Informace pro členy SC: Sraz 2012

 

Zdravím členy našeho Czech & Slovak Arsenal FC Supporters Club !!!!

V krátkosti bych rád seznámil všechny členy SC s činnosti, která nás čeká v druhé polovině letošního roku.

SRAZ 2012: Hledá se organizátor  !!!!!!

Stěžejním a nejtěžším úkolem pro druhou polovinu letošní sezóny, bude zajištění organizace tradičního SRAZU československých gooneru.Jedná o osmý ročník této skvělé akce.

Od prvního ročníku, kdy se v Pardubicích sešla skupinka 15 kousků a kopla si mezi paneláky fotbálek na dvě, se situace vzhledem k počtu členů, notně změnila. Dnes se jedná o prestižní záležitost, které se zúčastní 60 až 70 lidí (možná i více) a uspořádat takovou akci není jednoduché. Všichni poslední organizátoři by mohli povídat. Proto hledáme skupinku lidí, nejlépe z jednoho města, kteří budou mít chuť a čas, se organizace osmého SRAZU ujmout.

Termín srazu je červen 2012 víkend 23 – 24 nebo 30 – 1.7

Požadujeme :

sepsat plán SRAZU (místo, čas, finance) a zaslat na klubový email  Termín : konec února 2012

 – sepsat informační článek ohledně programu srazu

– zajistit areál, kde se uskuteční zápas nebo turnaj československých Gooneru.

– zajistit příslušenství k fotbalovému zápasu nebo turnaji

– zajistit místo pro odpolední, večerní a možná ranní posezení

Nabízíme:

– finanční prostředky k pořádání akce

– nepřeberné množství zkušenosti s akcemi podobného typu

Pokud by se se nenašel jednotlivec nebo skupinka lidí, kteří se organizace této náročné akce ujmou, letošní SRAZ by se neuskutečnil !!!!!!!  Vzhledem k dlouholeté tradici, by to byla rozhodně škoda !!!!!

 

Zpráva o hospodaření:

Všichni členové obdrží v emailu, který je uložen v databázi členů, souhrnnou zprávu o příjmech a výdajích našeho SC za první polovinu sezóny 2011/12. Případné dotazy ohledně hospodaření zodpovím na klubovém emailu.

Jarní objednávka:

Jarní objednávka v oficiálním fanshopu Arsenalu bude probíhat na začátku března. Termín na poslání objednávky a zaplacení patřičné částky bude zkrácen na deset dní. Objednávka bude opět rozdělena na slovenskou, českou, pražskou a moravskou.

Opět hledáme dobrovolníky, kteří se poperou s nelehkým úkolem rozeslání balíků. Pokud chcete pomoct, napište na klubový email. 

Lístky na AFC:

AFC nám zatím přidělil 371 lístků na zápasy našeho klubu. Nejvíc na výjezd do Kolína 104, Dortmundu 56, Milánu 32 a domácí zápas proti Aston Ville 31. Nedostali jsme pouze lístky na zápasy proti Manchesteru United a To*tenhamu ( cca. 40 objednaných lístků – 10 přidělených). Aktuální nabídka se nachází na našem webu v sekci SC.

Email:

Pokud máte dojem, že už nepoužíváte emailovou adresu, kterou jste zadávali při registraci a chcete dostávat nepravidelné info k fungování SC, napište na klubový mail a nahlaste novou. Opravíme údaje v databázi členů.

Na případné dotazy  k fungování SC odpovím v komentářích nebo na klubovém emailu.

DAN