Hráči na hostování 1.-7.2.16

Přinášíme vám týdenní shrnutí hráčů Arsenalu, co odešli na hostování.

Wojciech Szczesny (AS Roma)

Úterý 2.2.2016 – Sassuolo vs AS Roma 0:2

Szczesny nastoupil ke svému 25. zápasu za Řím na půdě Sassuola a krom vítězství 2:0 slavil již 6. čisté konto v tomto roce. AS Řím nebyl jednoznačně lepším týmem a šancí na vstřelení gólů měli více domácí. Gólman Arsenalu ale všech 6 střel na bránu zlikvidoval. V 87. minutě za stavu 0:1 pak Szczesny čelil pokutovému kopu, kdy vystihl Berardimu stranu, avšak zasahovat nemusel, střela šla vysoko nad. V řadě medií byl Szczesny zvolen hráčem zápasu.

Neděle 7.2.2016 – AS Roma vs Sampdoria 2:1

Další vítězství si připsal Wojciech v dresu AS Řím, kdy se klub dotáhl už jen na rozdíl dvou bodů dělících jej od 3. místa, které zajišťuje předkolo LM. Tentokrát polský fotbalový reprezentant neměl tolik práce jako v předchozím kole a čisté konto mu v 57. minutě překazil vlastním gólem spoluhráč Pjanic.

Statistiky: 26 zápasů / 2x žlutá karta / 35 obdržených branek / 6x čisté konto / 2 298 minut

Emiliano Martínez (Wolverhampton Wanderers)

Tento týden nebyl Martínez zapsán na soupisce na žádný ze dvou ligových zápasů. Na soupisce se neobjevil už 3. zápas v řadě. Poslední zápas Martínez odchytal 7.listopadu 2015.

Mathieu Debuchy (FC G. Bordeaux)

Středa 3.2.2016 – Lyon vs Bordeaux 3:0

Debuchy nastoupil ihned po příchodu k týmu v základní sestavě a odehrál 80 minut. Za jeho pobytu na hřišti Bordeaux jedenkrát inkasovalo a Debuchy odehrál vcelku solidní zápas, především směrem dozadu, kdy nezaujatým pohledem patřil v poraženém týmu k jedněm z nejlepších. Proti němu nastoupil konkurent na jeho postu v reprezentaci Jallet, který zahrál ještě o třídu lépe.

Neděle 7.2.2016 – Bordeaux vs St.Etienne 1:4

Ani na podruhé nedokázal nový tým Debuchyho bodovat. Mathieu opět nastoupil v základní sestavě a odehrál celých 90 minut. Narozdíl od prvního zápasu moc nezářil a zapadl do průměru tragické obrany Bordeaux, která 4x inkasovala.

Statistiky: 2 zápasy / 0x žlutá karta / 0 golů / 0 asistencí / 170 minut

Glen Kamara (Southend United)

Úterý 2.2.2016 – Shrewsbury vs Southend United 1:2

Kamara strávil již druhý zápas v řadě na lavičce a do hry se nepodíval.

Sobota 6.2.2016 – Southend United vs Colchester United 3:0

Glen Kamara v sobotu konečně debutoval, nastoupil od druhého poločasu a pomohl týmu k vítězství 3:0.

Statistiky: 1 zápas / 0x žlutá karta / 0x červená karta / 0 gólů / 0 asistencí / 45 minut

Isaac Hayden (Hull City)

Sobota 6.2.2016 – Burnley vs Hull City 1:0

Isaac Hayden odehrál celý zápas, dostal žlutou kartu a jeho průměrný výkon nedokázal zabránit porážce 1:0. Hull City přesto zatím zůstavají na 1. místě a čekají na dohrávku, po které je může sesadit Middlesbrough.

Statistiky: 19 zápasů / 4x žlutá karta / 0x červená karta / 1 gól / 1 asistence / 1028 minut

Ainsley Maitland-Niles (Ipswich Town)

Úterý 2.2.2016 – Ipswich Town vs Reading 2:1

Maintland-Niles odehrál pouze první poločas, po 45 minutách byl vystřídán. Za tu dobu si připsal 18 úspěšných přihrávek (87,5%) a 1x vystřelil na bránu.

Sobota 6.2.2016 – QPR vs Ipswich Town 1:0

Maitland-Niles zůstal pro tento zápas pouze jako nevyužitý náhradník.

Statistiky: 26 zápasů / 2x žlutá karta / 0x červená karta / 2 góly / 2 asistence / 1 651 minut

Yaya Sanogo (Charlton Athletic)

Sobota 6.2.2016 – Charlton Athletic vs Bristol City 0:1

Yaya Sanogo v sobotu nenastoupil a na svoji premiéru si ještě musí počkat.

Statistiky AJAX: 9 zápasů / 0x žlutá karta / 0x červená karta / 1 gól / 0 asistencí / 294 minut

Statistiky Charlt.: 0 zápasů / 0x žlutá karta / 0x červená karta / 0 gólů / 0 asistencí / 0 minut

Serge Gnabry (West Bromwich Albion)

Serge Gnabry nebyl ani na jednom ze dvou ligových zápasů zapsán na soupisku.

Statistiky WBA: 3 zápasy / 0x žlutá karta / 0x červená karta / 0 gólů / 0 asistencí / 135 minut

Gedion Zelalem (Rangers FC)

Úterý 2.2.2016 – Raith Rovers vs Rangers FC 0:1

Zelalem odehrál 72 minut, poté byl střídán.

Středa 6.2.2016 – Rangers vs Kilmarnock 0:0

Mladý záložník odehrál úvodních 60 minut skotského FA Cupu, poté byl vystřídán.

Statistiky: 21 zápasů / 0x žlutá karta / 0x červená karta / 0 gólů / 8 asistencí / 1 333 minut

Chuba Akpom (Hull City)

Chuba Akpom do zápasu naskočil až v 76. minutě a jeho výkon rozhodně nebyl nejlepší.

Wellington Silva (Bolton Wanderers)

Úterý 2.2.2016 – Wolves vs Bolton 2:2

Wellington odehrál celý zápas a v 81. minutě svým gólem zavelel k vyrovnání skóre, které bylo dokonáno v 89. minutě. S jednou vstřelenou brankou a 93,2% úspěšností nahrávek ho řada medií zvolila jako nejlepšího hráče zápasu.

Sobota 6.2.2016 – Bolton vs Rotherham 2:1

Silva byl u dalšího vítězného zápasu Boltonu, ovšem tentokrát se mu moc nedařilo a v 81.minutě byl vystřídán.

John Toral (Birmingham City)

Sobota 6.2.2016 – Birmingham vs Sheffield Wednesday 1:2

Další hráč Arsenalu zaznamenal v sobotu spíše podprůměrný výkon a byl už v 70. minutě vystřídán.

Statistiky: 27 zápasů / 4x žlutá karta / 0x červená karta / 6 gólů / 4 asistence / 1 648 minut