Hráči na hostování o uplynulém víkendu

Lukas Podolski – Inter Milán – neděle 8. února

Lukas Podolski podruhé v řadě zůstal pouze na lavičce náhradníků. Inter Milán doma porazil Palermo 3:0.

Dosavadní bilance na hostování: 6 utkání (5 v základní sestavě) – 410 minut: 0 branek, 1 asistence, 1 předasistence.

Carl Jenkinson – West Ham United – neděle 8. února

Carl Jenkinson vyléčil své zranění a mohl tak odehrát celý zápas proti Manchesteru United. West Ham sahal po výhře, v nastavení však stačil vyrovnat Daley Blind.

Dosavadní bilance na hostování: 21 utkání (18 v základní sestavě) – 1799 minut: 1 žlutá karta, 2 asistence.

Yaya Sanogo – Crystal Palace – sobota 7. února

Yaya Sanogo hrál až od začátku druhé půle. I v jeho přítomnosti Crystal Palace vstřelilo branku a na hřišti Leicesteru zvítězilo 1:0.

Dosavadní bilance na hostování: 4 zápasy (3 v základní sestavě) – 270 minut: 1 gól, 1 asistence.

Joel Campbell – Villarreal – sobota 7. února

Joel Campbell nastoupil od prvních vteřin zápasu a na place vydržel do 61. minuty. Villarreal na domácím trávníku vstřelil dvě branky a porazil Granadu 2:0.

Dosavadní bilance na hostování: 2 utkání (obě v základní sestavě) – 123 minut: 0 branek. 0 asistencí.

Wellington – Almeria(Primera Division) – neděle 8. února

Wellington Silva odehrál 75 minut, během kterých se dvěma asistencemi podílel na výhře Almérie na hřišti Cordoby 2:1.

Dosavadní bilance hostování: 20 utkání (16 v základní sestavě) – 1300 minut: 0 branek, 4 asistence

Ryo Miyaichi – Twente – sobota 7. února

Ryo nezasáhl do utkání s Excelsiorem, domácí tým prohrál 1:3.

Dosavadní bilance na hostování: 8 utkání (5 v základní sestavě) – 362 minut: 0 branek, 0 asistencí.

Pozn. autora – za Twente nastupuje též Kyle Ebecilio, bývalý hráč Arsenalu. Brzy jednadvacetiletý záložník v minulé sezóně nastoupil ke 35 zápasům, vstřelil 7 branek. Tuto sezónu zatím odehrál 18 zápasů, prosadil se třikrát.

Jon Toral – Brentford (4. místo v Championship) – sobota 7. února

Jon Toral přišel na hřiště v 58. minutě, o sedm minut později se společně se spoluhráči mohl radovat z jediné branky zápasu. Brentford zvítězil na Leedsu 1:0.

Dosavadní bilance na hostování: 22 utkání (8 utkání v základní sestavě) – 778 minut: 2 góly, 2 asistence.

Matt Macey – Accrington Stanley (19. místo League Two) – sobota 7. února

Matt Macey po posledním pětigólovém výprasku zůstal pouze na lavičce náhradníků. Jeho týmu to ovšem stejně nepomohlo, na hřišti Plymouthu prohráli 0:1

Dosavadní bilance na hostování: 3 odchytaná utkání: 10 inkasovaných branek

Josh Vickers – Concord Rangers (11. místo Conference South)  – sobota 7. února

Josh Vickers odchytal celé utkání a v domácím zápase proti Suttonu United udržel čisté konto. Branku nedokázali vstřelit ani jeho spoluhráči a tak se týmy rozešly shodně 0:0.