Injury news před zápasem se Swansea

 O Artetovi…

Arteta pro neděli nebude dostupný. Má mírně natažený sval a bude dostupný po reprezentační přestávce.

O Giroudovi…

Příští týden začíná trénovat.

O Wilsherovi…

Jack je v pořádku a bude připraven na neděli.

O dlouhodobě zraněných…

Debuchy, Ospina a Özil se zotavují dobře, ale samozřejmě nebudou dostupní před ani rovnou po reprezentační pauze.

O Koscielnym…

Má jen malou šanci, že bude zpátky po reprezentační pauze.

 

/Arsenal.com/

Komentáře

  1. Airon (karma: 0) #1

    Já nechci malovat čerta na zed, ale Kos mi začíná připomínat případy Rosy, Jacka a podobne.. nejdřív to bylo lehké zranění, potom dva týdny, potom po repre a ted uz ani po repre ne.. 🙁

    |
  2. Pulec (karma: 0) #1

    V obrane nema pomalu kdo nastoupit a v zaloze mame pretlak a nekteri se nedostanou ani na hriste. To nevymyslis.

    |
  3. Gundinho (karma: 0) #1

    Spasení snad přijde hned 1. ledna příchodem dalšího stopera. Jen mě pořád nenapadá, kdo by to tak mohl být. Žádný TOP pravděpodobně na trhu nebude.

    |
  4. pospe (karma: 0) #1

    [quote name=“Pulec“]V obrane nema pomalu kdo nastoupit a v zaloze mame pretlak a nekteri se nedostanou ani na hriste. To nevymyslis.[/quote]
    úplně bych nesouhlasil s tím „to nevymyslíš“.. myslím že jsme snad jediný tým který má pravidelně každou sezónu tento problém… myslím že tady je problém trochu jinde, ale všichni si to trochu nechceme připustit :-*

    |
  5. WoX (karma: 0) #1

    [quote name=“Gundinho“]Spasení snad přijde hned 1. ledna příchodem dalšího stopera. Jen mě pořád nenapadá, kdo by to tak mohl být. Žádný TOP pravděpodobně na trhu nebude.[/quote]
    Věř mi…žádný stoper v lednu nepřijde. A když už, tak béčková hostovčka

    |
  6. 3tomash3 (karma: 0) #1

    ako môžme hrať o titul, keď nám každú sezónu chýba nejaký post sakra, neviem či by pomohlo nakupiť aj 10 hráčov…kedy sa toto zmení..

    |
  7. vogel (karma: 0) #1

    [quote name=“3tomash3″]ako môžme hrať o titul, keď nám každú sezónu chýba nejaký post sakra, neviem či by pomohlo nakupiť aj 10 hráčov…kedy sa toto zmení..[/quote]
    Ja ti reknu kdy. Az se wenger odhodla k nejakym zmenam…takze za jeho ery nikdy. M

    |
  8. kozlik (karma: 0) #1

    Ještě si moc dobře pamatuju, když se zranil KOs a Wenger blábolil že je po repre pauze zpátky, a já říkal že je out na 3 měsíce. jak se do mě všichni pustili… A podívejte na to, ten si do konce roku nekopne vám říkám, a my budem muset dál trnout hrůzou kdykoli někdo půjde na naše skvělé stoperské duo Per Nacho…

    |
  9. martin3 (karma: 0) #1

    [quote name=“vmkvmh“]Podolski na stopera !! 😀 😀 :D[/quote]
    Proč ne..párkrát by to vyvezl do zálohy a pustil pumelici ze 40m..to by bylo aby z toho nebyl nějaký gól 😀

    |
  10. TopseCrets (karma: 0) #1

    obrana je v prdeli bez Kose, ještě se nedej bože zraní Alexis a máme v prdeli i útok

    |
  11. RP7 (karma: 0) #1

    Bohužel opět ta samá písnička 😀 nerotace,nestřídání nic 😀 a myslet si,že Koss odehraje 10 sezon sám bez zranění mi tak přijde 😀 nechat celou sezonu sedět TV a nechat ho odejít 😀 tohle všechno mi prostě přijde k smíchu ať se na mě nikdo nezlobí tohle se pomalu nestane ani v baníku nechci být špatným prorokem ba naopak rád bych slavil nějakou trofej,ale v takovém stavu v jakém se Arsenal nachází můžeme zapomenout

    |
  12. NorthGooner (karma: 0) #1

    Oli na sobě asi neskutečně maká nebo má tak dobře stavěné tělo. Na to, že se předpokládalo, že snad bude out do novýho roku, je tohle určitě skvělá zpráva. Už snad i věřím, že se dřív vrátí Mat než Lolo.

    |
  13. Gunner_Pav (karma: 0) #1

    [quote name=“RP7″]Bohužel opět ta samá písnička 😀 nerotace,nestřídání nic 😀 a myslet si,že Koss odehraje 10 sezon sám bez zranění mi tak přijde 😀 nechat celou sezonu sedět TV a nechat ho odejít 😀 tohle všechno mi prostě přijde k smíchu ať se na mě nikdo nezlobí tohle se pomalu nestane ani v baníku nechci být špatným prorokem ba naopak rád bych slavil nějakou trofej,ale v takovém stavu v jakém se Arsenal nachází můžeme zapomenout[/quote]
    Kos nema to zraneni z nerotace. Navic, ac velky fanousek TV5, on byl minulou sezonu vecne zraneny a letos zatim taky, takze by nam asi moc trn z paty nevytrhnul. Jen doufam, ze Kos nedopadne prave jako Thomas, ktery se po tom vleklem zraneni uz nedostal do predchozi formy.

    |
  14. zajo69 (karma: 0) #1

    [quote name=“Gundinho“]Spasení snad přijde hned 1. ledna příchodem dalšího stopera. Jen mě pořád nenapadá, kdo by to tak mohl být. Žádný TOP pravděpodobně na trhu nebude.[/quote]
    Dnes som čítal že vraj Smalling! Dalšia katasrofa.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.