Injury news před zápasem s Manchestrem Utd.

Arséne Wenger bude muset před sobotním šlágrem proti Manchesteru United na Emirates Stadium udělat několik důležitých rozhodnutí týkající se zařazení několika nedolečených hráčů do základní sestavy.

Mikael Silvestre má ze včerejšího zápasu proti Fenerbahce zlomený nos. Nejspíš bude schopen proti svým bývalým spoluhráčům nastoupit, ale Wenger možná nebude chtít riskovat další případné zranění francouzského obránce.

Almunia je zdravý a dnes už trénoval. Bacary Sagna proseděl včerejší zápas na lavičce náhradníků a na sobotní zápas by měl být připravený. Wenger jeho zranění ze špilu proti Stoke pojmenoval „slight concern”.

Zranění Williama Gallase a Theo Walcotta jsou o poznání horší. Je to 50 na 50, že v sobotu nastoupí. Wenger se rozhodne až po pátečním tréninku. Adebayor s Ebouem budou chybět na stoprocent stejně tak suspendovaný Robin van Persie.

“ Mikael má zlomený nos s otevřenou ránou. V podstatě bude schopen hrát, ale v dalších 48 hodinách se rozhodneme co uděláme. Nemůžu ho nenominovat, protože si myslím, že může hrát. Musím se rozhodnout zda budu riskovat.“

“ O Walcottovi a Gallasovi se rozhodne zítra ráno. Je to 50 na 50.“

“ Ale Manuel Almunia dnes trénoval a může nastoupit.“

“ Nechtěl jsem včera večer riskovat s Bacarym Sagnou. Dnes netrénoval s týmem. Potřebuje odpočívat. Myslím si, že bude na sobotu připravený, ale je tam nepatrné znepokojení.“

/arsenal.com/