Joe Cole je oficiálně volným hráčem

 

Chelsea na svých stránkách oficiálně oznámila, že kariéra Joe Colea na Stamford Bridge  je u konce.

 


Metro.co.uk minulý týden informovalo, že Joe Cole vede předběžné rozhovory s Arsenalem s cílem podepsat 3letou smlouvu poté, co jednání s jeho dosavadním zaměstnavatelem uvázla na mrtvém bodě.

 

Řada klubů, mimo jiné rival Arsenalu ze severu Londýna To*tenham či silně finančně vybavený Manchester City, jsou údajně s hráčem také v kontaktu a snaží se dojednat s ním smlouvu.

 

Zdá se ale, že Cole upřednostňuje přestup do Arsenalu, hlavně proto, že mu The Gunners nabízejí vyšší plat než Sp*rs. Navíc také herní styl týmu Wengera  by měl anglickému reprezentantovi více vyhovovat.

 

The Citizens mohou Coleovi nabídnout pravděpodobně ještě vyšší plat než kanonýři, ale jejich plánům stojí v cestě partnerka bývalého křídla ze Stamford Bridge – Carly, která odmítá odejít z Londýna, hlavně kvůli narození jejich prvního dítěte.

 

Cole se jeví v tomto létě jako nejlepší přestupní příležitost, je volným hráčem. Wenger může nabídnout hráči vyšší plat, než je u kanonýrů obvyklé, a to díky absenci odstupného při přestupu.

 

Chelsea na svých stránkách dále oznámila, že její řady opouští Michael Ballack a Juliano Belletti.

 

 

 

/Metro.co.uk, Chelseaafc.com/