Je Galindo podvodník?

Na internetové stránce /youngguns.wordpress.com/ se objevil článek o tom, že by nová posila, Bolívijec Galindo, nemusela být zase až tak talentovaná. Převyšuje snad Galindo ostatní hráče jen proto, že je starší?  

Bolivijská televize El Mundo TV odvysílala exkluzivní dokument, který naznačuje, že potenciální posila Arsenalu Samuel Galindo lže o svém pravém věku. Televize uvedla, že mladému Bolívijci je 20 a ne 17, jak uvádí.

Televize ve svém pořadu ukazuje údajně pravý Samuelův pas. Ne ten falešný, který měl být údajně předložen činovníkům na mistrovství světa poté, co zesílily pochyby ostatních týmů. Jedenáct z celkových pětadvaceti hráčů domácí Nigérie neprošlo kostními testy, které odhalily největší pokus o nasazení nedovolených hráčů v mládežnickém sportu. Pokud by se důkazy ukázaly být přesné, tak by Galindův přestup do Arsenalu byl dosti nejasný.

Obrázek pasu jasně ukazuje, Galindovu fotku a datum narození 18. dubna 1989, což by znamenalo, že hráči je 20 let. Pas, který byl předložen činovníkům mistrovství světa, říká, že se záložník narodil 18. května 1992. Dalším obviněným byl i Galindův kolega z reprezentace Carlos Castro.

Prezident ANF(bohužel nevím, o co jde) bude spolupracovat se zpravodajskou agenturou v rozsáhlém pátrání, aby zastavil falšování věku hráčů registrovaných v bolivijské fotbalové federaci a vysvětlil všechny nejasnosti.

zde si můžete prohlédnout údajný Galindův pravý pas: http://www.fmbolivia.com.bo/noticias/fotos/640px/21592-1263643074-4158.jpg

/youngguns.wordpress.com/