Ibanez: Arteta zůstane v Arsenalu

V rozhovoru pro italské média, agent Inaki Ibanez popřel spekulace ohledně odchodu Mikela Artety do Fiorentiny. 

Španělský záložník, je podle různých zaručených spekulaci, na odchodu z Emirates Stadium. Zájem údajně projevilo několik klubů včetně Fiorentiny. Přestupová částka by se měla pohybovat kolem 5-6 mil. liber.

Inaki Ibanez v rozhovoru pro Radio Blu Toscana řekl, že Arteta dodrží svou smlouvu s Arsenalem, která končí v létě 2015.

“ S Fiorentinou jsem nejednal. Mikel má ještě rok smlouvu a nechce z Arsenalu odejít.“

“ V Arsenalu se cítí skvěle. Často nastupuje jako kapitán týmu. S žádným klubem jsem ohledně jeho přestupu nejednal.“

“ Kdyby přišla Fiorentina s nabídkou na přestup ? Ne, hovoříme tady o kapitánu Arsenalu, a při vší úctě k Fiorentině, Mikel nechce z klubu odejít.“

/skysport/

Komentáře

 1. Mirra (karma: 0) #1

  Na jednu stranu se mi líbí, jakou má Mikel úctu ke klubu a jak si váží toho, že ve většině zápasů nastupuje jako kapitán. Ale na druhou stranu nás jeho „old boys football“ stál loni několik bodů. Vím , že není klasickej DM, ale jeho alibismus směrem dopředu a výklusy směrem dozadu mě prostě při sledování ničí a už vůbec mě nepřesvědčili o tom, že by měl ještě dostat novou smlouvu. Já jsem jednoznačně pro přivést novou posilu na DM – Bender nebo Khedira jasná volba. Na druhý DM bych počítal s Mathieum (možná svoje poslední slovo ještě neřekl Abou), takže pokud nám někdo nabízí za Mikela 5-6 Mio GBP, urvu mu ruce. Možná to zní vůči Mikelovi krutě, ale pokud chceš být úspěšný, někdy takový nepopulární rozhodnutí udělat musíš.

 2. Jaycob (karma: 0) #1

  Arteta zůstane, nevěřím že by ho Arséne prodal, ale i kdyby přišla posila na DM, Mikel by si zahrál dost, třeba by na CM i našel novej vítr do plachet a poslal do brány pár banánů jako dřív. Mám ho rád, ale někdy mě taky ničí. A kombinace Mikela na DM a Pera na CB proti top týmům prostě nefunguje. No tak uvidíme, Khedira by byl podle mě skvělej.

 3. Áda (karma: 0) #1

  Ne, tady přes to bohužel nejede vlak. Arteta za nás další rok hrát nemůže. Jeho loňské nasazování nás stálo hodně bodů. Na DM líp zahraje jak nová posila, tak Flamini, Diaby i Coquelin, který za nás již hrát nejspíš nebude. Na CM jsou podstatně lepší varianty Ramsey, Jack, Rosa i Ox. Za mě pro Artetu v Arsenalu není místo ani na rotaci, ale přes to si myslím, že ho Arséne neprodá a naopak upozadí Flaminiho, což je škoda.

 4. miksik.on (karma: 0) #1

  Já si myslím opak než většina diskutujících. Proč myslíte, že hraje? Proč ho Arsen nasazuje, i když máme na lávce top fotbalisty. Jednoduše hraje dobře, a je zodpovědný směrem dozadu. Výklusy? Jako jeden z mála se vrací dozadu téměř vždy. V jednom zápase dokonce byl od všech peskován, i když se jako jediný snažil situaci zachránit, všichni ostatní naši hráči mohli, kdyby projevili alespoň trošku zodpovědnosti Mikelovi pomoci, sám pak vypadal po gólu jako totální nešika. Ne promiňte, nejdřív si zjistěte, proč je hráč na hřišti, jaké má plnit úkoly a jak si je plní. Když nedokážete zhodnotit výkon komplexně, tak se do toho radši nepouštějte a nechte profíky, kteří hráče vidí každý den na tréninku, ať posoudí. Je mi ho až líto.

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.