Hodnotenie hráčov proti FC Twente

Po 4 gólovej nádielke sme vyprevadili FC Twente do Pohára UEFA. Hodnotenie hráčov v článku…

Almunia (7) – Nemal veľa roboty teda skoro vobec žiadnu.

Clichy (8)- Motorka jazdila hore dole a výborne si viedla aj v ofenzíve aj defenzíve.

Gallas (7)- Okrem gólu celkom solídne riadil obranu spolu z Djourom, azda čo mu vytknúť je nedohovorenie sa v šestnástke potom čo našťastie útočník loptu spracoval za autovú čiaru. Inak celkom solídne.

Djourou (7)– Mladík sa predviedol v dobrom svetle mal aj nejakú tu šancu po štandartke či rohu veľmi obstojný výkon.

Sagna (7)- Motor na pravej strane obrany tiež podobne ako Gael jazdil hore dole a zásoboval útok svojími ofenzívnymi chúťkami

Walcott (7) – Theo predviedol po sobote na Fulhame dobrý výkon mňa najviac zaujalo také to sóličko z prvého polčasu po pravej strane ako šikovne prešiel cez troch hráčov súpera.

Fabregas (8)- Konečne tá iskra ten rozumček našej hry. Odohral len 66. minút ale jeho prihrávky mali oči, proste Fabregas bol tou našou achylovou patou keďže nám citeľne v strede chýbal.

Denilson (7)- Nech si hovori každý čo chce podľa mňa Denilson s Cescom vytvoria dobrú stredovú formáciu. Jedine čo by som mu vytkol bola asi tá tutovka z 10 metrov po prihrávke Van Persiho ktorú však gólovo nezužitkoval.

Nasri (8) – To bol ten Nasri z prvého zápasu bol všade na krídle a dokázal sa aj gólovo presadiť odohral len polčas a potom ho Wenger striedal dúfajme však, že nie kvoli nejakému zranenie.

Van Persie (7)- Robinova forma ostala asi ešte na Eure… Snažil sa snažil ale nie a nie sa mu dariť vrcholom bolo asi netrafenie relatívne prázdnej brány z cca 10-12 metrov. Ale na druhej strane vybojoval loptu pred gólovým, okamihom pre Nasriho. A dúfajme, že sa čoskoro presadí gólovo aj sám Robin.

Bendtner (7)- Hlavičkové súboje vyhral takmer všetky ale tiež sa dlho hľadal. Nejaké svetlé ťahy na bránku boli a ku koncu zápasu po krásnej akcii s Denilsonom sa nakoniec presadil aj gólovo keď uzavrel gólový stav na 4:0

Eboue (7)- Moc som ani nezaregistroval, že druhý polčas hral ale tak hral svoj obyvklý štandart.

Song (7)- Vyzerá to tak, že Song nám futbalovo trošku dozrel celkom dobre zaskočil za Cesca po jeho vystriedaní a celkom sa mu darilo.

Adebayor (7) – Po príchode na ihrisko mal zopár šancí ale gólovo sa nepresadil akurát po jednej jeho akcii sa zrodil gól po osi Ade- Denilson – Bendtner