Injury news před finálem FA Cupu

Hector Bellerin

V neděli vynechal zápas z důvodu bolesti v pravém lýtku. Nyní se Hector vrátil do tréninku s týmem.

Bernd Leno

Pravé koleno. Nyní běhá venku a pracuje s míčem. Do plného tréninku se vrátí tento týden.

Shkodran Mustafi

Poranění pravého stehenního svalu (hamstring) v semifinále FA Cupu 18. 7. Bližší prohlídka v průběhu týdne odhalila výrazné zranění stehenního svalu. Z tohoto důvodu v sobotu Shkodran podstoupil malý zákrok. Nyní se nachází v počátečních stádiích jeho uzdravení a rehabilitace. Dostává se mu zvláštní pozornosti specialistů a našeho zdravotního personálu. Cílem je vrátit se do plného tréninku v říjnu.

Další aktualizace u hráčů s dlouhodobým zraněním:

Calum Chambers

Levé koleno. Přetržený přední zkřížený vaz levého kolene v zápase proti Chelsea (29.prosince). Podstoupil do další fáze zotavení a nyní běhá a trénuje venku jednoduchá cvičení s míčem. Bude pokračovat v tvrdé práci s cílem vrátit se do plného tréninku v tomto kalendářním roce.

Pablo Mari

Levý kotník. Utrpěl těžké podvrtnutí kotníku 17. června. Po operaci se pohybuje volně bez pomoci berlí. Na krátkou chvíli se vrátil domů do Španělska, kde pokračuje v rehabilitaci se specialistou. V srpnu se vrátí zpět, aby pokračoval v rehabilitaci s cílem vrátit se do plného tréninku v září.

Gabriel Martinelli

Levé koleno. Podstoupil artroskopický zákrok, ke kterému došlo v posledním týdnu června. V současné době se zotavuje s kolenní ortézou. Operace byla úspěšná, specialista a lékařský personál je velmi povzbuzený současným Gabiho pokrokem. V současné době se nachází v našem tréninkovém centru, kde je mu každý den věnována odborná pozornost a podpora od našeho zdravotnického týmu. Bude pokračovat ve svém zotavování s cílem návratu k plnému tréninku do konce kalendářního roku.

arsenal.com