Hodnocení hráčů

: Bournemouth 0-3 Arsenal

Arsenal předvedl výborný výkon na půdě Bournemouthu a kontrolovaným výkonem od začátku do konce zápasu nedal soupeři žádnou šanci. Letošní sezóna začíná skvěle a velký podíl na tom mají i nové posily a navrátilec z hostování. Hodnocení 10/10 si zaslouží i naši away fanoušci za neuvěřitelnou podporu. Zajímalo by mě, jakou motivaci použil Arteta před zápasem tentokrát…

/Feri

Brankář

 • Aaron Ramsdale

  6,5

  Aaron neměl moc práce. Jednou dobrý zákrok hlavičky Moora, která by ale šla vedle. Známku dávám trošku nižší, protože předvedl jednu chybu, kdy se nechal rozhodit soupeřem při nákopu a namazal soupeři do slušné šance. Toto se mu nestalo poprvé a musí si na to dávat pozor.

Obrana

 • Ben White

  7,5

  Dobrý výkon. Při výletech Zinchenka zůstaval v obraně, kde se měnilo naše rozestavení spíše na 3 stopery a Gabriel kryl tu levou stranu. Dokázal být ale i prospěšný v útoku, když měl prsty ve druhém gólu, po jeho dobrém centru.

 • William Saliba

  9,0

  100% úspěšnost přihrávek (76). Čisté konto. Neuvěřitelný gól levačkou. Dobré rozehrávky a bránění. Snad jen maličkost, že přes něho Moor 2x hlavičkoval, ale celkově další dominantní výkon, který byl oceněn fanoušky jeho novým chorálem. Hype žije dál a teď by mohl ještě podepsat novou smlouvu.

 • Gabriel Magalhães

  7,5

  Výborný zápas i od Gabriela. Jednou výborně odvrátil míč při rohu soupeře a celkově byl jistý vzadu.

 • Oleksander Zinchenko

  8,0

  Velká kvalita od Zinchenka. Jeho technické dovednosti nám pomáhají držet míč a ovládat hru. Navíc ta jejich rotace s Xhakou a Martinellim dělá soupeřům velký problém.

Záloha

 • Thomas Partey

  7,5

  Nebyl až tolik viditelný, ale dokázal v klidu rozdávat míče a dobře si pod tlakem chodil pro přihrávky.

 • 8,0

  Výborný výkon. Asistence a výborná spolupráce se Zinchenkem. Jednou udělal chybu v rozehrávce, ale celkově zatím překvapivě dobrý v tomto rozestavení, což se od něho až tolik neočekávalo. Kdo by si taky pomyslel, že mu ještě fanoušci připraví vlastní chorál?

 • Martin Ødegaard

  9,0

  MAN OF THE MATCH

  Těžko vybrat MoM, ale za mě Odegaard. Dal 2 góly, vytvořil několik dobrých šancí a jeho neustálým pohybem - napadáním ale i nabízením se spoluhráčům je obrovsky důležitým článkem naší úspěšné hry.

Útok

 • Bukayo Saka

  7,0

  Několik dobrých akcí, ale čekáme od něho ještě více. Levá strana nám zatím funguje do útoku lépe, což ale může být i větší podporou od Zinchenka v porovnání s Whitem. Pepe nebyl ani na lavičce a čekám ještě příchod konkurence na pravé křídlo.

 • Gabriel Jesus

  8,5

  První gól byl hlavně zásluhou jeho neuvěřitelné individuální kvality a tím pomohl nastartovat celý zápas. Dal gól z milimetrového offsidu a ještě se dostal do další tutovky. Několikrát dobře podržel míč a natáhl na sebe několik hráču soupeře a vytvořil místo pro spoluhráče. Světový hrot a tleskám práci vedení, Edua a Artety, že ho dotáhli - Fabrizio včera odhadil, že i Real měl o něho zájem, ale skvělá práce Arsenalu udělala rozdíl.

 • Gabriel Martinelli

  7,5

  Po jeho střele padl první gól a celý zápas opět neskutečne makal.

Střídající

 • Takehiro Tomiyasu

  -

  Nebyl dostatečně dlouho na hřisti, ale určitě se bude snažit probojovat zpět do základu.

 • Emile Smith-Rowe

  -

  Získal cenné minutky. Tentokrát dostal místo ve středu místo Odegaarda.

 • Edward Nketiah

  -

  Dostal se do jedné dobré situace, kde zakončoval sám na brankáře. Bohužel mu to nevyšlo, ale dostal minuty spolu s Jesusem, což se zdá už od přípravy připravená varianta, abychom dostali víc gólových hráčů do hry, kdyby to bylo potřeba.

 • Kieran Tierney

  -

  Naskočil v záloze a ukázal svoji rychlost. Je to hodně rozdílný hráč k Zinchenkovi a je skvělé mít takto zdvojený post. Konečně může nyní postupně dostávat více minut po zranění a snad tím předejít opakovaným zdravotním problémům.

 • -

  V přípravě zaujal na té Xhakově pozici a určitě by chtěl více času. Je to hodně zajímavý hráč, který dokáže zahrát kdekoliv v záloze. Těším se na něho na poháry a snad to bude letos jeho sezóna.