Hodnocení hráčů

Tottenham 2:2 Arsenal –

Severolondýnské derby, kde byli poprvé za dlouhou dobu favority hráči Spurs. Tím pádem bod dost možná dobrý.

Brankář

 • 8,0

  MAN OF THE MATCH

  Dobrý výkon od Kolumbijce. Několikrát zachránil slibné šance, jako například pokus Kanea na brankové čáře. Na druhou stranu všechny střely pouze vyráží a mohou z toho vznikat nebezpečné situace. Každopádně při gólech nechyboval (spekulativně u Kaneho možná mohl udělat více, pokud by po míči šel pouze jednou rukou nebo pokud by stál lépe) a při nebezpečných situacích podržel.

Obrana

 • 7,5

  Ze začátku občas zazmatkoval a odevzdal míč soupeři, nakonec ale předvedl skvělý výkon okořeněný dvěmi asistencemi. Jeho přínos v útoku, fotbalové myšlení a technika se naprosto nedají porovnávat s anglickým kolegou na druhé straně obrany. Nebýt horšího začátku, byl by pro mě MOTM.

 • 6,0

  Dnes nezahrál špatný zápas. Docela dobře se orientoval a měl pár důležitých zákroků, každopádně u Kaneho gólu mohl rozhodně udělat víc a při prvním gólu zaspala celá obrana.

 • 6,0

  Podobně jako Per, jen s tím rozdílem, že neměl tolik zákroků a taky vlastně nic nepokazil.

 • 6,0

  V obraně to bylo docela v pohodě, často dobře odebral míč a zakládal protiútoky. Chtěl se párkrát předvést a zaútočit sám, ale na to, že začínal jako křídlo, prostě nemá fotbalové myšlení ani techniku. Asi proto ho Nacho nemilosrdně posadil.

Záloha

 • 4,0

  Po zranění se do toho zatím nedostal. Ze začátku to nebylo špatné, předváděl klasicky hezké skluzy a bojoval, první žlutá ale byla velmi hloupá a druhá snad ještě hloupější. Za stavu 0:1 Francis naprosto zkazil zápas a zaslouží si pořádný kartáč. Věřím, že se brzy dostane do formy, v týmu není nikdo, kdo by dokázal hrát jako on.

 • Mohamed Elneny

  6,0

  Když jsem jej dnes viděl na hřišti, přišlo mi, že dělá přesně to, co teď chybí Aaronovi z jeho životní sezóny - jezdí nahoru dolů a pokrývá hodně prostoru. V defenzivě má oproti Francisovi ve formě rezervy (nechá se občas obejít nebo nedůrazně nechává soupeře vystřelit), stejně jako v ofenzivě oproti Aaronovi ve formě. Je tedy jakýmsi pomyslným spojovníkem toho, co oběma hráčům chybí. Škoda, že kdyby byli oba ve formě, stačili by na to sami dva místo tří s Mohamedem.

 • 4,0

  Přiznám se, že jsem jej viděl jednou, když přenesl hru, a pak u některých standardek. Naprosto neviditelný, v takových zápasech to má být on, co vezme nějakou zodpovědnost na sebe. Na něm jde krásně vidět to, o čem mluvil Alexis - hráči si nevěří, že mohou vyhrát titul. Zklamání.

Útok

 • 7,0

  Když na začátku zazdil slibný protiútok špatnou patičkou, proklínal jsem jeho snahu všechno vyřešit efektně. Gól byl ale krásný a jen škoda, že nepřidal v nastavení druhý. Jinak ani nevím, co k němu napsat, strašně si přeju, aby mu to v hlavě naraz cvaklo zpět, jelikož má prostě navíc. I když dnes se dost snažil i v obraně.

 • 7,0

  Jsem s jeho výkonem velmi spokojený. Skvělý pohyb, smysl pro kombinaci a také kreativita - například krásná přihrávka na Bellerína u prvního gólu. Svou rychlostí také vybojuje hodně standardek. Je to určitě příjemná změna oproti Olivierovi či dokonce Theovi, kteří se střelecky trápí.

 • 7,0

  Konečně dal gól, jeho výkon je ale stále trochu rozporuplný - na jednu stranu několikrát skvěle podržel balón, přenesl hru a založil útok, na druhou zase zazdil slibné útoky naprosto špatnou přihrávkou nebo kličkou. Gól mu trochu daroval Lloris, to na tom ale nic nemění. Také měl nebezpečný přímák. Jeho reakce a chování na hřišti značí obrovskou frustraci z týmu, to není dobré.

Střídající

 • -

 • -

 • -

Paradoxně to nebyl špatný výkon - na White Hart Lane proti slepicím ve formě není bod moc velkým zklamáním. V boji o titul je to další ztráta, ale bohužel je nutno si přiznat, že Spurs už nejsou žádní otloukánci. Sestava byla nakonec poskládána dobře, zamrzí pouze vyloučení Francise. Naděje na titul ještě pohřbeny nejsou.

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.