Injury news před Liverpoolem

Ve čtvrtek nás opět čeká duel na Enfieldu proti domácímu Liverpoolu, tentokrát v rámci Carabao Cupu. Koho bude mít Mikel Arteta k dispozici a koho ne, se můžete dočíst níže.

Calum Chambers
Levé koleno. Přetržený přední křízový vaz v levém koleni během zápasu s Chelsea 29. prosince 2019. Postupuje dobře a nyní se postupně začleňuje do tréninku prvního týmu. Do plného tréninku s týmem by se měl dle plánu zapojit po říjnové reprezentační pauze.

Shkodran Mustafi
Pravý zadní stehenní sval. Zranění utrpěl během semifinále FA Cupu 18. června 2020. Postupuje dobře a nyní se postupně začleňuje do tréninku prvního týmu. Do plného tréninku s týmem by se měl dle plánu zapojit po říjnové reprezentační pauze.

Emile Smith Rowe
Během tréninku utrpěl poranění pravého ramene. Nyní se postupně zapojuje do tréninku prvního týmu.

Sokratis
Pravé lýtko. Nyní v plném tréninku.

Cedric Soares
Pravé lýtko. Nyní v plném tréninku.

Pablo Mari
Levý kotník. Vážně natažené vazy v kotníku během zápasu s Manchesterem City 17. června 2020. Pokračuje v běhání venku a nabírání síly spolu s lehkou prací s míčem. Do plného tréninku by se měl vrátit do dvou týdnů.

Gabriel Martinelli
Levé koleno. Zraněn během tréninku 21. června 2020. Úspěšně podstoupil artroskopický zákror, který napravil lézi na chrupavce. Pokračuje v nabírání síly a zotavovacím programu v Colney. Do plného tréninku by se měl vrátit na konce kalendářního roku.

/arsenal.com/