Je přestup Fabianského hotový ???

Agent polského golmana Lukasze Fabianského Martin Wiesner opět potvrdil, že jeho svěřenec se blíží k podepsání smlouvy s Arsenalem.

Brankář Legie Waršava byl tento týden opět na zdravotních testech v Londýně a ve středu se vracel přímo na zápas v Leczne, kde však nechytal, protože trenér Legie dal přednost jeho náhradníkovi..

" Jsme hodně blízko k podepsání smlouvy s Arsenalem, oba kluby se na podmínkách přestupu dohodli. Musíme dohodnout některé detaily jeho kontraktu."

" Lukasz měl v útery zdravotní testy v Londýně a vrátil se do Polska ve středu na zápas Legie v Leczne. Očekávám, že se příští týden vrátíme do Londýna k podpisu smlouvy."

" Lukasz měl tři nabídky jedna byla z Německa a jedna z jiného klubu. "

" Lukasz je v dobré stuaci a kousek od přestupu k Arsenalu."

K přestupu Fabianského se vyjádřil i bývaly kouč Legie Dariusz Kubicki, který si myslí, že dohoda s Arsenalem je " hotová "

" Myslím si, že už je vše dohodnuto. Je to pro něj velká šance. Spousty hráčů sní o tom nastupovat v první lize. Měl možnost chytat v předních klubech Bundesligy, ale nabídka od Arsene Wengera byla nejlepší. Nejspíš ne po finanční stránce, ale je tady možnost pravidelně hrát za velkoklub,i když to v příští sezoně nejspíš nebude."

" Včera večer hrála Legia na hřišti Gorniku Leczna a Lukasz zůstal na lavičce náhradníku, protože klub chtěl vyzkoušet jeho náhradníka Jana Muchu zda bude schopen nastupovat na jeho místě."

" Když přišel do Legie byl dvojkou Artura Boruce, ale za nedlouho se stal číslem jedna. Myslím si, že je připravený čekat na svoji příležitost a když ji dostane chytí ji oběma rukama"

 

/ skysport /

DANův názor na přestup Fabianského:

" Dokud se neobjeví vše bíle na červeném na arsenal.com zprávám toho typu příliš neveřím. I když u našich severních sousedu to berou jako hotovou věc.

Jeho případný přestup by znamenal nejspíš odchod jednoho z dvojice Poom – Almunia. A já bych si vsadil na Mad Manuela, který by to nejspíš zabalil.

Výkonnost Fabianského ????

I když mám možnost sledovat polskou ligu tak na ni samozřejmě nekoukám, protože si myslím, že je stejně " kvalitní a poctivá " jako ta naše Gambač liga., proto jsem Fabianského nikdy neviděl. Videa, které se objeví na youtube jsou sice krásná, ale sestřihat nějaký efektní dvouminutový záznam ze sto zápasu by neměl být problém. Na polských webech Gunners ( a že jich je ) přijali možnost přestupu druhého polského golmana do Arsenalu celkem v klidu. Jsou spokojení, ale Boruc by byl lepší :)))