Injury news před odvetou proti AC Milán

Ve čtvrtek večer nás čeká opět zápas Evropské Ligy proti AC Milán. Na předzápasové tiskovce sdělil Wenger novinky ohledně zdravotního stavu některých našich hráčů.

o nejnovějších zprávách z kabiny…
Někteří hráči měli ještě dnes ráno testy. V podstatě jsou k dispozici všichni až na Lacazzeta, který se teprve vrací do tréninkového procesu a zatím je to pro něj ještě příliš brzy.

zda bude Lacazette k dispozici po reprezentační přestávce…
Ano, takový je plán. Dneska absolvoval venku celý trénink a měl by být k dispozici po přestávce.

/arsenal.com/

Tags:

Komentáře

   • Cesky Lev BANNED (karma: 0) #1

    Já osobně, bych viděl Lacu na pozici, kterou kdysi obstarával Denis a Aubu na pozici Henryho. Co to znamená? Ozila bych vypakoval i přes to, že je to král všech králů v asistencích, ale raději bych viděl ty dva vepředu a koupil Malcoma/Lemara na levé křídlo, Mahreze/Pavona napravo a střed buď předělaný Jack na DM nebo nové super DM a k němu Aarona. Wenger jednou zkouší trapárnu se třemi stopery, podruhé Ozila na levém křídle, pak na pravém, pak ho teda nechá konečně na 10ce. Ale, že by zkusil něco co dříve klapalo a to mohl už s Laca + Giroud, tak teď Laca + Auba, tak to ne.
    PS: do budoucna bych dával postupně minuty na pozici Lacy Nketiahovi a na pravém křídle Nelsonovi.

   • Acquanni (karma: 501) #1

    Nejslavnější Wengerova éra byla ta, kdy spolu nastupovali jako první volba Thierry a Denis. Pořád mi neleze do hlavy proč se už tolik let Wenger bojí hrát zase se dvěma útočníky. Taky doufám že by mohli hrát Laca s Aubou spolu.. Samozřejmě nečekám, že by to bylo tak veleslavné, jako s naší legendární dvojici kdysi, ale myslím, že by to pomohlo. Auba prostě potřebuje vedle sebe dalšího útočníka nebo ostrá křídla, ale na to druhé jaksi nemáme hráče. Ve dvou by se jim určitě oběma hrálo lépe, měli by více prostoru a otevírali by si navzájem další možnosti pro náběhy, narážečky atd. Super je, že s Miky hodně pomáhá obraně a nemyslím si, že by byla vzadu nějaká díra. 4-4-2 se středem dva z trojice Xhaka,Ramsey,Jack s tím, že obzvláště Xhaka musí pochopit že hraje odzadu a musí hlavně bránit, až poté může podpořit útok. Proti Watfordu šlo vidět, že se drží více vzadu a hned byl jeho výkon mnohem, mnohem lepší. Kromě toho i Elneny zahraje vždy dobře, je spolehlivý a hraje podle mě velmi dobře nahoru dolů, jak je to zrovna potřeba podle hry. Ozil s Mikym na AM, oba dokáží posunout svoji hru k lajně, mohli by se točit mezi sebou a s Mikyho poctivostí směrem dozadu by se při tlaku soupeře mohl defacto stáhnout i více do středu zálohy. Laca s Aubou by to už vepředu rozhýbali, jak už jsem psal. Samozřejmě nikdo nemůže vědět jak budou fungovat a jak by celkově fungovala např konkrétně moje vidina sestavy, ale jak jinak než zkoušením to zjistit. Stejně nemáme co ztratit, naše hra nemá hlavu ani patu a to že občas předvedeme i dobrý fotbal se stejnou sestavou která měsíc hraje guvno je spíš o tom, že i přes ne(taktiku), (ne)nasazení atd máme kvalitní hráče kteří umí fotbal hrát.

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.