Jenko se připojí k Nottingham Forest

Carl Jenkinson se připojí na trvalý přestup k Nottingham Forest hrající Championship

27 letý obránce začal svoji kariéru u Charlton Athletic když se k nám připojil v červnu roku 2011. Sezóny 14/15 a 15/16 strávil na hostování u West Ham United a následně v roce 2017 v klubu hrajícím Championship Birmingham City na sezónu 2017/18.

Carl u nás zaznamenal 70 startů a vstřelil jednu branku proti Norwich City.

V mládežnických reprezentacích zastupoval Anglii a Finsko na mezinárodní úrovni, než debutoval za seniorský tým Anglie v roce 2012 proti Švédsku.

Chtěli bychom poděkovat Carlovi za jeho příspěvek do klubu a všichni v Arsenalu mu přejí do budoucna vše nejlepší.

/arsenal.com/

EDIT: Zpráva Jenka na sociálních sítích

Toto je zpráva, kterou je těžké psát, proto se to pokusím zkrátit. Opouštím Arsenal v úsilí o novou výzvu a nový začátek a chci znovu hrát pravidelně fotbal. Opravdu nemohu slovy vyjádřit co znamenalo hrát v tomto klubu, ale co mohu říct je to, že jsem skutečně prožil svůj sen. to mě přivádí k vám, k pravým fanouškům Arsenalu, protože jsem prožil i váš sen. Byla to pro mě cesta nahoru a dolů, ale doufám, že jste všichni viděli, jak moc to pro mě znamenalo a vím, že jsem do toho ze sebe dal všechno. Hrál jsem 70 zápasů za Arsenal, což kdybyste mi řekli že budu dělat, když jsem byl kluk, zasmál bych se vám. Získal jsem mnoho skvělých vzpomínek a přátelství za dobu co jsem byl v tomto výjimečném klubu, a je to kapitola v mém životě, kterou budu navždy milovat. Vidím skvělou budoucnost pro tento klub pod současným manažerem a tréninkovým týmem, a těším se, až uvidím ten vývoj. Prozatím si vezmu místo jako fanoušek s vámi všemi ostatními.

S láskou, Jenko.