Hoodle : Wenger se může pokusit získat Villu

 

Bývalý trenér Tottenhamu  a anglické reprezentace Glenn Hoodle se vyjádřil, že není vyloučené, že se Arséne Wenger pokusí v létě koupit útočníka z Valencie Davida Villu.

 

Španělský útočník, který je spojovaný s přestupem skoro do každého klubu „Big Four“, je na přestupovém trhu ceněný na částku Ł40 milionů. Jeho cena může ještě vzrůst, pokud se útočníkovi zadaří na Mundialu v JAR.

 

„Myslím, že se brzy všechno změní a i Arséne začne vydávat peníze na přestupy“, vyjádřil se Hoodle, který pod Bossem hrál za doby jeho trenérského působení v Monacu.

 

„Arséne neměl v uplynulých pěti letech příliš na výběr. Snažil se nalézt vhodné mladé talentované hráče, ale jeho tým tím ztratil zkušenost. Vypadá to, že nyní se Wenger pokusí svůj tým přebudovat. A on ví zcela dokonale, kde hledat potřebné hráče“.

 

„Arsenal je v mnohem lepší finanční situaci, než když stavěl stadion. To znamená, že klub si může dovolit utrácet“.

 

„Arsene bude vždy bystrý a všímavý co se týče přinášení nových mladých talentů, což může udělat, pokud přivede Chamakha zadarmo, ale to pouze posilní jeho možnost přivést velkého hráče; nedivte se, pokud sáhne po Davidu Villovi. Jde o moment překvapení.“

 

 

/sport.co.uk/