Informace o fungování SC: Leden 2013

Informace o hospodaření SC, výjezdu na Bayern, jarní objednávce a další podstatné věci okolo našeho SC….

Jako každý půlrok vás chci informovat o chodu našeho Czech & Slovak Supporters Clubu. Na úvod bych chtěl všem 474 členům opožděně popřát vše nejlepší do Novému roku a poděkovat za to, že jste i v letošní sezóně zůstali věrní našemu SC.

Jsem rád, že se první polovina sezóny povedla, cíle které jsme si dali se nám ve velké míře podařilo realizovat. Především náročná organizace výjezdu do Kolína nad Rýnem, výjezd na Schalke04 nebo turnaj Olomouc2012.

Škoda, že se nám zatím nepodařilo provést modernizaci designu našeho webu, ale pevně věřím, že i tento nelehký úkol se nám v průběhu roku 2013 podaří splnit.

Doufám, že i druhá polovina sezóny proběhne víceméně bez komplikací, všichni si jí pořádně užijeme a sejdeme se v hojném počtu na tradičním srazu CZ@SK Gooners ( pro optimisty třeba na oslavě nějakého poháru).

1. Hospodaření SC za první polovinu sezóny 2012/13

V příloze obdržíte seznam všech příjmů a výdajů, které jsme udělali za první polovinu sezóny 2012/13. Částka, kterou disponujeme na našich dvou účtech je více než uspokojivá a umožní nám splnit úkoly, které nás čekají v druhé polovině roku. Na případné dotazy ohledně jednotlivých položek odpovím na klubovém emailu.

2. Výjezd na Bayern:

Požadavek ohledně lístků na zápas Champions League proti Bayernu jsme uzavřeli a odeslali na  Arsenal. Celkem jsme objednali 144 lístků.Chápu, že někteří z vás můžou být naštvaní vzhledem k tomu, že na zápas chtěli vyvést všechny své rodinné příslušníky, kamarády nebo občasné fanoušky Arsenalu a naše podmínky vám to neumožnili, ale musíte pochopit, že pokud bychom neudělali takové opatření, objednávali bychom včera 350 lístků a já bych nechtěl být tím, který by ty lístky musel dělit v případě, že bychom dostali třeba pouze 80 kusů.Takhle máme velkou šanci se na ten zápas dostat všichni….

A za druhé beru lístek na tento zápas jako opožděný vánoční dárek pro všechny členy SC, kteří neváhali a prodloužili své členství v SC, i přesto, že nám třeba AFC zrušili slevu na věci, i přesto, že třeba neplánovali vyjet na ES, nezúčastnili se žádného srazu, pouze podpořili chod našeho SC.

Cena lístku na Bayern:

Podle infa z oficiálního webu Bayernu budou se lístky prodávat v cenových kategoriích 35,50,65, 80 a 100 euro. Bližší info můžete kouknout ZDE. Nevím přesně, kde se away sektor v Allianz Aréně nachází, proto nedokážu říct do jaké kategorie budeme zařazeni. Hlavně po vás budu požadovat, abyste v případě přidělení lístku na tento výjezd, odeslali peníze v co nejkratší době, protože částka za celý balík lupenů bude určitě větší než obnos, který budeme mít na českém kontě.

3. Lístky na zápasy na Emirates Stadium:

Momentálně je možnost objednat si lístky na domácí zápas s Bayernem(deadline 13.1.2013) . Ligové zápasy jsou uzavřeny. Další porce (především zápas s United) se otevře někdy na konci ledna. O možnosti objednat lístky na zbylé letošní domácí zápas vás budu informovat emailem nebo na webu gunners.cz.

Prosím všechny žadatele o lístky, aby zbytečně nepsali ohledně průběhu, počtu přidělení lístků nebo ceně lístku. Každou novinku, kterou se dozvím, okamžitě přeposílám žadatelům o lupeny.

4. Objednávka ze shopu AFC:

Vzhledem k tomu, že AFC všem SC pozastavil slevu na věci, rozhodli jsme se, že budeme dělat pouze jednu velkou společnou objednávku na věci (+ objednávku na dresy). S Hansem momentálně řešíme pouze termín objednávky. Zda ji udělat na konci ledna, kdy sklady jsou plné nebo až v době, kdy AFC sleví všechny věci. Za případné názory v komentářích na gunners.cz bychom byli vděční.

5. Klubová karta:

Klubové karty pro nové členy SC byly objednány a odeslány. Pouze se mi vrátili karty s ID 0875 a 0142 z důvodu neplatných adres. Další akce proběhne v listopadu 2013.

6. Sraz:

Přiblížil se nám termín letního srazu 2013, proto opět hledáme dobrovolníka nebo skupinu dobrovolníků, kteří by se ujali organizace této tradiční parádní akce. Všem členům, kteří se tohoto těžkého úkolu ujmou, můžeme pomoct finanční hotovostí a letitými zkušenostmi s pořádáním akcí tohoto typu 🙂 Kdo bude mít zájem, ať napíše na klubový email svou vizi průběhu srazu.Určitě se nějak domluvíme

7. Ocenění redaktorů:

Stejně jako loni bychom chtěli ocenit redaktory gunners.cz, kteří se ve svém volném čase starají o chod našeho webu. Věřím, že všichni se shodneme, že kluci a děvčata si za svou nezaplacenou práci zaslouží nějakou upomínku z fanshopu AFC.

8. Ceny tipovačka:

Ceny o které budeme hrát v letošním ročníku tipovačky se dozvíte po plánované objednávce SC.

Případné další dotazy, připomínky, náměty nebo stížnosti napište na náš klubový email.

s pozdravem

za vedení SC

DAN