Injury news před Swans

I na dnešní tiskovce byl AW dotazován na zdravotní stav některých hráčů.

o posledních novinkách…
Giroud v sobotu nebude k dispozici a Ramsey také ne, ale Francis je nyní zpět a podle všeho máme dobré zprávy. Neviděl jsem ještě všechny po návratu z reprezentační přestávky, ale máme vcelku dobré zprávy.

o Ozilově kondici…
Řekl nám, že je naprosto v pořádku. Podíváme se na to ještě dnes, zda nedostaneme nějaké špatné zprávy. Podíváme se na něj později. Očekávám, že bude k dispozici, obzvláště proto, že odehrál pouze jeden poločas, takže jej nemusíme v sobotu šetřit.

o tom, že Ramsey stále není zdravý…
Musím říct, že jsem zklamaný, protože pracuje velmi tvrdě. Je v poslední fázi získání zpět své kondice a už od toho není příliš daleko.

o tom, v čem tkví problém…
Je to trochu bludný kruh. Měl menší komplikaci, takže jsme jej nechali odpočívat. Čím déle toto trvá, tím více času potřebujete k opětovnému získání kondice, byl mimo totiž čtyři týdny. Poté musíte v podstatě vytvořit nový třítýdenní plán, jak jej dostat zpět na úroveň, na které byl před zraněním. Může za to čas na znovuzískání kondice. Rozhodli jsme se, že mu umožníme v podstatě novou předsezónní přípravu, i když zmešká jeden nebo dva zápasy.

o Giroudovi…
Giroud na tom bude trochu podobně, protože byl chvíli mimo, stále ještě se neobjevil na hřišti. Myslím, že dnes začne s lehkým během, což bude poprvé po dlouhé době. Byl ve své přípravě přerušen. Musíme znovu zapracovat na jeho kondici.

/arsenal.com/