Injury news před Fulhamem

Hráči se vrátili ze srazu reprezentací a jsou připraveni na úvodní utkání nového ročníku Premier League. Dobrou zprávou je, že si nikdo nepřivezl ze srazu nové zranění. Jak je to s ostatními?

David Luiz
Křeč v oblasti krku. Prošel prohlídkou a nyní probíhá léčba, na kterou reaguje dobře. Sobotní zápas s Fulhamem vynechá.

Emile Smith Rowe
Během tréninku utrpěl poranění pravého ramene. Ochranný popruh na konci příštího týdne a brzy poté se plánuje jeho začlenění do tréninku.

Sokratis
Pravé lýtko. Lehce namožené pravé lýtko během tréninku. Sobotní zápas s Fulhamem vynechá. Do plného tréninku se vrátí v příštím týdnu.

Calum Chambers
Levé koleno. Přetržený přední křízový vaz v levém koleni během zápasu s Chelsea 29. 12. 2019.

Pablo Mari
Levý kotník. Vážně natažené vazy v kotníku během zápasu s Manchesterem City 17. června 2020. Nyní začal běhat venku a pokračuje v nabírání síly. Do plného tréninku by se měl vrátit na konci září.

Gabriel Martinelli
Levé koleno. Zraněn během tréninku 21. června 2020. Úspěšně podstoupil artroskopický zákror, který napravil lézi na chrupavce. Nyní hlásí návrat z Brazílie, kde byl u rodiny a denně rehabilitoval. Teď bude znovu nabírat sílu a zotavovat se s naším zdravotním a rehabilitačním týmem. Do plného tréninku by se měl vrátit na konce kalendářního roku.

Shkodran Mustafi
Pravý zadní stehenní sval. Zranění utrpěl během semifinále FA Cupu 18. června 2020.

/arsenal.com/