INFO : Sparta – Arsenal

Arsenal první zápas třetího předkola CHL odehraje na Letné 15. srpna v 20.45. Odveta se bude hrát na Emirates 29. srpna v 21.05.

Info k lupenům :  Arsenal dostal do away sektoru 1500 lístků za 36 liber.

Info Sparty k lístkům :

O domácí utkání Sparty je už teď nevídaný zájem. AXA Arena bude určitě vyprodaná, zájem mnohonásobně převýší kapacitu stadionu. Sparta chce proto zvýhodnit věrné fanoušky, kteří jsou členy Sparta fotbal teamu, fanclubu nebo vlastní permanentku. Právě tyto skupiny fanoušků budou mít předkupní právo a členové SFT a permanentkáři i výrazné slevy. Permanentní vstupenky na celou sezonu jsou stále k dispozici v Zákaznickém centru AXA Areny, můžete si zde zajistit i členství ve Sparta fotbal teamu. Zároveň s tím získáte zajímavé slevy. Mít permanentku se vyplatí. Máte jisté místo i levnější vstup na zápasy.

Kdo má permanentku nebo je členem SFT, má jistotu, že uvidí zápas s Arsenalem a ještě výrazně ušetří. Pro tyto fanoušky začne předprodej vstupenek již na konci tohoto týdne, pro ostatní začne volný prodej v pondělí 13. 8. jen v Zákaznickém centru AXA Areny. Ceny vstupenek Sparta zveřejní ve středu 8. 8. a ve stejný den zveřejní na svých internetových stránkách www.sparta.cz také přesné zahájení prodeje pro permanentkáře…

Vyjádření Sparty pro ty z nás, kteří nebudou mít to štěstí být na zápase LIVE..

Domácí utkání Sparty s Arsenalem bude vysílat Česká televize v přímém přenosu na ČT 2. „Spolupráce s Českou televizí probíhá velmi korektně. Jsme velmi rádi, že prostřednictvím celoplošné televize můžeme nabídnout všem divákům tento výjimečný zápas. Zároveň to cítíme jako povinnost k našim fanouškům, partnerům a sponzorům. Česká televize bude vysílat domácí zápas Sparty a na nejlepší cestě je i získání přenosu z Londýna. I v tomto ohledu s Českou televizí úzce spolupracujeme, aby diváci viděli také odvetné utkání," prohlásil Lukáš Přibyl, ředitel komunikace Sparty.

 

/ arsenal.com, sparta.cz/