Hodnocení hráčů

West Brom 0:6 Arsenal

Po dlouhých 26 letech jsme se ukázali již ve druhém kole ligového poháru. Jak se našim hráčům proti velmi mladému týmu WBA (ne)dařilo?

Brankář


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 7,0

    AARON RAMSDALE (omlouváme se, nemáme ho ještě v databázi). Mladý Angličan si odbyl svou premiéru v dresu Arsenalu a nutno napsat, že se ukázal ve velmi dobrém světle. Nedá se vůbec říct, že nebyl prověřen. Ba naopak. Zneškodnil celkem čtyři nelehké střely soupeře a zaslouženě udržel čisté konto ve svém prvním zápase. Nejvíce se mi však líbilo, jak čte Aaron hru – kdy vyběhnout sebrat míč, kdy zůstat v brance a počkat si na střelu… Na pozici dvojky máme, zdá se, velmi dobrého gólmana s potenciálem na klubovou jedničku v dalších letech. Snad se mu bude takto dařit i nadále a ukáže se i proti věhlasnějším soupeřům.

Obrana


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 5,0

    Vlastně o celé naší obraně (vyjma nadějného Tavarese) by se dalo napsat, že na druhé kolo Carabao Cupu proti druholigovému celku to byl celkem dobrý/průměrný výkon. Calum maká, snaží se, je to sympaťák, ale pořád si nejsem jistý, jestli je to hráč, který náš tým někam posouvá. Jeho výkony jsou nevyrovnané – a to nejen v rámci sezony, ale v na úrovni jednoho utkání. Například si pěkně naběhne a dostane se s míčem za obranu, ale pak má problém dát jednoduchý míč Aubovi před prázdnou bránu. Vzadu si mladé hráče WBA celkem pohlídal, i když v některých okamžicích byl celkem laxní a nedůrazný.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 5,0

    Jako celá obrana, tak ani Rob nebyl v zápase prověřen. Svoje si odehrál, předvedl nějaké obranné zákroky, ale jeho nedůraz a absence přehledu ve vápně se stává už evergreenem. Žlutá karta pro stopera v první půli není též úplně komfortní – naštěstí jsme ve druhé půli soupeře zlomili úplně a ty pomyslné růžky (jako v první půli) již do konce zápasu hráči WBA nevystrkovali. Pochválit ho však musím za velmi pěkný dlouhý pas, kterým vyslal do brejku rychlonohého Pepého, jehož pěkným pasem do středu nepohrdl střídající Laca.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 4,5

    Můj dříve velmi oblíbený Tank nastoupil na neobvyklé pozici levého stopera a vůbec se nezdálo, že by chtěl svým výkonem Artetovi ztížit rozhodování o jeho budoucnosti. S jeho zkušenostmi, postavou a náturou by měl soupeře bořit, důrazně získávat míče a precizně rozehrávat (alespoň jednoduchými pasy). To se ale nestalo a Sead tak pravděpodobně napsal pomyslnou tečku za svým působením v našich barvách (doufám).


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 5,5

    Pohyb, snaha, aktivita a hlavně žádné hvězdné manýry (které jsem po všech těch drbech alespoň trošku očekával). Nuno je velmi mladý, ještě není úplně adaptovaný na anglický fotbal, ale i tak předvádí celkem slušné výkony. Sem tam se mu něco samozřejmě nepovedlo (v nedokonalých kontaktech s míčem statisticky předčil všechny ostatní na hřišti), ale připsal si tři driblingy a dokonce i jednu střelu a pomohl Sakovi udělat naši levou stranu aktivnější. Určitě je na čem stavět a jako backup Tiernyho na levé straně obrany máme celkem nadějného hráče.

Záloha


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 5,5

    Byl to klasický výkon sympatického Egypťana – jednoduché a nikam nevedoucí přihrávky (až na jednu průnikovou, po které dal Auba gól po Pepého střele do tyče), pár hloupých ztrát a několik výpomocí v obraně (hlavně to vyhlavičkování nebezpečné střely). Stejné jako u obránců – na poháry asi dobrý…

  • Martin Ødegaard

    6,5

    Ač to byl jeho první zápas bez větší přípravy s naším týmem v této sezoně, odehrál na pozici ofenzivního záložníka velmi dobře. Jeho přiťuknutí patičkou Sakovi před jeho gólem bylo luxusní. Celý zápas ukazoval přehled a kreativitu. Věřím, že si ESR vytvoří zdravě konkurenční vztah a že se budou navzájem posouvat na vyšší level. Na můj vkus by však mohl být častěji u míče (což není nutně jeho vina) – jako „desítka“ byl v kontaktu s míčem kromě Auby nejméně z hráčů ze základní sestavy. Osobně doufám, že bude v základu i v sobotu proti City.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 5,5

    Granitův klasický výkon – velké množství přesných přihrávek, dlouhé balony a důrazná hra. Navíc žádná Xhakovina, žádná žlutá karta. Otázkou je, jestli to na Arsenal dost. Vedení nám však ukázalo, že je Granit podle nich ten pravý. Tak uvidíme, dejme mu šanci (opět).

Útok


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 7,0

    Dvě tyčky, jeden gól, jedna asistence a dva klíčové pasy. Neustálý tah na bránu a technická vyspělost. Nico je jedním z top našich hráčů, tak doufejme, že tato sezóna bude právě ta, ve které konečně naplno ukáže svůj potenciál.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 7,5

    MAN OF THE MATCH

    Hattrick a jedna asistence navíc. I když se k prvním dvěma gólům dostal jak slepý k houslím (výběr místa byl však na jedničku), jeho třetí trefa byla parádní – udělal rychlý krok do strany a placírkou zpoza vápna poslal míč do sítě. Úniky tváří v tvář gólmanovi soupeře musí končit gólem, ale náš kapitán chybu napravil a v akrobatické pozici připravil gól Pepému. Tento produktivní zápas přišel ve správnou chvíli a všichni doufáme, že Aubovi pomůže do dalších matchů. MOTM.

  • Bukayo Saka

    7,0

    Bukayo byl u spousty důležitých momentů – před prvním gólem se uvolnil ve vápně a jeho dobrou střelu dorazil do sítě Auba. Před třetím gólem to byl právě on, kdo poslal Aubu do samostatného úniku a v 50. minutě po pěkné kombinaci s Martinem zkušeně uklidit k tyči. Náš mladíček se dostává do formy, tak snad bude jeho koleno po tvrdém zákroku v pořádku.

Střídající


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 0,0

    Ainsley se po chvíli na hřišti dostal na svou oblíbenou pozici středního/defenzivního záložníka a musím říct, že se mi jeho jednoduchá a účelná hra líbila velmi. Za 30 minut na hřišti nezkazil ani jednu přihrávku, balón posouvá rychle od nohy a hlavně totálně v klidu. Navíc si i celkem zadarmo připsal asistenci na Aubův gól. Před naší obranou ho uvidím v budoucnu mnohem raději než Elnenyho.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 0,0

    Hned po svém příchodu na hřiště hýřil aktivitou a byl to ten starý Laca, jak ho všichni známe. Nejprve vyslal pěknou přihrávkou Pepého do samostatného úniku, který skončil na břevně. Po chvilce si naběhl na přízemní centr právě od Pepého a zkušeně poslal míč po zemi k tyči. Za 25 minut toho předvedl celkem dost pozitivního a ukázal, že branky střílet nezapomněl.

  • Gabriel Martinelli

    -

    Přišel do rozhodnutého zápasu za stavu 0:6, kdy už každý měl v hlavě sobotní zápas s City. Nikdo se už dopředu moc netlačil a všichni chtěli zápas v klidu a hlavně bez zranění dohrát. Tady není co hodnotit.

Odkaz na sestřih pro ty, kteří zápas neviděli, je ZDE.

 

Druhé kolo poháru jsme zvládli. I když nás tým domácích WBA s vysokým počtem mladých hráčů pod 21 let v první půli potrápil, vezeme si z předměstí Birminghamu nakonec klidné vítězství 0:6. Pro tým a jeho psychiku je to vítězství důležité a my fanoušci jsme mohli alespoň na chvíli zapomenout na to pravidelné trápení s naším milovaným klubem. V sobotu po obědě v Manchesteru to ale bude úplně jiná písnička - snad našim chlapcům tato vysoká výhra pomůže.

 

COYG!

 

Ondřej

Komentáře

  1. Pronger (karma: 3317) #1

    Někdo psal ve vedlejším článku, že bránění a 10 střel je chyba obrany. Osobně jsem vždy byl toho názoru, že tým má bránit jako celek, kór v dnešní době.

    |
  2. coolfool (karma: 545) #1

    Holding a nedůraz? Možná positioning ve vápně, ale mně tedy přijde, že naopak Holding je z našich stoperů nejvíc důrazný a spolehlivý v osobních soubojích. Což je pouze vizitka naší obrany, že tam nemáme žádnou skálu. Takový Gabriel se snaží být důrazný, ale ne chytře, takže je z toho dost faulů. Mariho překoná i trochu silnější vítr a na Whita si musíme počkat, ale zatím se netváří jako moc soubojový typ.

    Můj tip na tuto sezonu je, že budeme mít hrozný problémy se silovými útočníky pokud má být stabilní dvojka White-Gabriel.

    |
      • coolfool (karma: 545) #1

        Já nevim, podle mě jak kdy. On umí zahrát fakt dobře i v tomto hledisku, ale nedokáže to nikdy konzistentně zopakovat což je problém, o kterém se tu píše už minimálně 2 sezony. Kdyby dokázal hrát konzistentně alespoň svůj nadprůměr, tak bych neměl problém ho hrát na LCB, s Whitem na RCB. Podle mě by se dobře doplňovali. Stále mám docela obavy z toho jak si sedne White-Gabriel, tak doufám že mi zavřou pusu.

        |
  3. Avatar photo
    waldenmedis11 (karma: 346) #1

    OBAMEYAAANG! ITDS PERFEKT FUTBOOL!…..ano je pravda že tie prvé 2 goly boli viac-menej ,,neaubameyangovské,,ale ide o to že správny šestnástkový zabijak ktorý v pierovi stáále je,tam má byť ak by sa lopta odrazila a má ísť až do konca celej útočnej akcie

    |
    • Avatar photo
      Acquanni (karma: 501) #1

      Právě že ty první dva góly byly vyloženě jeho. Samozřejmě to byly šťastné odrazy, ale skvěle to odhadl, v prvním případě šlo vidět, že jde za každou cenu do dorážky a vůbec nemyslel na to, že to třeba Saka promění sám, tak to má správně útočník dělat, dokud není míč v bráně, jde do gólu. U druhého si vybral skvělé místo na případný odraz ať od tyčky nebo obránce.

      |
  4. BabaYaga (karma: 0) #1

    Nechapu jak Holding muze mit 5 a Xhaka 5,5 vzdyt to nedava smysl.. text mas napsany hezky ale znamky mu absolutne neodpovidaji.. Holding, Kola a Elneny = 3/3,5 max. Naopak Xhaka, Ode a dalsi vic!!

    |
    • coolfool (karma: 545) #1

      Podle mě se to těžko hodnotí, já osobně jsem si říkal po zápase, že vůbec nevím komu bych dal MOTM protože i přes Aubův hattrick nikdo extrémně nevyčníval. Podle mě to byl dobrý týmový výkon a byť se to nezdá tak se na něm podíleli všichni nějakou měrou, Elneny držel relativně dobře střed (ikdyž proti slabýmu celku) a Holding nás dostal několikrát skvěle dopředu těma jeho průnikovýma přihrávkama, myslím, že se tím podílel na třetím golu. Takže mně přijde ten gap mezi známkama docela rozumnej

      |
      • BabaYaga (karma: 0) #1

        Elneny zahodil tolik prihravek, behal tam jak splasena koza a nic z toho.. Xhaka to tam organizoval protoze Holdingova organizace stoji za hovno a jeste k tomu vyslal par luxusnich centru a prihravek.. A Kolasinace komentovat nehodlam – ten vcera nastoupit vubec nemel.. Proc ma Nuno tak malo??? Chambers na druhe strane daleko horsi – trva mu cely den nez da Pepu prihravku, nebeha, neprojde pres nikoho nic..

        |
        • tron (karma: 3197) #1

          Trochu mi to zacina pripadat ,ze se tady rozjizdi hate na dalsiho hrace (v podstate zdejsi folklor) kdyz vcera PEA zazaril ,ale Mo vcera dve predfinalni nahravky a dvakrat zablokovana strela mezi tyce + dostatek pohybu i souboju ,rekl bych na jeho pomery co jsme od nej zvykli pomerne solidni zapas

          |
        • coolfool (karma: 545) #1

          Elneny hrál včera dost nenápadně a v stínu Xhaky, ale to je jeho styl. Dělal mravenčí práci, ale v kontrastu posledních jeho zápasů za Arsenal odehrál celkem slušný zápas. Jako čekal bych celkově vyšší známky vzhledem k výhře 6:0, ale ta distribuce napříč hráčmi mi přijde rozumná. A Nuno mi teda nepřišel až tak skvělej, měl tah na branku, ale totálně zbrklej a zamotával se tam jak Pepe v první sezoně u nás a ten za to dostával pěknej hate.

          |
  5. Václav Novák (karma: 814) #1

    Hodnocení super. Jen bych řekl, že Auba, jako slepý k houslím, přišel pouze ke gólu po tyči Pepeho. Za tou dorážkou po střele Saky šel jako nenažraný zvíře a jen díky tomu byl u balónu první a pohodově doklepl.

    |
  6. Avatar photo
    Kusuki (karma: 1295) #1

    ja by som zvysil Aubovi, za hatrick a asisst musi mat hrac aspon 8, celkovo ofenziva ma trosku nizsie znamky ako si zasluzi. Xhaka mal OVELA lepsi zapas ako Elneny, ten velmi kazil a podla mna bol nas najslabsi hrac. Naopak Xhaka podal podobny vykon ako na Eure, vyzera v dobrej forme.
    Inak dik za hodnotenie, hlavne popis naozaj vystizny

    |
    • Avatar photo
      Rypi (karma: 4464) #1

      Souhlasím. Xhaka mi přišel herně nejvýraznější. Byl naprosto všude, což je vzhledem k jeho rychlosti s velkým podivem. Ale nutno dodat, že toto je přesně typ soupeře, kde to Xhakovi vždycky sedí… žádný velký a důrazný pressing ani brejky. Navíc okna v obraně, kde on může zkoušet ty přihrávky mezi/za obranu. Takže celkově výkone na úrovni Eura, jak jsi psal, ale zároveň bych to nepřeceňoval, protože West Brom úplně odpadl a nebyl žádným měřítkem. O víkendu to bude úplně jiná, pokud Xhaka nastoupí.

      |
    • Avatar photo
      Ondřej (karma: 435) #1

      Hráli jsme téměř proti juniorce druholigového týmu ve druhém kole poháru s tím nejlepším, co aktuálně v útoku máme. Až vyhrajeme 6:0 v lize, rád ty známky zvednu. 🙂

      |
      • Avatar photo
        Rypi (karma: 4464) #1

        Chápu názor, ale příjde mi zvláštní pro známky zohledňovat sílu soupeře. Známky tím pádem naprosto ztrácí význam, když vlastně nejsou hodnocením výkonu hráče pouze a právě v tom jednom daném zápase.
        Ale možná bychom skutečně mohli vypustit známky a nechat jen popis. Akorát je tu pak kolem toho, co je stejně často velmi subjektivní, zbytečných třenic.

        |
          • Avatar photo
            Rypi (karma: 4464) #1

            Jasně, ale pokud se diskuse točí kolem toho, jestli hráč místo 5.5 má dostat 6, tak kam ta diskuse má dospět? Příjde ti dostatečně věcná?
            Já osobně známky mám rád, občas nemám čas si pročíst celé hodnocení, tak nejdřív prolítnu známky a pak si případně čtu slovní u některých hráčů, dle časových možností. Ale zároveň jsem pak často znechucen, co se dokáže v komentářích jen kvůli známce roztočit za divadlo. Nicméně v tom mém komentáři, spíš než nad vypuštěním známek z hodnocení, jsem polemizoval nad tím, proč by se měla zohledňovat „síla (ať už papírová nebo dána sestavou) a úroveň“ soupeře. Proč by hráč, který dá 3+1 měl v zápase A dostat 8 a v zápase B dostat jen 6? Vždyť by to prostě měla být známka za výkon v daném zápase. Navíc, co když soupeř v zápase A bude klidně z nížší soutěže + nastoupí s náhradníky, ale bude nám i tak zatápět 90 min a oproti tomu zápas B bude např. derby se Slepicemi, kde Slepice dostanou za prvních 15 minut 2 červené a budou celých 75 minut jen bránit ve vlastním vápně a držení míče bude 90:10 pro nás? Takže zvedat/snižovat známky podle soupeře mi příjde o to víc subjektivní hodnocení a pak to v návaznosti na známky rozkolísává celý smysl toho známkování, protože tam nejsou nějaká „standardní“ pravidla a dělá to celou věc méně uchopitelnou pro čtenáře.
            Nevím, jestli jsem to nepopsal moc komplikovaně 😀 Dejte vědět….

            |
  7. Lukendes_10 (karma: 7796) #1

    Utocnu zostavu chcem vidiet
    Saka – Odegaard – Emil
    Auba
    To je asi najsilnejsie co mame…behavi mladici ktory neustale menia miesto a golovy Auba ako ho pozname. Pod nimi chobotnica Partey vo forme a nemusi to byt zle. Len ten RB je nutnost.

    |
  8. konvas (karma: 251) #1

    Řekl bych že hodnocení včerejška známkami je k ničemu. Stačil krátký článek nebo jednotná známka pro celý tým. Proti chelsea se hodnocení nedělalo a to by mě zajímalo více. Včera jsme splnili povinnost

    |
    • Avatar photo
      Ondřej (karma: 435) #1

      Hodnocení po zápase z Chelsea nebylo z toho důvodu, že nikdo z nás neměl bohužel čas (buď nemohl vidět celý zápas nebo po zápase zkrátka nezbyl čas na psaní hodnocení).
      Stále platí, že kdyby chtěl někdo rozšířit naše řady a psát s námi hodnocení hráčů, ať se ozve na FB na gunners.cz nebo přímo mně osobně třeba do mailu: ondiess@gmail.com , budeme moc rádi. 🙂

      |
      • konvas (karma: 251) #1

        Tak sem to nemyslel jen že tohle hodnocení je pro mě zbytečné ten zápas neměl moc vypovídající hodnotu když za ně nastoupili mladíci

        |
  9. almoska (karma: 503) #1

    Ďakujem za hodnotenie. Zápas som nevidel, takže sa k tomu nevyjadrujem, ale čo je zaujímavé, to je rozdiel v pískani na zápasoch Arsenalu. Podľa zostrihu čo som videl, tak pri takej hre ako predviedol súper za prvých 15 minút by sme mali jednu červenú a 2-3 žlté. Podobne ako Sakov pád proti chelsea, proti nám by pískli.

    |
  10. Rudi1B (karma: 1068) #1

    Ja nechápem, čo sa stalo s Kolom. Bol to jeden výborný hráč keď k nám prišiel, rýchly, silný, technický. Dobre útočil, dobre bránil. Teraz je v ideálnom veku a nevie už nič.

    |
  11. adam2010 (karma: 711) #1

    Chlapi chtělo by to změnit fotku u hodnocení hráčů. Někteří hráči už tady nejdou. Děkuji

    |
    • Avatar photo
      Ondřej (karma: 435) #1

      Příští týden to půjde ke grafikovi, myslíme na to, díky.
      EDIT: Ono když se podíváš na nejnovější týmovou fotku, tak už z ní taky moc hráčů není (nebo doufám, že nebude) aktuální. 🙂

      |
  12. Pronger (karma: 3317) #1

    Arteta on right backs:

    “We have different options. With Hector, with Cedric, with Ainsley. It depends on the opponent and the form of each player what we’re going to do there.”

    |
    • Avatar photo
      Ondřej (karma: 435) #1

      Podobná kvalita jako v City, tam taky mají different options… Walker / Cancelo… Achjo… 🙂

      |
      • Luhla (karma: 2569) #1

        Síla pozitivního myšlení: kvalitou na ně sice nemáme, ale kvantitou už válcujeme dokonce i City. Vždyť my můžeme klidně během zápasu vystřídat 4 pravé obránce, no kdo jiný to má? 🙂

        |
  13. Luhla (karma: 2569) #1

    Velké díky za hodnocení.
    Já si ze včerejšího západu budu i přes Aubův hattrik nejvíc pamatovat jiného hráče. Měl jsem moc dobrý pocit z Ødegaarda, jenom jsem nevěděl, jak to vyjádřit – až jsem to správné slovo našel na paininthearsenal: SAMETOVÝ. Když se na něj dívám, připadá mi, že hraje tak přirozeně, hladce, tělo i míč ho poslouchají a hlava ví přesně, co chce. Nikde mu to nedrhne a nejde to na sílu přes závit. Vidět ho je pro mě jako hladit samet. Asi nebyl nejlepším hráčem zápasu, ale já jsem z něj měl nejlepší pocit.

    |
  14. traged (karma: 5476) #1

    Jako vždy super hodnocení od tebe…Odeho bych taky rád viděl v základu – ALE ne na úkor Emila. To co dokáže Emil Odegaard nedokáže. Spíš by to chtělo najít způsob jak je nechat hrát oba… Že by Ode hrál víc ze zadu? No, všechny zápasy ESR hrát taky nemůže.

    |
    • Avatar photo
      jakub (karma: 16305) #1

      ESR bude hrát víc z křídla pravděpodobně. Jak proti Brentfordu tak proti Chelsea patřil k našim nejlepším hráčům, takového hráče neposadíš.
      Odegaard vzadu nedává smysl, tam potřebuješ fyzickou sílu a odolnost v tom on tak nevyniká, hráče co vyhraje hlavičku, který zaskakuje za Tierneyho když jde dopředu. Odegaard vyniká v tom, že chodí mezi obranu a zálohu a posouvá ten míč dál, hodně presuje, hodně pracuje s prostorem, má skvělé pasy s dobrým načasovaním.

      |
    • orek (karma: 16567) #1

      Pokud chceme jít nahoru, RB musí přijít. Cedric,Chambers nejsou kvalitní. Maximálně jako backup, ale jít do ligy s tímhle je prostě hloupost.
      Jestli Bellerin zůstane a bude hrát, tak se podle mě Arteta už úplně zbláznil. Snad nejhorší RB v lize, který lítá všude možně a vůbec nedrží pozici. To, že je na odchodu se ví už od minulé sezony. Doufám, že Kolasinac je také na odchodu, protože Arteta je schopnej ho dát na levého stopera jen proto, že je levák. Takže budu klidnější když Kolas odejde. To samé Bellerin.

      |
    • Feri (karma: 8241) #1

      Já stále doufám v alespoň 1 hráče, nejlépe 2-3
      – RB bych řekl je dost reálný. Bellerin snad odejde ikdyby hostování, Niles snad také. My jsme navíc už nějakou dobu na trhu ohledně RB viz zájem o Trippiera.
      – Hrot, zde je otázka co bude s Nketiah a Lacou (oba rok smlouvy). Kdyby byl zájem o oba tak by to nový hrot určitě chtělo.
      – Aouara se chce Lyon zbavit a je ochotný přistoupit na hostování s obcí (cca 20M), hráč má o Arsenal zájem a Arsenal monitoruje situaci. Zřejmě to bude Arsenal nebo Tottenham kdo toho využije na poslední chvíli s ohledem na odchody.

      |
    • Pronger (karma: 3317) #1

      zadarmo drahej? Vysmívat se hráčům soupeře, to nám jde na jedničku. Ale když se kolikrát podíváme na naši sestavu, tak je to smutné. Nevím, proč je potřeba ponižovat ostatní.

      |
      • orek (karma: 16567) #1

        Směju se tomu jak tenhle hráč mohl získat tuhle cenu. Však to nechápou ani fanoušci Chelsea:)

        |
  15. GabrielMartinelliGOAT (karma: 1317) #1

    Teď když jsem viděl příspěvek Saky na instagramu tak mě napadlo jestli by jsme mohly vzít Wilshera zpátky kdyby se do smlouvy dalo něco co měl Carrol že pokud bude zraněný tak se mu nebude nic platit za mě by byl super lídr do kabiny plus pořád když je zdravý tak je hodně kvalitní,co by jste na to říkaly samozřejmě Aouar by byl mnohem lepší (možná mě to napadlo jen z lítosti k němu)

    |
    • bflmpsvz (karma: 4183) #1

      To je úplná blbost, Jackovi nenabídnou smlouvu ani druholigové týmy. Zkoušel West Ham, kde to buď promarodil nebo se do základní jedenáctky pořádně nedostal a pak dostal jen na rok smlouvu v Champu v Bournemouth, kde odehrál nějakých 700 minut a rozhodli se mu neprodloužit smlouvu – takového hráče chceme do zálohy a aby zabral jedno místo na soupisce v registraci do soutěže?

      Já chápu ten sentiment, Jackie byl můj velmi oblíbený hráč a moc mě mrzí, jak mu zdraví nevydrželo a celá kariéra se nevydařila (ačkoliv prokázal už záhy obrovský talent). Ale tohle je prostě nesmysl ze všech možných perspektiv, stejně tak, že by byl nyní „hrajícím“ asistentem Artety…

      |
      • tron (karma: 3197) #1

        Kdyz u nas koncil tak v rozhovoru priznal ,ze posledni rok zmenil jeho pohled na svet a fotbal pro nej prestal byt prioritou a dle toho se taky odviji jeho vykonnost ,pro pripomenuti v BOU pobiral tusim 90k tydne, takze s tim vsim dohromady bude mit problem dostat smlouvu nekde i v 3.lize

        |
  16. Feri (karma: 8241) #1

    Willian’s father: “There are things that money doesn’t pay for. Playing for Corinthians is priceless. Today I think I they can afford to sign him, yes. Absolutely.”
    [Renato via SBS Sports]
    – Tak to je dobrý borec, říká že jsou věci které si za peníze nekoupíte jako hrát za Corinthians a hned v druhé větě zmíní že pokud si Williana mohou dovolit koupit že by to bylo skvělé. To jsou dobré kecy, když navíc máme informace ze Willian je takový žid že chce ukončení smlouvy s vyplacením platu. My mu před rokem platili signing bonusy a kdoví co, hraje hovno a stejně jim s agentem není blbý si říkat o další šílené částky, vyplácení plného platu atd…

    |
  17. BabaYaga (karma: 0) #1

    Tak i kdyby Ø presvedcil Haalanda, tak to je nerealny. Raiola chce plat pro hrace 820k€ za tyden plus pro sebe 34mil.€.. to je neskutecny.. samozrejme by sem haaland asi nesel?

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.