Hráči na hostování (17. – 23.8.)

 

Rozhodl jsem se vám touto formou každý víkend přinést informace jak si naši hráči hostující v jiných klubech vedly a jelikož všichni hráči kterým už začala ligová sezona hráli své zápasy dnes, poskytnu vám tedy tyto informace už dnes.

 

Championship

18.8.2009

Blackpool – Derby, 0:0

Jay Emmanuel-Thomas nastoupil hned v prvním možném zápase za tým Blackpool, když v 56. minutě vystřídal Vaughana a podílel se tak na remíze svého týmu proti Derby.

 

22.8.2009

WatfordBlackpool, 2:2

V tomto utkání působili dva naši hráči, každý na jiné straně hřiště.

Jay Emmanuel-Thomas hrající za tým Blackpool nastoupil hned od úvodního hvizdu a dokonce se i podepsal na jednom z gólů, jeho hlavičku brankař vyrazil, ale jeden z jeho spoluhráčů poté dopravil míč za brankovou čáru. Nakonec byl v 90. minutě vystřídán.

Henri Lansbury působící až do konce roku v týmu Watford se sice objevil na hřišti hned v prvním možném zápase, ale pouze na posledních pár minut poté ce v 89. minutě vystřídal Cleverleye.

Bundesliga

22.8.2009

Norimberk – Hannover, 0:2

Havard Nordtveidt poté co v prvním možném zápase zůstal sedět na lavičce a na druhý nebyl vůbec nominován konečně dostal příležitost a zahrál si v tomto zápase celý druhý poločas.