Hoyte: O své místo se poperu

Pravý obránce Justin Hoyte má v plánu poprat se o své místo v základní sestavě. Rád by zůstal na Emirates Stadium do konce své kariéry..

22 – letý obránce podával v loňské sezoně velmi dobré výkony. Nastoupil v 36 zápasech. Což je srovnatelné s jeho konkurentem Manu Ebouem. Jenže na začátku letošní sezony se pro Justina situace rapidně změnila. Wenger přivedl do týmu Sagnu, Diarru a na pravém beku se v několika zápasech objevil i Mathiue " zalepím každou díru" Flamini. Hoyte se o své místo na slunci bude muset poprat rsp. o místo v základní sestavě, uvidíme jestli mu nadšení vydrží, když nebude pravidelně nastupovat. O jeho služby už má zájem několik klubu PL.

" Takový je fotbal. Budu muset tvrději pracovat, abych si vybojoval své místo v sestavě. Budu bojovat a pořádně dřít. Chci zůstat v Arsenalu do konce mé kariéry."

" Ano konkurence je silná, ale je to stejné jako minulou sezonu s Emmanuelem Eboue a Mathiue Flaminim. Konkurence je pro nás dobrá a prospívá i celému týmu. Věřím, že když budu tvrdě pracovat na tréninku mám šanci dostat se zpět do základní sestavy. Chci odehrát co nejvíce zápasů."

/ arsenal.com/