Info pro členy SC: Sleva na výrobky PUMA

Od 1.7.2014 pro nás Válec zajistil slevu na všechny výrobky od Pumy s tématikou Arsenalu. Zatím je sleva stále v řešení, až bude vše oficiální, budeme naše členy o způsobu a možnostech tuto slevu využívat informovat.

Poděkování patří především Valcovi, který tuto slevu vybojoval.

Info od Válce:

Ahoj kamarádi, kamarádky, přátelé.

Nová sezóna se blíží a jak víte, bude nás nově oblékat německý koncern Puma.
Proč to píšu, když o tom víte? Pracuji v obchodním centru Chodov v Praze v prodejně Samsungu a vedle je právě obchod se značkou Puma. Ve chvíli, kdy bylo jasné, že kočka doskáče i na naše dresy, řekl jsem si, že by nebylo špatné pozeptat se na případnou spolupráci. Slevy nám Arsenal stopnul a každá ušetřená koruna na pivo je dobrá, tak jsem začal jsem sondovat.

Holky, které v prodejně pracují, tomu byly nakloněny a tak kontaktovaly svoji manažerku, které jsem nastínil, jak by jsme si to představovali se slevami, objednávkami atd.
Navrhl jsem slevu 20% za jisté peníze, které z nás budou mít, reklamu pro Pumu na našich stránkách (odkaz na jejich shop). Bohužel, toto se ještě musí konzultovat s centrálou v Německu a tak čas kvapil a já byl trochu nervózní, aby se to podařilo dotáhnout do konce.

Na centrále tomu nebyli moc nakloněni, ale nakonec pro nás Kamila Slezáková (mngr. Pumy) vybojovala následující:

15% slevu na společné objednávky
stejná sleva bude platit v obchodu Puma který je v Praze na Chodově po předložení členské karty
dále by tato sleva měla platit i pro obchody Puma v Ostravě, Bratislavě a Bánské Bystrici (toto je ještě v jednání)
potisk dresů by měl být za 500,- nehledě na počet písmen a čísel (dresy by se měly potiskávat v ČR a proto čekám až dostanu návrh fontů).

Tímto se trochu změní i objednávkový formulář, který máme od Pumy, kde již bude vše předvyplněno včetně barev a názvu artiklu. Obrázky by jsme měli dostat ve chvíli, kdy bude vše představeno, popřípadě je možné se podívat i na stránky Arsenalu, kde by čísla artiklů měla odpovídat tomu, co jsme dostali v objednávací tabulce.
Proto prosím všechny o trpělivost, jelikož je to poprvé, co jsme navázali spolupráci přímo s výrobcem oblečení.
Samozřejmě počkáme za kolik to bude mít Arsenal ve svém shopu a nakoupíme tam, kde bude levněji.  

Tímto přeji všem pěkné léto, příjemně strávenou dovolenou, žádné nervy ohledně přestupů.

P. S. Puma na Balotelliho prý přispívat nebude. 🙂

Válec.