Hodnocení hráčů

Hull 0:4 Arsenal –

Zdravím všechny příznivce Arsenalu,

možná obhajoba FA Cupu se v posledních týdnech zdá být mnohem reálnější než protrhnutí mnoharočního nezdaru v domácí lize. Pojďme se, jak si vedli naši hráči v dalším honu za trofejí.

Brankář

 • 5,5

  Potvrzuje, že zlomit hůl nad jeho osobou po dvou zápasech byla veliká chyba. Ve dvou posledních zápasech podal bezchybný výkon a góly do jeho sítě v podání Tottenhamu určitě nebyly na jeho vrub. V dnešním zápase udržel velice vysoký standart jeho výkonů.

Obrana

 • Calum Chambers

  5,0

  Upřímně říci, pořádně jsem ho začal registrovat až po přesunutí na stopera. V obraně se zdá být dosti pasivním hráčem, s né velkou chutí podporovat ofenzívu. Na stoperu si svoje opět velice slušně odehrál, což dle mého potvrzuje jeho budoucnost na tomto postu. V případě velkého úpadku Pera může v tomto okamžiku s klidem na duši dělat tzv. trojku ve stoperské dvojici.

 • 6,0

  Jeho velikou smůlou je, že kdykoliv začne hrát velice dobře, tak se zraní. Kvalitní výkon, který se veze, na dle mého, velice motivovaném a dominantním výkonu z víkendového zápasu. Je na dobré cestě, stát se jedním ze dvou základních kamenů obrany Arsenalu.

 • 5,0

  Rozhodně dobrý výkon, svoje si uhrál. Nevím, jestli už nebude navždy podhodnocen vzhledem k jeho výkonnostním výpadkům v průběhu roku. Ovšem dnes jsem s ním spokojen. Nutno říct, že Hull nám dnes nedal moc důvodů pochybovat o jeho kvalitách či nekvalitách.

 • 5,0

  Již druhým zápasem potvrzuje, že není žádným „ořezávátkem“. Podal v těchto zápasech velice seriozní výkony, za které se rozhodně nemusí stydět. S jeho ofenzivní aktivitou je to horší, kdy nedokáže navázat na výkony Nacha, v defenzivě byl ovšem v posledních dvou zápasech velice spolehlivý. Po roce konečně dokázal trochu zamíchat do karet na pozici levého beka.

Záloha

 • 6,0

  Myslím, že Mathieu se dá nazvat určitou stálicí našeho týmu. V jeho výkonech nejdou vidět větší výkyvy formy, což potvrdil i v dnešním zápase. S naprostou jistotou a bez žádných chyb, spolehlivě a zkušeně odehrál post defenzivního záložníka. Může se poplácat po prsou, že v kolonce obdržených gólů svítí nula.

 • Mohamed Elneny

  6,5

  Konečně si Arséne všimnul, že tohoto hráče v zimě koupil. Myslím, že se velice hodí na Santiho pozici, ano náš malý kouzelník z něho nebude, ale dokáže velice konstruktivně a smysluplně založit útok. Jeho kombinační schopnosti jsou více než pozitivní a myslím, že je velkým příslibem do dalších zápasů, ročníků a bojů Arsenalu. Myslím, že je to dobrý Arsénův kauf, který se projeví hlavně až příští rok, kdy se zase budeme všichni plácat po ramenou, co dokázal v tom světě fotbalistů Arséne najít za talent a vhodného hráče.

 • 6,5

  Klučina dostal naděleno od nejvyššího pána. Dokonale ovládá první dotek s míčem, kdy často maže svoje protihráče a přivádí je k šílenství. Rozhodně ukázal velký potenciál a já se těším na jeho další výkony v dresu s kanónem na hrudi.

Útok

 • 7,5

  MAN OF THE MATCH

  Muž okamžiku. Často nenáviděný a kontroverzní, ovšem v některých okamžicích velice nekompromisní a extrémně důležitý. Ano, sem toho názoru, že nikdy nenaplní svůj neskutečný talent, kdy hlavně v jeho mladém věku bylo jeho zakončení naprosto, dle mého, fenomenální. Ale opět potvrdil, že kdykoliv Arsenal potřebuje, tak tento hráč tady je. Ať už vzpomínám na City, Leicester, nebo dnešek. Jeho centry jsou vždy kvalitní, jeho zakončení už zřítkakdy, ovšem dnes mu to vyšlo. Jeho gól na dva doteky, jako z učebnic fotbalu. Díky za něho. Mám ho rád, ale makej, makej, nebo tě jednou hateři sežerou.

 • 7,0

  Konečně gól, první mu soupeř naprosto naservíroval. Kdyby tohle nedal, zlomil by nad ním hůl snad i jeho agent. Věřím, že se chytí a začne proměňovat svoje pološance. Dnes velice platným hráčem, který dělal problémy všem hráčům Hullu. Dva góly hovoří v jeho prospěch.

 • 6,0

  Opět se ukázal jako hráč se největším smyslem pro fotbalovost, když pominu génia Mesuta. Několikrát za zápas podpořil spoluhráče krásnou akcí. Určitě zaslouží více místa na placu a při jeho výkonnosti nemůže být pochyb o jeho setrvání v týmu. Opravdu mě udivuje, jak někdo z profesionálních fotbalistů v sobě smysl pro kombinaci má, jiný ne. Není divu, že si ho Arséne takto drží. Parádní fotbalista celkově.

Střídající

 • 6,0

  Myslím, že velice kvalitní výkon zabitý jeho zraněním. Poslední zápasy na něho plivám a nelíbí se mi, ovšem myslím si, že v né tak „svázané“ roli opět rozkvete a bude výborný. Proto doufám, že se dá urychleně do kupy.

 • 6,0

  Dokázal vymazat svoje nepovedené utkání se Swansea, kdy docela hořel. Předvedl dobrý výkon, nepřidal sice nic navíc, ale v defenzivní činnosti odvedl svoji práci 100%.

 • 5,5

  Ukázal talent, dokázal se zapojit do kombinace. Prostě upřímně řečeno svým výkonem nijak neurazil, ani nijak neoslnil. Doufám, že bude pokračovat v Alexovým stopách.

Co dodat na závěr? Vzhledem k losu ostatních týmů moc v titul nevěřím. Věřím, alespoň v další obhájení FA Cupu, což si myslím, že by byla už docela rarita. Na druhou stranu myslím, že k letošnímu průběhu ligy nebudeme mít dlouho tak snadnou cestu k titulu.

Brbci

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.