Jens o svých minelách

 Jens Lehmann, který ve dvou ligových zápasech udělal dvě obrovské minely si je jistý, že nepříjde o dres s číslem " jedna "

 

Lehmann and Toure: Best Friends ForeverDnes večer si může Jens napravit ztracené sebevědomí ve Wembley, kde Anglii hostí Německo. Uvidíme až v sobotu zda se Wenger rozhodne i nadále preferovat Lehmanna jako golmanskou jedničku Arsenalu.

"Udělal jsem ve třech zápasech dvě chyby, příznávám. Když si odmyslíte hrubé chyby, Myslím si , že jsem podal dobré výkony. První chyba proti Fulhamu byl můj první kontakt s míčem v sezoně. Chyba, kterou jsem udělal v neděli v Blackburnu se mi v mé kariéře nestala ani na tréninku nebo v zápase."

"Existuje vysvětlení proč jsem ten míč nechytil, ale nechci to příliš rozpitvávat. Od první minuty proti Fulhamu jsem podal dobré výkony v zápasech proti Fulhamu a Spartě – dokonce i v zápase proti Blackburnu jsem cítil, že nechytám špatně."

" Pokud mám hovořit za sebe – chyby, které jsem udělal byli tak triviální, že se neobávám o svojí pozici. Nepochybuji o svých základních brankářských schopnostech. Dokonce mně to ani nerozhodilo. Necítím se pod tlakem – život jde dál."

/ telegraph/

{youtube}D-OtVQJmfeg{/youtube}
{youtube}Zu_eodWmHlQ{/youtube}

Obrázek “http://www.zeche-hugo.com/mediac/400_0/media/DIR_19621/Lehmann.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.