Hostování a přestupy našich hráčů

Za posledních pár týdnů, kdy máme stále „okurkovou sezónu“, a všichni sledujeme počínání hráčů Arsenalu a české reprezentace na Euru 2020, se uskutečnilo pár věcí ohledně hostování a přestupů

Dinos Mavropanos

Dinos bude pokračovat v hostování ve VfB Stuttgart pro sezónu 2021/22. 23letý obránce se vrací do Bundesligy poté, co zde strávil minulou sezónu na hostování a odehrál 21 utkání. Dinos si také zapsal zkušenosti v Německu během sezóny 2019/20, kdy od ledna 2020 odehrál 12 utkání v rámci svého hostování v FC Norimberk.

Daniel Ballard

Daniel se připojil k týmu Millwall na základě hostování pro sezónu 2021/22. Po svém nesmírně úspěšném hostování v Blackpoolu minulou sezónu bude 21letý obránce v příští sezóně pokračovat ve svém vývoji s týmem Millwall. Ballard byl klíčovým členem týmu Blackpool, který získal postup do Championship přes Play-Off, přičemž zaznamenal 38 startů.

Daniel Oyegoke

Daniel se stal trvalým členem Brentfordu – nového klubu v Premier League. Osmnáctiletý obránce přišel do Arsenal Academy ve věku 14 let ze severolondýnského klubu Barnet. Daniel přešel během svého působení v akademii z forvarda na obránce a v posledních sezónách pravidelně nastupoval s naší U18 a také U23. V minulé sezóně odehrál 10 utkání v Premier League 2.

Ben Sheaf

Ben Sheaf přestoupil do týmu Coventry City. 23letý středopolař se připojí k týmu Sky Blues natrvalo poté, co minulou sezónu strávil na hostováni u mistrovského týmu a stal se během této sezóny důležitým členem v 30 zápasech. Sheaf se k nám připojil jako žák z West Hamu United v červenci 2014 a během svého působení v klubu měl také úspěšné hostování ve Stevenage (2017/18) a Doncaster Rovers, kde měl během sezóny 2019/20 velký vliv v 32 zápasech.

/arsenal.com/