Injury News = Happy Goooooneeeers!!!!!!

Do kádru se vrací tři hráči, naopak jeden fotbalista Arsenalu utrpěl v zápase s Chelsea lehčí zranění…

Arséne Wenger nebude moct počítat s Williamem Gallasem, který si ještě nedoléčil zranění lýtka, jenž si odnesl ze zápasu s Chelsea. Nicméně, do kádru se vrací jiný střední obránce – Kolo Touré – který si vyléčil své zraněné lýtko, a bude tak moct zasáhnout do zápasu s Wiganem.

Johan Djourou(kyčel) už je taktéž fit, navíc se vrací i Emmanuel Eboué, potom, co laboroval pět týdnů s poraněným kolenem.

„Na sobotní zápas rozhodně nemůžu počítat s Gallasem, ale toho snad nahradí Mikael Silvestre, který je naštěstí zdravý“, komentoval situaci Wenger. „Do kádru se konečně vrací Kolo Touré, který je ale zvyklý hrát na pravé straně obranné dvojice. Nechceme nic uspěchat, a tak si radši počkáme až do soboty, abychom viděli, jestli ho můžeme nasadit, ale nyní si myslíme, že by v tom neměl být problém.

Eboué se taktéž vrací, a Diaby by mohl být zpět už za týden. Djourou je fit.“

Jedinými dlouhodobě zraněnými hráči Arsenalu tak zůstávají Theo Walcott (rameno) a Tomáš Rosický (podkolenní šlacha), protože Eduardův návrat na trávníky se už blíží! „Nebude to trvat už dlouho, a bude hrát. Už trénuje s prvním týmem, ale teď potřebuje pravidelně hrát“, zakončil Wenger.

/arsenal.com/