Hráči v reprezetnáciách

Hráči cez reprezentačnú prestávku obliekli dresy svojích národných mužstiev odohrané sú už prvé zápasy dvojkola kvalifikácie po prípade priateľských zápasov. Ako sa hráčom darilo? Viac v článku. . .

JOHAN DJOUROU, PHILLIPE SENDEROS (ŠVAJČIARSKO)

Dvojica má za sebou oba priateľské zápasy. Prvý zohrali na pôde Jamajky kde vyhrali 0-2 a do hry sa zapojili obaja obrancovia.V druhom zápase proti Kolumbii však prehrali 3-1 ale v zostave sa predstavili obaja hráči Phillipe odohral celý prvý polčas a Johan celý druhý polčas.

TOMÁŠ ROSICKÝ (ČESKÁ REPUBLIKA)

Tomáš odohral celých 90 minút v domácom zápase na Letnej proti lídrovi skupiny Nemecku. Po zápase však boli šťastnejší hostia , ktorý vyhrali nad Českom 1-2. Ďalší zápas odohrá Česká reprezentácia s teplominlým Cyprom (doma) v stredu 28. marca.

GILBERTO SILVA, DENILSON NEVÉS (BRAZÍLIA)

Gilberto sa predstavil v zápase na pôde Čile kde Brazília vyhrala 0-4. Góly za Brazíliu dali: Ronaldihno 2x, Kaká, Robinho. V zápase na svoj prvý štart za A-tým nastúpil aj Denilson, ktorý si zaradenie do zostavy veľmi pochvaloval.Na ďalší zápas nastúpia kanárici vo švédsku proti rovesníkom z Ghany.

MART POOM (ESTÓNSKO)

Mart odchytal celých 90 minú tv kvalifkikačnom zápase doma proti Rusku. Estónsko však prehralo 0-2. Ďaľší zápas naplánovaní na stredu odohrá Estónsko v Izraeli.

EMMANUEL ADEBAYOR (TOGO)

Emmmanuel sa predstavil v zápase proti Sierra Leone a pomohol k víťazstvu 3-1 dvoma gólmi. Avšak za zlé a nedisciplínované správanie pred a po zápase bol vylúčení z kádra podľa FTF (Futbalová federácia Toga).

JUSTIN HOYTE (ANGLICKO UNDER 21)

Justin bol jedným z hráčov, ktorí už okúsili hru na prestavanom štadióne Wembley, kde Anglicko hostilo v priateľskom zápase rovesníkov do 21 z Talianska. Zápas skončil nerzohodne po výsledku 3-3.

KOLO TOURE, EMMANUEL EBOUE (POBREŽIE SLONOVINY)

Obaja odohrali zápas na pôde Madagaskaru kde vyhralo Pobrežie Slonoviny výsledkom 0-3

CESC FABREGAS (ŠPANIELSKO)

Cesc do hry v zápase proti Dánsku nezasiahol ale Španieli vyhrali nad Dánskom 2-1. V Ďalšom zápase sa predstavia doma proti Islandu v stredu 28. marca.

ABOU DIABY, WILLIAM GALLAS (FRANCÚZSKO)
Obaja sa predstavili v kvalifikačnom zápase na pôde Litvy, kde na svoj prvý debutový zápas za A-tým galského kohúta nastúpil Abou.Gallas odohral celý zápas a ďalšie meranie síl ichčakaá v priateľskom zápase proti Rakúsku.

JENS LEHMANN (NEMECKO)

Jens odchytal celý zápas na pražskej Letnej kde svojím výkonom dopomohol k výhre Nemecka a nad Českom 2-1. Ďalší zápas tento krtá priateľský odohrá Jens v stredu proti Dánsku.