Injury news: Aubameyang, Lacazette, Partey

Před nedělním zápasem Premier League proti Chelsea jsme se spojili s naším lékařským týmem

Pierre-Emerick Aubameyang

Auba byl pozitivně testován na Covid-19 a nebyl k dispozici pro páteční utkání v Brentfordu. Auba je nyní negativní na testování, je v pořádku a dodržuje všechny protokoly pro návrat do hry. Vrátí se k tréninku a bude před nedělním zápasem vyšetřen.

Alexandre Lacazette

Alex měl pozitivní test na Covid-19 a nebyl k dispozici pro páteční zápas v Brentfordu. Alex se stále zotavuje a nebude k dispozici pro nedělní zápas.

Gabriel Magalhaes

Pravé koleno. Gabriel utrpěl zranění pravého kolena v brazilském olympijském týmu. Gabriel si s lékařským týmem vede dobře a chce se vrátit do tréninku ještě tento měsíc.

Eddie Nketiah

Pravý kotník. Eddie utrpěl pohmožděniny na pravém kotníku 1.srpna během přátelského utkání proti Chelsea. Eddie pracuje usilovně s lékařským týmem a chce se vrátit do tréninku začátkem září.

Thomas Partey

Pravý kotník. Thomas utrpěl poranění vazů v pravém kotníku 1. srpna během přátelského utkání proti Chelsea. Thomas s lékařským týmem pracuje tvrdě a do konce srpna se chce vrátit do tréninku.

Alex Runarsson

Alex měl pozitivní test na Covid-19 a nebyl k dispozici pro páteční zápas v Brentfordu. Alex se stále zotavuje a nebude k dispozici pro nedělní zápas.

Willian

Willian byl také pozitivně testován na Covid-19 a dodržuje protokoly. Jeho zdravotní stav a kondice budou sledovány a posuzovány před nedělním zápasem.

V rámci protokolu Premier League jsou všichni členové našeho prvního týmu a podpůrného personálu pravidelně testováni na COVID-19.

/arsenal.com/