v lednu.

 • 3,5

  Lze pochválit jen za pár fajn potáhnutí míče po lajně, jinak absolutně neškodný, nevyužitý. Tomuhle se říká postupná destrukce top světového hrota. Nechat ho přikovaného u lajny, vyčerpávat ho, nechat ho centrovat od rohu a držet ho co nejdál od toho, v čem je světový top - od STŘÍLENÍ BRANEK VE VÁPNĚ. Opravdu bych chtěl vědět, jestli by Auba podepsal, kdyby tušil, že jeho úloha v týmu bude přesně takováto. Pokud jsem to pochopil správně tak se někdy mezi 60. - 70. minutou Auba přesunul na hrot za Nketiahem, ale to už byla hra týmu v trapu. Reagovat se pochopitleně mělo hned o půlce, kdy Arteta dostal několikátý důkaz o tom, že jeho vize není funkční.

Střídající

 • 5,0

  Opět jsem čekal víc, ale nebylo to vyloženě špatný.

 • 5,0

  Dostal se do několika fajn příležitostí. Rozhodně nebezpečnější a platnější než Willian.

 • Edward Nketiah

  4,0

  Snažil se hru oživit, měl vliv. Rozhodně platnější než Laca, ale prostě a jednoduše nemá dostatečnou kvalitu, aby takovéto utkání otočil svým herním projevem.

Komentáře

 1. AdySu (karma: 8) #1

  Nedá mi to a musím se vyjádřit k Artetovi. Po 11 kolech jsme na 11. MÍSTĚ tabulky. Jsme na 17. MÍSTĚ v počtu střel. Jsme na 16. MÍSTĚ v počtu vstřelených branek. A za poslední 4 ZÁPASY V PL JSME NEDALI JEDINÝ GÓL ZE HRY. Fandím Arsenalu od roku 98, intenzivně od sezóny 2001/2002, ale nic takového nepamatuji NIKDY. Vstřelili jsme jediný gól z penalty, kterou nám svou debilitou daroval Pogba. Co mě na tom všem šokuje nejvíc je fakt, že si Arteta stále stojím za tou defenzivní hrůzou 3 – 4 – 3 a jakkoliv na tato fakt nereaguje. Staví toto rozestavení týden co týden, i když je zoufale neefektivní. Ano, vyhráli jsme takto FA Cup, ale tam vyšlo doslova vše, na co jsme sáhli. Hráli jsme výhradně na breaky proti silnějším soupeřům a ty nám díky bohu vyšly. Pokud po repre pauze uvidím stejné rozestavení a Auba nebude na hrotu, tak Arteta žije v absolutní deziluzi a obrovsky trpí nedostatkem sebereflexe. Možná se zlepšila naše defenzivní hra, ale takto ofenzivně zoufalí jsme nebyli nikdy za Arséna a dokonce ani v nejhorším období Emeryho. Toto rozestavení a herní projev absolutně popírá DNA Arsenalu a hned po repre pauze se musí změnit.

 2. killerhammer (karma: 4343) #1

  Ďakujem za hodnotenie, napísal som niečo podobné už po zápase.
  Výsledok 0:3 krutý ale logický.
  Náš útok bol márny, osobne si nemyslím, že pomôže presun Aubu na hrot – lebo si pamätám jeho dlhé obdobie na hrote, kde bol ešte horší ako Lacazette.
  Pravá obrana bola nasmiech a preto sme dostali veľa gólov.
  Dnes sa dali ľahko streliť 2 góly v prvej polke (Wllian a Lacazette tutovky + ešte pološance boli) a bol by úplne iný zápas.
  Ale s takýmto impotentným útokom možme hrať najviac o stred tabuľky, taká je realita.
  Žiaľ, obávam sa, že táto situácia sa dá riešiť len tak, že buď sa chytia v útoku iní hráči ako Nelson, Martinelli (po dlhom zranení asi ťažko, že?), ESR (po opakovaných zraneniach asi ťažko, že?) a pomôžu Aubovi.
  Alebo bude treba v lete zasa riešiť útočníka, popr. AM a to bude zasa lotéria – ale tomuto scenáru sa zjavne asi nevyhneme.

  • AdySu (karma: 8) #1

   Souhlasím se vším, co jsi napsal až na Aubu. Mrkni na transfermarkt na jeho stats, když hrál na hrotu. Pod Wengerem i Emerym sázel z hrotu góly a hlavně dělal přesně to, co Watkins – vyčerpával soupeřovi stopery, dělal prostor pro křídla a AMko (Na které jsme tehdy hráli.) atd. Prostě to, co hrot dělat má. Pokud chceme hrát na target hrota, pojďme požádat Chelsea o hostovačku Girouda. V 34 letech bude rozhodně platnější než aktuální Lacazette. Každopádně já si stojím za to, že klíč je vrátit na hrot Aubu a začít hrát s AMkem, které bude pod ním.

   • Ondřej (karma: 431) #1

    Docela mě ty Aubovo stats zajímaly, tak jsem si proklikal všechny loňské zápasy v rámci PL a zaměřil se na všech 22 jeho gólů:
    > 7 gólů vstřelil sám / bez asistence / z penalty
    > na dalších 15 gólů mu asistovalo 10 rozdílných hráčů (3 od Pepého, 2 od Saky, Lacy a AMN a po jedné asistenci má Tierney, Luiz, Calum, Sead, Guzi a Dani)
    > celkem 15 gólů vstřelil v 11 zápasech, kdy nastoupil jako levé křídlo
    > na hrotu nasázel 7 gólů v 6 zápasech (z toho jednou hrál na hrotu společně s Lacou a jednou s Pepém)

    Chápu, že to není úplně stoprocentně vypovídající statistika, že připsané asistence mohou být v některých případech jen náhodné odrazy od spoluhráčů a že v tom nejsou zohledněny změny pozic v rámci střídání apod., ale i tak docela zajímavý – nechť si každý udělá obrázek sám.

 3. Ondřej (karma: 431) #1

  Moc díky za hodnocení! Nechci, aby to znělo škodolibě, ale jsem rád, že jsem to dnes nemusel psát, vůbec jsem ti to nezáviděl. 🙂

  Se známkami absolutně souhlasím, Holding u nás zkrátka nemá co dělat a jeho dobré výkony odchází s jeho vlasy. Na zbytku týmu je deka. Na videích z tréninku neustále vidíme kombinace a hru v drtivém tempu a při zápase se tam všichni plouží a nejsou schopný vytvořit si alespoň pár normálních šancí. A o útoku jsi toho napsal víc než dost. Laca je mým oblíbencem, ale ty jeho výkony prostě na Arsenal nestačí. Utopie je, že je pořád našim nejlepším střelcem v PL…

  Co k tomu jinak dodat… Nám se zkrátka nesejde výkonnost jednotlivých řad. Minulou sezonu celkem útok šlapal, dnes je v počtu vstřelených gólů před námi 15 týmů z Premier League. Letos zase celkem šlape obrana (i přes dnešní tři obdržené góly máme druhý nejnižší počet obdržených branek v PL), nicméně navíc doplácíme na absolutně nekreativní zálohu, která naposledy celkem fungovala za dob Cazorly, Özila a Ramseyho (který mimochodem střílel obrovské množství gólů, pokud to srovnáme s čísly našich nynějších záložníků).

  Dnes to měl Laca hlavou trefit a byl by pokoj. Věřím, že bychom ten zápas nějak dotáhli. Pořád ale nechápu tu taktiku neustálých centrů do vápna na Lacu, který má 178 cm. To si nikdo nevšiml, že už tam nemáme Oliho? Auba to taky nemá lehký. Spousta fans spílá Artetovi, že Aubu staví na levé křídlo místo na hrot, ale vždyť vloni dal z toho levého křídla 22 gólů. Neustále poslední dobou píšu v HH o tom, že nemá Auba potřebný servis. Nikdo mu ty šance nepřipraví. A ano, samozřejmě je to i tím, že je často mimo dění ve vápně a že ho vidíme velkou část zápasu u postranní čáry. Na druhou stranu – takovej Mané často hraje podobně od čáry, nicméně se pak s míčem tlačí do vápna a často se prosazuje i z přesných centrů od TAA z pravé strany. To samé Sterling v City. Oba zmíněné hráče jsem dnes viděl v zápase City – Lpool a ten tah na bránu se bohužel nedá s Aubou vůbec srovnat. Jsou v tomhle ohledu o několik levelů vejš (samozřejmě i spolu s jejich spoluhráči, kteří těmhle borcům poskytují potřebný výše zmíněný servis v podobě vytvořených šancí a nebezpečných míčů).

  Dnes si nás Villa podala v tréninkovém tempu. Celý zápas jsem jim záviděl duo Grealish – Barkley. Jim opravdu stačí kousek prostoru a dokážou přihrávkou najít spoluhráče. To, co dnes Barkley předvedl u druhé ho gólů, jak z voleje posadil míč přesně na hlavu Watkinse, to je přesně to, co nám chybí. A to se nebudu vůbec vyjadřovat o parádní hře Grealishe. Bohužel takového Grealishe si můžeme tak akorát koupit ve Fifě, kde mi mimochodem hraje úplně parádně s Maddisonem LW a s Gnabrym na RW. 🙂 A s Aubou na hrotu samozřejmě. To mi připomíná, že si asi půjdu zapnout Xbox a spravit si chuť.

  No nic. Repre pauzu, kterou jinak nesnášim, teď celkem vítám. Mikel musí něco změnit a je dobře, že na to bude mít spolu s týpkem se stopkama a dalšími trenéry čas.

  COYG!

 4. Luckybello14 (karma: 2789) #1

  Dovolím si nesúhlasiť… Arteta prišiel a našiel naše najväčšie slabiny a to bola defenzívna hra…začali natom pracovať a až do dnešného dňa ta obranná hra na 3 stopérov fungovala dobre… to ze sme dnes prehrali neide tak za Artetom ako za individuálnymi výkonmi…. Aubameyang William a v neposlednom rade Lacazette…. po zápase s UTD som písať ze toto nieje útočník pre arsenal …a zapas co zapas to potvrdzuje…. hocijaký hrotovy útočník zahra lepsie ako Lacazette…mo mentálne je to najslabší útočník v PL…..
  Vsetci 3ja hore menovaní odchodili zapas … a reálne sme hrali o 3 hracov menej

  • AdySu (karma: 8) #1

   Díky za reakci, ale čteš, co píšu, prosím? za 4 ZÁPASY JSME NEDALI JEDINÝ GÓL ZE HRY, dali jsme jeden gól z penalty. Jak TYHLE statistiky můžou nejít za Artetou? Víš, že opakování něčeho, co není funkční s čekáním jiného výsledku je definice šílenství? Kolik těch zápasů Arteta potřebuje, než ho prohlásí za šílence? Dokázali jsme přehrát jen Fulham a naše top soupeře z EL. Jinak opravdu NIKOHO. Pokud v tomto rozestavení relativně funguje defenzíva, tak ho hrajme v těch 15%-20% utkáních, kde máme být outsidery a ne každý týden, proboha. To je ta deziluze, o které mluvím.

 5. traged (karma: 4526) #1

  Díky za hodnocení, já bych na to po takovým zápase neměl nervy. Naprostý souhlas s hodnocením Holdinga, souhlas i s Lacou – když přišel do Arsenalu tak to byl zabiják, teď se zhoršuje snad v každým zápase. Od něho teď vůbec nic nehrozí a když už ho najde centr tak nedá gól z malýho vápna (tento okamžik podle mě mimochodem rozhodl celej zápas). Ještě bych dal řečnickou otázku – od koho z našich záložníků hrozí, že by mohl dát gól když se útočníkům nedaří (a že se jim FAKT nedaří)?? Odpověď – od žádnýho. Saka je na centry a asistence, Thomas/Xhaka defenziva, Elneny/Ceba spojka obrana útok, Willian možná trochu do kombinace. Měl to být Pepe ale ten dal zatím kolik gólů v lize? Dva?

  • Ondřej (karma: 431) #1

   Dneska mě ty statistiky baví, takže…:
   > Minulou sezonu v PL jsme dali 56 gólů. Celých 39% gólů vstřelil Auba, 18% Laca, 14% křídelníci (Gabi s Pepém) a 29% ostatní .
   > ManCity (nevím, jestli je to pro nás ten správný benchmark…) jen tak pro zajímavost vstřelilo vloni 102 gólů, z toho 29% hroťáci, 36% křídelníci, 19% AMka a 16% ostatní. Za mě ideální skladba.

   V reakci na tvou řečnickou otázku – budeme se muset opět spolehnout na týmovou práci – skoro třetinu našich loňských PL gólů vstřelili obránci a mladíci z lavičky (celkem se na střeleckou listinu zapsalo 17 našich hráčů (u City to bylo 13 hráčů). Nám (jak už jsem psal výše) chybí bezesporu góly třeba od Ramseyho nebo i takového Nacha Monreala, který mimochodem v sezoně 17/18 vstřelil v PL stejně gólů (5) jako Pepé za 80 mega v celé loňské sezoně. :))

   Nicméně ty góly letos nepřichází. A fakt, že náš nejlepší útočník, který minulý rok dal víc jak třetinu našich gólů, je aktuálně bez střelecké formy, mi úplně klidný spánek nepřináší.

 6. Radek (karma: 3100) #1

  Omlouvám se těm, kteří budou naštvaní, že operuji příkladem z Tottenhamu. Ale mně to nedá.
  Vzpomínáte si na to, jak Lloris seřval Sona za to, že nedostatečně bránil? Viděl jsem video i jak do něj šel ještě v kabině dokud je nesrovnal Mourek.
  Přesně tohle mi chybí. Když se nedaří, když někdo na to v podstatě dlabe, tak nemít s ním servítky.
  Máme někoho takového v týmu?
  Auba je s každým velký kamarád, Xhaka je sice „blázen“, ale naopak až příliš své spoluhráče chrání. Nikoho jiného tady nevidím, kdo by byl hráče schopný seřvat, vyhecovat. Může se to zdát jako malička, ale tyto věci vyhrávají zápasy.
  Vzpomínám si ještě na Cesca jak přišel do Arsenalu a teď měl někdo výměnu názorů s Henrym tuším. Cesc byl úplně vykulený. Ashley mu pak řekl něco ve smyslu: „Vidíš, tohle bylo potřeba. Netrénovali jsme špatně, ale nebyla tam soustředěnost a stoprocentní nasazení.“. Od té doby byl trénink úplně jiný a další večer se vyhrálo proti MU.

  • 14titi (karma: 590) #1

   Přesně si vypíchl point, který dlouho zmiňuju. Nemáme v týmu žádného lídra a hecíře. Auba je jako kapitán dobrý jen, když má formu a padne mu tam všechno (sezona 18/19). Každopádně charakterově je to spíš bavič, hračička, rebel a určitě né kapitán co přijde první na trénink a odchází poslední. Auba je jeden z těch „gifted“, ale jako kápo by se hodil spíš dříč typu Hendo z Litrpůlu. Nejblíž k tomu má snad Xhaka a nebo Tierney, ale ten je mladej a hraje za nás chvilku. Tihle hráči jdou příkladem, když se nedaří a strhnou zbytek týmu. Příští zápas musí přijít změny a nemělo by jich být málo. Lacu bych stavěl na EL, Auba hrot a ze strany Pepe.

 7. Jakub Mareš (karma: 1238) #1

  Jen ne Auba na hrot, v tom stylu co hrajeme ho tam utopime stejne jako u lajny. Ať hraje z křídla, ale proboha ať chodí z křídla na střed a do vápna takhle tu fungoval předtím a dával góly, taky to uvolní trochu prostoru Lacovi, ten pokud už je ve vápně tak tam je sám.
  Nechápu proč má Auba držet šířku hřiště to se Mikel pomatl, a ano tohle musí jít z jeho hlavy protože Aubu to do vápna přirozeně táhne. Nabehem na střed uvolní krajní prostor pro Kiearana.
  Hodně se tu zmiňuje 4231 já bych raději viděl 433 kde by toho vysunutejsiho mohli hrát Saka nebo Willock – jeho dravost v EL se mi velmi líbila. Stred doplnit Thomasem s Daním a věřím že to začne padat, hlavně přestat hrát tu defenzivní holomajznu, kdy je vrchol našeho útoku nahrávání u rohových praporků.
  Na stopery Gabriel a konečně odzkoušet Salibu věřím že horší jak dnes Holding nebude.

  • AdySu (karma: 8) #1

   O tom to ale je, že musíme přestat hrát ten styl, který hrajeme. Jak jsem uvedl stats výše viz.: V sezóně, kdy Auba vyhrál zlatou kopačku, tedy v sezóně 18/19, hrál na hrotu prioritně a dal za za 23 zápasů z této pozice 16 gólů a na 5 nahrál. Minulou sezónu za 6 zápasů na hrotu dokonce 7 branek. Ta čísla na hrotu jsou opravdu neskutečná a nezpochybnitelná. Auba je jeden z minima top hráčů, které máme a tak ho musíme využívat tam, kde je nejlepší a přizpůsobit tomu hru. Toto rozestavení, jak píšeš, nesedí opravdu vůbec nikomu.

 8. Pansimi (karma: 1482) #1

  Od příštího zápasu se už musí vepředu něco změnit. Není možné, aby náš nejlepší střelec za celý zápas nevystřelil. Pro ilustraci Auba má 1.3 střely za zápas, Kane 4.8, Salah 4.8, Werner 2.5, Souček 2.3, Maguire 1.6 (:-D) atd. Není moc z čeho vybírat, ale Pepe musí do základu a Auba na hrot. Nalevo Saka nebo Nelson. Ale těžko říct jak oživit zálohu, aby byla trochu nebezpečná dopředu..

 9. orek (karma: 14839) #1

  Laca,Holding,Wiliam všichni 3 to je naprostá katastrofa. Psal jsem už mnohokrát že Holding na Arsenal nemá protože je strašně mekkej. Já si myslel že si snad s Wiliamem dělají z nás doslova prdel, když snad několik vteřin čumí na hráče,který čeká na náběh spoluhrace,místo aby ho ihned dostoupil.V zápětí Wiliamem na to čumí a nereaguje absolutně na nic. Od Holdinga se to vidí strašně často. On dava protihráči strašně moc prostoru,jen aby se ho náhodou nedotknul. Gabs je přesný opak a je to jeden z důvodu proč je skvělej. Wiliam je naprosto neviditelnej,nic nevymyslí, neobejde hráče, nevystřelí.K čemu tam sakra je když Pepe za 10min je víc nebezpecnej než Wiliam za celý zápas?! Ten měl jít dolů o poločase! A konečně Laca..Ten hraje protože nikoho do útoku nemáme.Ja bych měl sto chutí zkusit do základu Baloguna aby se Laca,Auba,Nketiah probrali protože to co předvádí je naprosto otřesný. Laca je mimo snad už dva roky. Do dobrýho útočníka má sakra daleko,natož být Top. Jeho náběhy, pozice, zakončování to je výsměch. Vždyť jemu prakticky nedáte balón do vápna protože pokaždé stojí špatně. On místo aby běžel na přední nebo před protihráče se schovává za něj a čeká v zázrak.
  Já bych hráče seřval a příští zápas bych začal úplně s jinou sestavou aby se hráči vzpamatovali že tohle je Arsenal.Kdo nebude v zápasech jezdit bude na lavičce a to klidně i kapitán!
  Za tuhle sestavu tu dostanu asi hodně mínusu..
  Gólman: Leno
  Obrana : Hector,Saliba(Luiz),Gabriel,Tierney
  Záloha: Xhaka(Elneny),Partey
  Podhrota: Ceballos(ESR)
  Křídla: Saka,Pepe
  Útočník: Balogun (protože ten hráč bude makat a věřím že mu nebude dělat takový problém si pokrýt balon.Jedina věc ve který je Laca dobrej.
  Kdyby byl zdraví Martinelli tak by se mohl dát buď na Hroza nebo na křídlo samozřejmě.

 10. Lukáš (karma: 542) #1

  Dál bych ještě hodnocení Artetovi a to 1.5. totálně prokaucovany zápas a není to poprvé a ani naposledy. Opravdu se zamýšlím nad tím, jestli má našemu tým co dát. Další frajer, kterej nás jen potápí. Na jaře to fungovalo, ok. Jenže od tý doby se na to ostatní připravili a my jak dementi hrajeme to stejný. To asi Mikel něví….

 11. Lukáš (karma: 542) #1

  Na co chce Arteta Auorara? Aby ho dal na křídlo? Hrajeme na hovno a on si jede pořád vzor svoje. Emery vol. 2
  Měl postavit tym okolo Auby a jen kecy a hovno. I Lewandowski by dal na křídlo…. Jak můžeme být kreativní když hrajeme na 5 obránců a dva defenzivní záložníky? Každej klub má už Artetu přečtenýho a takhle to dopadá. A lepší to nebude. Každým kolem to je jen horší. A ten velkej pád teprve přijde pokud se okamžitě nevzpamatuje.

 12. Poky17 (karma: 1653) #1

  Což o to, Auba by nebyl poloviční na křídle, kdybychom hráli tak jakk dříve 4-2-3-1, kde by jeho úlohu neustále se vracet, přebrali levý bek a střed zálohy.. Věřím tomu, že kdyby hrál Dani jako n.10 a nemusel se neustále vracet pro balóny do hloubi pole, Auba by si krásně mohl zabíhat za obranu a to samé platí o Lacovi… Jenže ono je to těžký, když sám Laca se musí stahovat jako podhrot, tim padem na hrotu chybí, Auba tam nemůže jít, protože rotuje s balonem u lajny se Sakou a Tierneym.. To je prostě do očí bijící a strašně mě irituje to, že Mikel to prozatím nevidí..

  Tak jak jsem ho měl za vysoce inteligentního když přišel, tak doufám že v příštích zápasech to potvrdí, jinak ho začnu mít za ignorantského blba, který si nesmyslně stojí za tou hatmatilkou na 5 obránců

 13. duri (karma: 2129) #1

  Uz som to pisal aj inde Arteta je anglicky Emery, rovnaky typ neomylny ide si svoje bez nejakej zmeny. Proti nemu by uz aj borbely vedel postavit taktiku a vyhral by. To co ako tak funguje proti irskemu alebo norskemu klubu urcite nebude fungovat v PL a dost sa obavam ze aj to Moldby sa na nas pripravi a budeme odchadzat s hanbou.

 14. tron (karma: 3197) #1

  Snad uz konecne tento zapas otevre oci vetsine lidi,uz by mela skoncit era Auby na kridle a Lacy na hrotu a Kierana jako levostredeho stopera.Aktualni formou si nekteri hraci (Willian,Laca,Pepe,Saka …) velmi durazne a zretelne rekli o pobyt na lavicce,k nasi smule bohuzel za nektere z nich neni zadna aktualne dostupna kvalitni alternace ….
  P.S.
  Opetovne zduraznovat nasi temer neexistujici ucinnou strelbu a minimum vyhranych souboju 1v1 je uz v podstate ohranou gramofonovou deskou v podani naseho hracskeho orchestru

 15. jakub (karma: 12984) #1

  Elneny včera šest soubojů na zemi a jeden ve vzduchu, všechny prohrál, to jsem asi v životě neviděl. Potom asi Tierney, 23 ztracených míčů, to je hodně vysoké číslo, pět soubojů o míč na zemi a vyhrál dva , pět soubojů ve vzduchu a vyhrál jeden. U Ceballose bych zmínil jeho zabránění brance, to byl vynikající zákrok, u Holdinga bych zmínil tu obrovskou šanci na branku, po Gabrielově skvělé přihrávce, to měl Holding proměnit.

 16. coolfool (karma: 556) #1

  Me z te hry boli oci. Ne ze jsme jenom impotenti dopradu, my nejsme ani schopni se dopredu pomalu dostat a kdyz tak do plnych. Rozehravku obstaravaji uz jen stoper do stran, protoze nase CM nebo kdokoli zepredu si nerekne o prihravku ale mam pocit ze ji ani nechtej. Vsichni stojej staticky v zakrytu. Takto se fotbal opravdu hrat neda. Nechapu co zkousi na treninku, ale v zapasech to vypada, jako by od prvni minuty cekali na zaverecny hvizd.

 17. Random Vandal (karma: 1254) #1

  To je zase pláče tady. Ano, nehráli jsme dobře, výsledek je špatný, ale asi tady většina z vás zapomněla, že před měsícem Villains doslova rozsekali Pool 7:2. To by mě zajímalo, co by se tu psalo, kdyby jsme byli na jejich místě 🙂
  PL se neustále zkvalitňuje a už to dávno není o 4-6 TOP týmech a zbytku jenom do počtu. Každý může porazit každého a není to nic ojedinělého.
  Neomlouvám tímto náš výkon, ale neberu to nějak tragicky, že nás porazili právě Villains, ten tým zatím dokazuje, že je kvalitní.
  Každopádně máme toho hodně co zlepšovat.

  • AdySu (karma: 8) #1

   To je, bohužel, absolutní demagogie. Nejde ani tak o Villu jako o naše tragické výkony. Taktéž lze zmínit, že oba poslední zápasy Villa prohrála a dostala v nich 7 gólů. Bude to směrodatnější než víc než měsíc stará porážka Poolu. My si proti nim dokázali vytvořit jedinou 100% gólovku. Takže ano, kritika je zcela na místě a to zdaleka nejen kvůli utkání s Villou.

 18. fcarse (karma: 322) #1

  Největší naši šanci druhého poločasu vytvořil stoper Gabriel pro stopera Holdinga. To bohužel hovoří za vše. Celé to útočné trio je zralé na lavičku a kromě Auby možná i na tribunu. Aubovi by mělo pomoci být na hrotu, i když je zatím jen svým loňským stínem (snad to není efekt vysoké smlouvy), jedno křídlo Saka, druhé Pepé (případně Nelson). I AMN a Willock by měli dostat šanci. Raději tam budu vidět rychlé a dynamické mladíky než ploužícího se Lacu nebo toho kudrnatého důchodce z Chelsea (a to nemyslím Luize).

 19. Kikinho (karma: 33) #1

  Nemyslim si ze Auba by bol na hrote lepší. Od zaciatku sezony nevyhrá suboj 1na1 ani nezatne a schovava sa ako môže. Laca aspon bojuje, to ze nedava goly je ina pesnička. Nechcem sa zastavat MA ale on stale hovori ze sme na začiatku a sam vie ze niektoré posty treba posilniť. Skôr ma hnevaju fans ze ked sa výhra tak hracov vynasaju do nebies a za 3 dni toho isteho vyhanaju z klubu

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.