Indonesia XI – Arsenal FC : preview

Aktualizace – představení soupeře


Základní informace

14.7.2013 (neděle)

15:30 SELČ
 
 Gelora Bung Karno Stadium

  

Streamy naladíte na wiziwig.eu, freefootball.eu, footballstreaming.info,atdhe.fm, fromsport a další (upozorňujeme, že web gunners.cz není v žádném případě nikterak spojen s provozovateli webů poskytujících zprostředkované televizní vysílání, ke kterým přistupujeme v dobré víře, že mají licence k legálnímu poskytování přenosů. Gunners.cz dále nenesou žádnou zodpovědnost za kvalitu uvedených streamů).


Možná sestava

 


Představení soupeře

Celý název

Indonesia XI

Přezdívka

 

Založen

 

Stadión

Gelora Bung Karno Stadium (kapacita 88,083)

Předseda

 

Manažer

 

Soutěž

 

2011-12

 

Persatuan Sepak Bola Seluruh Indonesia (pro vás, kteří nepatříte mezi 140 miliónů šťastlivců, kteří hovoří indonésky: Fotbalová asociace Indonésie) byla založena v dubnu 1930, patnáct let před tím než Indonésie získala nezávislost a je od roku 1952 členem FIFA. První zápis do historie světového fotbalu je ale ještě starší – pod hlavičkou „Národní fotbalový tým holandské Východní Indie“ se jako vůbec první tým z Asie zúčastnili Mistrovství světa v roce 1938 ve Francii. Vypadli v prvním kole s maďarskou reprezentací a už nikdy se na světový šampionát neprobojovali.

Obdobně chudý je jejich historický zápis z asijských šampionátů – zahráli si na čtyřech, nikdy nepostoupili ze skupiny. A tak jejich největším úspěchem zůstává bronzová medaile na 3.asijských hrách v Tokiu v roce 1958. Ve skupině porazili Indii (2:1) a Barmu (4:2), v čtvrtfinále rozstříleli 5:2 Filipíny, ale v semifinále nestačili na pozdějšího vítěze Čínu. V zápase o třetí místo si to rozdali znovu s Indií a přesvědčivým výsledkem 4:1 se postarali o bronzovou radost.

Arsenalu se postaví výběr domácí ligové soutěže, nicméně ten bude totožný s reprezentací – Indonésie za posledních 12 měsíců ve svém národním týmu měla jenom 4 „legionáře“, přednost dostávají hráči z domácí soutěže (říkejme tomu třeba z nouze ctnost). Poslední reprezentační zápas odehráli 7.6.2013 proti Nizozemí v Jakartě a tým složený výhradně z hráčů domácí ligy podlehl 0:3 (57.a 67. de Jong, 90.Robben).

 


 

Match Facts

ARSENAL

 

 

 

Indonesia XI

 

 

 

ARSENAL vs. Indonesia XI