Hráči na hostování: Mkhitaryan pálil, Nketiah vstřelil vítězný. Elneny se uvedl červenou kartou

Velmi hektický víkend mají za sebou naši hráči na hostování. Při svých premiérách se výrazně zapsali Henrikh Mkhitaryan a Mohamed Elneny, Eddie Nketiah potvrdil současnou fazónu.

Henrikh Mkhitaryan (AS Řím)
Třicetiletý záložník od odchodu z Arsenalu září. Předminulou neděli prožil famózní zápas v dresu Arménie, za kterou dal dvě branky Bosně a Hercegovině, na další přihrál.
Své parádní dny si přenesl do nového působiště v AS Řím. Doma proti U.S. Sassuolo Calcio odehrál celý zápas, k výhře 4:2 přispěl zvýšením na 3:0. Před vápnem přebral míč, v šestnáctce prostřelil bezmocného brankáře.

Eddie Nketiah (Leeds United FC)
Skvělá sezóna pokračuje. Eddie Nketiah se v neděli blýskl vítěznou trefou na hřišti Barnsley, kde nastoupil v sedmdesáté minutě. O necelou čtvrt hodinu později vstřelil čtvrtou branku v dresu Leedsu, když si naběhl na standardní situaci Kalvin Philipse, a úspěšně zakončil. Za další čtyři minuty vybojoval penaltu, po které Mateusz Klich zvýšil na 2:0. Leeds je tak i díky Nketiahovi na prvním místě Championship.
Eddie zatím hrál 246 minut ve všech soutěžích, v průměru vstřelil branku každou 61. minutu.

Mohamed Elneny (Besiktas JK)
Sedmadvacetiletý hráč se během soboty představil v prvním zápase za Besiktas JK. Ačkoliv hrál od první minuty, v pětasedmdesáté opustil hřiště kvůli červené kartě. Elneny obdržel loket do obličeje, neudržel nervy na uzdě a hráče podkopl

William Saliba (AS Saint-Étienne)
Osmnáctiletý stoper v letošní sezóně nehrál jediný zápas. Kvůli zranění třísel se v současné době zotavuje v Colney