Injury News – Song stále netrénuje

Trenér Arsenalu se na tiskové konferenci vyjádřil na téma zdravotního stavu svých svěřenců. Podle Francouze je možný návrat Aarona Ramseyho do sestavy již v nejbližším ligovém utkání.

Velšský záložník nehrál v dresu Arsenalu od času nepříjemného zranění, které utrpěl před rokem.

Drobným zraněním je postižený Laurent Koscielny, který má malou šanci hrát v sobotu. Na úterní zápas s Barcelonou bude připravený.

S určitostí si na Emirates Stadium v sobotu nezahrají Cesc Fabregas a Alex Song. Ten první kvůli hamstringu a Kamerunec má problémy s kolenem.

 

 „Je šance, že Aaron bude k dispozici pro sobotní sestavu,“ řekl Wenger ve čtvrtek pro Arsenal TV Online. „Bude dobré mít ho zpět.

„Stává se čím dál tím lepším a lepším. Víme, že má skvělý motor, perfektní přihrávky a také umí střílet góly.

„Minulý večer jsme o nikoho nepřišli. Je zde hubená šance, že Koscielny bude zpátky na zápas se Sunderlandem. Ale on je jediný, u koho můžeme doufat, že bude k dispozici.

„Koscielny má dobrou šanci hrát proti Barceloně. Jeho svalové zranění se zlepšuje a ještě není úplně mimo ze zápasu proti Sunderlandu.

„Ale Alex Song je pro sobotní zápas mimo hru a nejistý pro Barcelonu. Pro tuto chvíli vůbec netrénuje. Má problém s kolenem, ale každý den se to zlepšuje. V pondělí zhodnotíme jeho stav.

„A u Cesca jdeme den po dni. Dnes jsme ho posuzovali a je stále zraněný. Cítíme, že má šanci. Nechci zklamat lidi, takže říkám, že „má šanci“. A tomu také věřím.“

 

Pozn. Patrick : out je samozřejmě Thomas Vermaelen, Lukasz Fabianski a Robin van Persie, jak jsme již informovali dříve. RvP je vyřazen ze hry na minimálně 3 týdny, na hřiště se vrátí pravděpodobně až po reprezentační přestávce, tedy na zápas 2.4.2011 s Rovers.

 

/arsenal.com/