Injury News

Po úterním utkání jsme přišli o tři hráče základní jedenáctky…

Očekává se, že William Gallas si už do konce sezóny kvůli poranění podkolenní šlachy nezahraje, Manuel Almunia si poranil kotník, a chybět bude minimálně tři týdny, a ačkoli Gael Clichy zápas ve Španělsku dohrál, bude chybět dva týdny díky problémům se zády.

Do sobotního zápasu Premier League s Wiganem by ale už mohli zasáhnout Robin van Persie a Eduardo.

„Gallas se obvykle ze svých zranění dostává rychle, ale v tomto případě je pravděpodobně mimo hru až do konce sezóny. Nemusím zdůrazňovat, že je to pro nás opravdu velká ztráta.

Manuel Almunia bude chybět minimálně tři neděle, zatímco Clichy si nezahraje dva týdny kvůli problémům se zády. V úterý jsme přišli o tři hráče, takže se opět budeme muset spolehnout na šířku našeho kádru. Také se budeme muset spolehnout na naší mentální sílu, protože až doteď jsme se s velkým počtem zraněných hráčů v této sezóně porvali skvěle.

Robin van Persie a Eduardo zítra projdou zdravotními testy. Věřím tomu, že do tohoto zápasu budou moct zasáhnout. A na sobotní zápas bude samozřejmě připraven i Andrey Arshavin.“

Jedno jméno ale stále zůstává na marodce Arsenalu. Tomáš Rosický měl podle zpráv v médiích zasáhnout do dnešního zápasu Rezervy proti Tottenhamu, ale bohužel ho stále trápí poraněné tříslo.

„Tomáš Rosický není v současnosti příliš blízko návratu do prvního týmu. V jeho případě musíme být velmi trpěliví.“, zakončil francouzský manažer.

/arsenal.com/