Hodnocení hráčů

Tottenh*m 2:0 Arsenal-

Brankář

 • 7,0

  MAN OF THE MATCH

  Radši si ani nepředstavuji, jak by to s námi dopadlo nebýt Petra. Paradoxně se jednalo o jeden z jeho nejlepších výkonů této sezony. První gól obdržel z dorážky, a druhý z penalty, které se mu bohužel nedaří chytat. Kromě obdržených gólů měl ale ješte spoustu práce. největší po hlavičče Vertonghena či po dalekonosné střele Wanyamy. Nebýt Petra odvážime si ze Shite Hart Lane daleko větší "batoh".

Obrana

 • 4,0

  V tříčlenné obranně nastoupil ve středu. Vyloženě nic nepokazil, ale občas měl problémy s rozehrávkou. Od kapitána bych také možná čekal větší vyhecování týmu.

 • 4,0

  Téměr to samé co u Kose. Lehce pod průměrem. Nic viditelného nezkazil, ale rozehrávka také nebyla ideální. Měl občas problémy při vzdušných soubojích.

 • 3,0

  Za mě nejhorší hráč z naší obranné čtveřice. Zavinil diskutabilní penaltu (bohužel podle mě jasná- přišlápl Kaneovi nohu), kdy byl o setinku vteřiny v souboji pozdě, což přimělo sudího k hvizdu. Jinak vůbec není typ do kombinace, jakákoliv konstruktivní rozehrávka mu dělá problémy.

Záloha

 • 4,0

  Na levé straně měl kooperovat s Alexisem. Směrem dopředu se v prvním poločase pokoušel o pár průniků, ty mu však bohužel nevycházely. V druhém poločase se ze hřiště téměr vytratil.

 • 3,0

  Slípky nás přehráli zejména ve středu pole. Bylo to dáno hlavně tím, že trojlístek Wanyama-Alli-Eriksen hrál daleko přímočařeji a rychleji, než naše dvojice Aaron-Granit. Hlavně Xhaka častokrát zbytečně dlouho držel míč a zdržoval tím náš přechod do útoku.

 • 5,0

  Jeden z mála, na kterém byla vidět chuť derby vyhrát. I když se mu občas něco nepovedlo, tak se z toho nepoložil a hrál dál. Ve 38. minutě se dostal k pěkné střele, kterou mu Lloris vytěsnil na roh. Za mě po dlouhé době sympatický výkon od Velšana.

 • 5,0

  Momentálně náš hráč s nejlepší formou. Pravý křídelní obránce mu velmi sedí, a když ještě zapracuje na bránění, tak bude nepřekonatelný. Ani rychlonohý Son se před něj v zápase rychlostně nedostal. Chambo se pokoušel podporovat ofenzivu, ale nebylo to tak intenzivní jako v předešlých zápasech.

Útok

 • 3,0

  Oli byl na hrotu naprosto odříznutý. Téměr ho nemám za co hodnotit. Tento fakt dokládá jeho statistika přihrávek: 7 úspěšných z toho 3 z půlící čáry po rozehře... To mluví samo za sebe. Rozhodně to však nebyla chyba jen Oliho, když vám ten míč nikdo nepřihraje, tak se asi těžko budete dostávat do něčeho nebzepečného.

 • 4,0

  Nebylo to ono. Alexis se jak je jeho zvykem snažil, ale častokrát o míče přicházel. Měl by svou hru v určitých fázích zjednodušit, a ne za každou cenu se zkusit prosadit sám.

 • 3,0

  Bohužel klasický výkon Mesuta ve velkých utkání. V soubojích s horšími týmy dokáže zahrát perfektně, ale ve velkých zápasech jako je NLD je většinou neviditelný. Neumím si vysvětlit čím to je, že hráč jeho kvalit se konstatně ve velkých zápasech nedostává k tomu, co je mu vlastní. Možná je to dáno tím, že není příliš soubojový a stačí na něj "zadupat" nebo k němu postavit jednoho neúnavného buldoga (Wanyama) a hned jakoby jsme hráli v deseti lidech.

Střídající

 • 4,0

  Danny hrál zhruba 30 minut. Hru nijak zásadně neoživil a zapadl do podprůměru našeho týmu.

 • -

  nehodnocen

 • -

  nehodnocen

Takovýto zápas se nehodnotí vůbec lehko. Prohra v bitvě o severní Londýn mrzí letos dvakrát tolik, protože po dlouhých 22 letech se budeme muset dívat Spuds na záda. Pocit je to jistě velmi nepříjemný, ale já věřím, že již příští sezonu se to vrátí do normálu a my (doufejme již pod vedením nového trenéra) budeme opět před Spurs. K zápasu se dále asi nemá cenu vyjadřovat. Byla to opravdu velká tragédie, poobně jako celá naše sezona.

bonbónek na závěr: Když vyhrajeme FA Cup tak i přesto, že se jedná o jednu z našich nejhorších sezon, budeme stále mít více trofejí v sezoně než Tottenham :)

Forever In Our Shadow

COYG, FOYS

podzim4

Komentáře

 1. gordy188 (karma: 418) #1

  priznám sa, zápas som kvoli povinnostiam v nedeľu nevidel, preventívne som nepozrel ani zostrih a podľa toho, čo tu v diskusiách od nedele večer čítam, som asi urobil dobre… každopádne, klobúk dole pred človekom čo sa po takomto zápase odhodlal napísať hodnotenie hráčov… ja osobne by som na to žalúdok asi nemal 🙁

 2. Japanas (karma: 3754) #1

  No, říkal jsem si, komu se bude chtít psát HH na tu nedělní šílenost. A i když mi hodnocení někde nesedí, jak psal mc1897, tak díky za něj….!
  Už jsem to psal na jaře několikrát. Na rozdíl od minulých sezón už se nepíší po zápasech HH, ale jak to jen co nejreálněji nazvat ? Co třeba :
  „Jak moc se ten který hráč popral se situací, kdy byl celý tým špatně složený a nepřipravený na zápas…?“
  Protože už několikátý měsíc si říkám, že HH má reálný význam, pokud je tým vhodně složený, připravený a namotivovaný na zápas.
  V našem případě se ovšem opakovaně jedná o vraždění neviňátek v přímém přenosu. Je to, jak hodit nějaké odsouzené do arény lvům a hodnotit, jak si kdo vede a jak dlouho se brání, když jako celek nemají šanci….
  Já neobhajuji výkony a hru jednotlivých hráčů v letošním ročníku, ale tvrdím jedno. Tak špatně seskládaný tým do zápasů, tak nepřipravený tým na jednotlivé soupeře, ten by semlel a paralyzoval jakéhokoliv hráče, kterého bychom přivedli. Podívejte se, co udělal z tak famózního hráče, jako je Alexis. Než se přivede Mbappé nebo kdokoliv, je potřeba změnit post toho, kdo hráče sestavuje a připravuje.
  Považuji docela za skandální a nedůstojné klubu, že za celé jaro se Nikdo k Ničemu absolutně nevyjádřil.
  Majiteli na ranči je nějaký titul nebo LM u zadku, dokud to bude cinkat na účtu a navíc fotbalu nerozumí, aby měl svůj názor na situaci….
  Ivan G……žije ten pán ještě ? Řeší něco ? Co ? Jak ? Chodí se ptát AW jestli nechce skončit nebo naopak, jestli podepíše ? Ví to někdo ?
  A AW….Arséne…Je mi ho líto, zároveň jsem na něj naštvaný, že jeho míra sebereflexe se blíží nule. Poslední tiskovka mluví za vše.
  A co jeho pocity ? Je dostatečně chytrý, aby věděl, že Arsenal se zmítá v takové krizi a křeči, kterou už nemá šanci přemoci, leda prohloubit každým dalším zápasem. I přes jeho minimální sebereflexi spoléhám na to, že už se jen snaží ten Stalingrad nějak přežít s co nejmenší ostudou, že čeká na finále a po něm (ať už dopadne jakkoliv) nebo i před ním, ohlásí rezignaci.
  Nevím, kdo z těchto tří pánů (a jak vůbec) bude vybírat nebo vybírá nového manažera a snad ani nechci vědět. Nějak si to úplně nedovedu představit. Ale pořád z toho může vyjít nějaké řekněme šťastné řešení při výběru.
  Pořád věřím, věřím, že AW nebude mít ten šílený nápad, pokračovat dál nebo že se k tomu nenechá přemluvit z ranče.
  To by nám totiž to vraždění neviňátek od týmů, které jsou připraveny moderními trenéry se sebereflexí (kteří umí bez problémů vzít neúspěch často na sebe), mohlo hezky pokračovat i v příštím roce a dál a dál …….
  Tolik k HH v letošním roce.

  • killerhammer (karma: 4475) #1

   K Japanasovi už len dopíšem:
   Takto sme zatiaľ tento rok odohrali zápasy proti najlepším, zarátal som len zápasy proti TOP6 mužstvám z najlepších líg akým sme čelili, teda PL + FA Cup: Chelsea, Tot, ManCity, Liverpool, ManUtd, LM: Bayern a PSG:
   2W 5D 7L Skóre 20 : 32
   Jasne vidíme, že máme problém v obrane (aj keď odrátame 10 gólov od Bayernu, stále je to 22 inkasovaných gólov v 12 zápasoch)
   A že prakticky nedokážeme vyhrať veľký zápas.
   Dosiahli sme len 2 výhry (3:0 proti Chelsea v lige a 2:1 proti ManCity vo FA Cupe)
   Ďalej podotýkam, že viaceré z tých 5 remíz sme dosiahli len s neuveriteľným štastím po veľmi slabom výkone (napr. remíza na PSG alebo remíza na ManUtd)
   Neviem si predstaviť, žeby Wenger zostal a hrali by sme zasa toto isté (a možno už bez Sancheza) aj o rok.
   Nedostaneme sa ani do TOP6.

  • jannes (karma: 2720) #1

   Súhlasím s tebou.
   A na druhej strane keby prišiel nový tréner neriešilo by sa to už dávno? To ako fakt chcú nového trénera priviesť cez leto niekedy na poslednú chvílu? Ja osobne si myslím, že post trénera nie je ako post nejakého hráča, ktorého privediete aj v posledný deň prestupového.. Jak som už niekoľkorát prestým písal táto sezóna jedno veľké rozčarovanie a sklamanie.. neviem čo prevláda viac.
   (Zas.. čo sa tomu čudujem..)

 3. michalHE (karma: 331) #1

  Ja dopíšem naše away zápasy túto sezónu s momentálne top 8-mičkou: Chelsea 1:3, Spurs 0:2, Pool 1:3, City 1:2, UTD 1:1, Eve 1:2, West Brom 1:3. Toto je vizitka top mužstva a jedného z najlepšie platených manažérov? Keď si porovnáme koľko dávame na platy hráčov (http://sillyseason.com/salary/premier-league-clubs-salaries-78068/) a naše výsledky tak by ma ako majiteľa asi kleplo. Everton dáva na platy skoro tretinu a je pár bodov za nami. Juve dáva dokopy ročne na platy okolo 140 mil. eur a je opäť v semifinále ligy majstrov, vyhráva tituly a my máme manažéra 20 rokov a ideme si teraz hovoriť, že v lete dostane nový kontrakt a prebuduje mužstvo? (veď pri tej predstave musí normálny súdny človek pomaly zinfarktovať) A kde bol doteraz, čo budoval za posledné roky? A keď po víkende analytici povedia, že z momentálnych tímov Spurs a nášho by bol v spoločnej 11-tke od nás asi len Alexis, tak kde je chyba… Kto tých hráčov vybral, platíme im o 80 mil. libier ročne viac na platoch ako sliepky a máme horšie mužstvo? WTF Keby mal AW aspoň kúsok sebareflexie, tak odstúpi dávno. On už Arsenal dávno neposúva dopredu, ale len do väčších sračiek

 4. Boby (karma: 860) #1

  Ja mám pocit,akoby si Aaron pri oslavách po zisku FA Cupu 2013/14,podal ruku s nejakým šmatlákom ala Mr.Bean,a tá jeho smoliarská karma prešla do neho ;o)…veď každá ďaľšia sezóna,bola horšia,ako tá predchádzajúca…a hoci máme každý občas „deň blbec“,tak Aaron ich má stále častejšie,a to čo predvádzal v nedeľu na placi,to maximálne vystihuje…najprv sa aj zasmeješ,ale potom zvážnieš,a pýtaš sa „čo piču sa deje ?“… https://streamable.com/45tzq …dúfam,že príde nejaký nový „kúzelník“,a zbaví ho tej kliatby…

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.