Injury news před Bournemouthem

Ve čtvrtek Arséne Wenger poodkryl, jak to vypadá s hráči, kteří měli zdravotní problémy a kteří se objevili na reprezentačních akcích. Francouzský trenér odpovídal:

na to, jestli jsou reprezentanti v pořádku…

Přesně ještě nevíme, protože k týmu se ještě nepřipojili Alexis, Ospina, Ramsey…vrací se právě dnes. Přes den se na všechny podíváme.

na ostatní týmové novinky…

Neměli bychom mít žádná nová zranění. Vypadá to, že se každý vrátil celkem v pohodě. Wilshere je den ode dne přesvědčivější. Celkově nemáme velké zdravotní komplikace.

na to, zda by se Jack mohl objevit v nominaci na Bournemouth…

Netuším. Ještě jsem se nerozhodl, zda ho do nominace zařadím či nikoliv.

na to, jestli je Jack už připravený být součástí týmu…

Stále mu chybí trochu kondice. Jeho pokrok se však vyvíjí pozitivním směrem. Je čím dál tím lepší.

na to, jak to vypadá se Santi Cazorlou (španělský záložník naposledy nastoupil v říjnu minulého roku proti Ludogorets v Lize mistrů)…

Ohebnost jeho kotníku vypadá solidně, jeho pohyblivost je také na kvalitní úrovni. Nyní je to pouze o tom, aby se dostal do plného zatížení, aniž by se potýkal s určitými komplikacemi. Je velice obtížné předvídat, kdy bude znovu k dispozici a určit jeho návrat je rovněž těžké. Nebude to dříve jak před vánočními svátky, proto jsem ho ani nezahrnul na soupisku pro Evropskou ligu. Doufám však, že po vánocích bude již dostupný. Když se vrátí, tak znovu bude působit na té nejvyšší úrovni. Nehrál však rok, prošel si několika operacemi. Pokaždé musíte být velice opatrní s tím, kdy stanovíte datum návrat. Jinak to však s ním vypadá pozitivně.

/arsenal.com/