Jack Wilshere po zápase s BATE

Jack Wilshere se ve včerejším zápase proti BATE trefil poprvé od května 2015. Ukončil tak poměrně dlouhý půst a po zápase odpovídal na dotazy novinářů.

Jack odpovídal na dotazy ohledně toho…

že se trefil poprvé za 18 měsíců…
Z mého osobního pohledu je příjemné dostat se na střeleckou listinu. Hrál jsem více uprostřed hřiště a měl jsem více příležitostí se dostat do vápna a střílet. Užil jsem si tu roli, celkově jsme ale věděli, že v zápase už o tolik nejde, přesto jsme se na něj dostatečně soustředili a předvedli jsme pěkný fotbal, dali pár hezkých branek a jsme šťastní.

že nestartuje v zápasech Premier League…
To je Arsenal, mám hráče světových kvalit a jediné, co můžu udělat, když nastupuji v EL nebo jdu na hřiště v PL z lavičky, je to, že předvedu co nejlepší výkon. Nakonec ale záleží na tom, jak se daří týmu. Tým jel na dobré vlně, kromě víkendu teda, ale máme důvěru ve všechny naše hráče a věříme, že se zase na vítěznou vlnu vrátíme. Máme dobrý tým a je náročné být lepší než ostatní, jediné co tedy mohu dělat, je dostat ze sebe to nejlepší.

zda bude v klubu i po lednu…
Myslím, že ano, ale musíte se zeptat manažera. Záleží to na klubu a manažerovi. Už jsem předtím řekl, kolik toho pro mě tento klub znamená. Užívám si hraní v tomto klubu, ať už je to Evropská Liga, Premier League nebo Carobao Cup a jak jste řekli, už mi zbývá jen šest měsíců do konce smlouvy. Ale uvidíme, v tuto chvíli se to zde užívám.

zda se snaží svými výkony něco říct…
Vždy se snažím něco vyjádřit. Nejsem v týmu pro Premier League, takže se do něj snažím dostat. Každý zápas, každou šanci kterou dostanu je pro mě příležitost, jak mohu manažerovi předvést, co dokážu a ve čtvrtek večer jsem mu to doufám i předvedl.

/arsenal.com/