Injury news

 Bez šesti hráčů se bude muset Arséne Wenger obejít, když si bude připravovat základní sestavu na sobotní zápas proti Wiganu.

Bezvýznamné reprezentační zápasy si opět vyžádali několik raněných hráčů z naších řad. Problém bude především v naší záloze, kde budeme postrádat z různých důvodu pět hráčů. I když to možná někomu nepříjde zápas proti Latics bude pro nás další opravdový test.

Chybět budou Hleb (sval), Diaby (záda), Flamini (stehno), Fabregas (trest), Gilberto (únava), van Persie (koleno) ještě není připravený nastoupit. Vrací se pouze Senderos.

" Hleb si obnovil svalové zranění.Opět jsme ztratili hráče během reprezentační přestávky. Myslím si, že bude chybět 21 dní. Flamini se vrátil s nataženým svalem. Bude chybět týden."

" Nastoupit může Senderos, ale Cesc je v trestu. Diaby má od zápasu ze Slavii Praha problém ze zády a bude chybět tři týdny. Robin van Persie se zatím nevrátí a nenastoupí ani v zápase proti Seville. Gilberto přiletí velmi, velmi pozdě. Prakticky až v pátek. A co se týče zbytku týmu uvidíme v pátek."

/ arsenal.com/